Jump to content

Kviz "Trenutak istine"


Zen

Recommended Posts

http://www.blic.rs/zabava.php?id=78702

 

.... Kao da ne znamo da na ovom svetu ima kurvi, pedera, licimura i jajara, samo sto sad oni na tom mogu i da javno zarade....

Ne mogu da verujem kakav kviz!

 

 

 

 

 

Shvatam da niko niej bezgreshan, ultimativno fer i posten i "cist pred Bogom i narodom" ali ono cega se pametan stidi to budala mecje na Tv.

 

Meni je ovo najniza stvar koju sam skoro videla kod nas na TVu. Jos jedno velicanje idiotije i bezobrazluka.

 

Nekako milsim da je poenta kviza promashena. Ne treba traziti najiskreniju osobu, jer je to u ovom slucaju najbeskrupulozniji gad, vec najposteniju. To bar znao da nikad necemo naci :)

 

I couldn`t agree more.

 

Zabranio bih ovakvu satanizaciju porodice kao institucije. Kao da to vec nije oslabljeno dovoljno, nego nam i ovakve klipove podmecu pod tockove. Mislim da uspevaju da razore porodicu kao celiju drustva na taj nacin... Ne samo da bih zabranio kviz, vec bih organizovao i vesanje njegovih idejnih tvoraca na sred Terazija !!!

 

:violent:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I couldn`t agree more.

 

Zabranio bih ovakvu satanizaciju porodice kao institucije. Kao da to vec nije oslabljeno dovoljno, nego nam i ovakve klipove podmecu pod tockove. Mislim da uspevaju da razore porodicu kao celiju drustva na taj nacin... Ne samo da bih zabranio kviz, vec bih organizovao i vesanje njegovih idejnih tvoraca na sred Terazija !!!

 

:violent:

Ако ће од овако нечега породица да се распадне, онда и треба да се распадне. Нико нормалан се за ово не би пријављивао. То је тако врло једноставно. НАјбољи начин да нешто нестане је да га игноришеш, да немаш НИКАКАВ став о томе, ни позитиван, ни негативан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако ће од овако нечега породица да се распадне, онда и треба да се распадне. Нико нормалан се за ово не би пријављивао. То је тако врло једноставно. НАјбољи начин да нешто нестане је да га игноришеш, да немаш НИКАКАВ став о томе, ни позитиван, ни негативан.

 

 

 

pa mislim ko bi da rasturi brak bez oni nemoralni ljudi kojima se ne mili ni da zivi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ово је блам столећа. Кад се мало боље размисли, тај квиз (иако га не пратим) и није тако лош.

Барем ће поједини људи скапирати (ако већ нису) каквих све заправо вашкица има у нашем свакодневном окружењу.

 

Сирота његова ''заручница'' ... изгледа да сам био у поприличној заблуди када сам мислио да су жене интелигентнија бића од мушкараца. Овај је зајеб'о све живо ... ''премазаност'' је једна од најчуднијих особина код људи.

 

 

Edited by курац од овце

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uopste ne kapiram u cemu je poenta laganja kad ce istog momenta iza tebe da pukne ogromna crvena natpiscina LAZ, ako kviz nije namesten tu samo treba da se pojavi covek koji je spreman da se javno sahrani na nacionalnoj frekvenciji i uzme pare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest _AxY_

Emisija slobodno moze da ponese titulu najvetja glupost milenijuma... ne bavim se tudjim zivotma tako da me ne zanima. Odgledala sam samo nekoliko emisija i koliko sam primetila svaki takmichar je gori od onog prethodnog. Sve neki olosh i na kraju slazu za neku glupost i ne dobiju nishta vetj izgube mnogo toga shto su imali... :cool:

Edited by _AxY_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo još jedan izdanak žanra koji u Španiji npr nazivaju TV basura (TV đubre), ovi na Pinku su naravno šampioni u prikazivanju takvog programa, koje li će govno sledeće da izmisle/otkupe od stranaca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да је намештаљка. Фора је што ти на том нивоу постављају све нека двосмислена питању, по принципу ''Да ли мислите... ''. Значи, могу да те зезну како хоће, потпуно арбитрарно. А људи су алави на паре, не умеју да стану после 250.000 или 500.000, што су пристојне паре. После тога почињу ова трик питања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo još jedan izdanak žanra koji u Španiji npr nazivaju TV basura (TV đubre), ovi na Pinku su naravno šampioni u prikazivanju takvog programa, koje li će govno sledeće da izmisle/otkupe od stranaca...

 

Boli ih kurac...vide sta narodu treba i na sta se pali,i to i daju.Zato i jesu puni ko brod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja podržavam Trenutak istine, zato što prikazuje upravo ono što mu ime kaže - istinu o tome u koliko izopačenom društvu živimo. Ti ljudi koji tamo učestvuju nisu neki koji su specijalno dovedeni da glume budale, već su reprezentativni za većinu naše populacije. Tj. stanovništvo nam je upravo takvo - jedino što živimo u svetu licemerja i lažnog morala, pa se to krije. Ovaj kviz uspešno razotkriva istinu, a pred istinom ne treba zatvarati oči, već se suočiti s njom.

 

Isto mislim i za emisiju 48 sati svadba. Koliko god nekima ogavno izgledala, ona odslikava relano stanje stvari u našem društvu. Pokazuje koliko nam je društvo zaostalo i konzervativno. Bilo je onih koji su negodovali kad se povela priča o tome kako mladoženja tuče mladu - e pa, ne treba da negoduju, već da se suoče s tim da je to vrlo raširena pojava u našem društvu i vide šta se može uraditi povodom toga.

 

Obe emisije pružaju sjajne mogućnosti za proučavanje socijalne patologije u našem okruženju. Kome nije stalo da vidi stvarnost onakvu kakvom jeste, neka gleda Dosije X i druge izmišljotine, koje sa stvarnošću veze nemaju. Tako će se manje zamarati razmišljanjem o stvarnosti, ali svejedno neće moći da pobegne od nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja podržavam Trenutak istine, zato što prikazuje upravo ono što mu ime kaže - istinu o tome u koliko izopačenom društvu živimo. Ti ljudi koji tamo učestvuju nisu neki koji su specijalno dovedeni da glume budale, već su reprezentativni za većinu naše populacije. Tj. stanovništvo nam je upravo takvo - jedino što živimo u svetu licemerja i lažnog morala, pa se to krije. Ovaj kviz uspešno razotkriva istinu, a pred istinom ne treba zatvarati oči, već se suočiti s njom.

 

И сам знаш да је квиз лиценциран, односно да се не ради о нашем изуму. Не бих се сложио да су те будале репрезентативне у тој мери да осликавају у целости стање друштва.

Свака друга дилеја која је гостовала (на основу оног што сам видео на јутјубу) је склона хомосексуалним односима, најпримитивнијим прељубама (јеб'о сам швалерку на таштином каучу) и слично. Мислиш да су такви ''примерци'' релавантни?

Они нису никакав статистички узорак који би носио тежину при давању некаквих грубих оцена и категоризација.

Ту су да би поспешили генерализовање ствари и осећање параноје, баш код већине људи.

Иначе, слажем се да живимо у свету лицемерја, прикривања и лажног морала, али не у контексту перверзарија, којим се овај квиз са одређеним циљем бави.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što, voditeljka je baš cool, stroga onako. Ja bih voleo da sednem na tu stolicu i da me pitaju "Da li biste kresnuli voditeljku?"

 

Što se tiče perverzija, tačno je da u taj kviz ne može da uđe bilo ko, već samo onaj ko je dovoljno izopačen da bi ispao zanimljiv publici, a ujedno i dovoljno glup da izgubi pare. No, fora je u tome što takvih ima mnogo u našem društvu, pa je velika konkurencija. Recimo, smem da se kladim sa bilo kim da ja ne bih prošao testiranje za taj kviz. Bez obzira što sam perverzan do bola i što bi meni mogli da postave bezbroj zanimljivih pitanja, provalili bi i da nisam glup, niti sklon kocki, te da ću da ih zajebem i odem kući sa 250 hiljada dinara. :)

 

Btw, ja sam strejt, ali ne volim partneru da svršavam po licu. Ne znam što bi onda gej morao to da voli.

Edited by Prince of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...