Jump to content

Kviz "Trenutak istine"


Zen

Recommended Posts

Ovaj glupi kviz je dno dna. Gledala sam prvi put i vishe ne, narochito posle komentara u novinama koje su dali taj lik i njegova zena - kao da se nishta nije desilo... Pink je samo hteo da poveca time gledanost, shto verujem i da je uspeo, jer ovo je ono shto nash narod ispranog mozga i zeli - da posmatra tudje zivote i da lechi svoje komplexe time shto vidi da ima josh vecih jadnika na ovom svetu... Mnogo vece sranje i od Velikog brata, za shta do skora nisam verovala da postoji konkurencija.

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Niko vas ne tera da gledate, prosto i jednostavno. Držite se naučne fantastike.

 

 

Što se ne prijaviš na ovo govno?

Ne dobiješ pare,izblamiraš se,posle te mi ovde prozivamo,kaćimo clipove sa youtubeta...ti pizdiš,posle to sve ide u najsmešnije i najgluplje komentare,a?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova emisija je zivi uzas. Mislim, meni je zabavna, al jbt, valja onim ljudima sutra dan izac na ulicu, a nije bas velika sredina ta 'Rvacka...

 

Ja bih propao u zemlju, majke mi, da se onako javno osramotim... :) svejedno, smijesno je i niko ih ne tjera :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos su supci. Jednom je lik dosao ful daleko, mozda cak i do posljednjeg pitanja, ispricao o sebi stvari poslije kojih bi se svak normalan iselio na drugi kontinent i prizna posljednje pitanje (jebote mene je bilo sram za njega)... i ono... "Vas odgovor je... LAZAN!"... Frajer na to popizdio, jasno :)

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

ha ha ha  :mhihi:  :mhihi:  :mhihi:

 

Jeste da je ovaj post od pre 6 meseci, ali sam se jaaako slatko nasmejao...

 

 

 

 

Ovaj kviz treba da izopaci i ono malo ljudi sto su ostali normalni, a da decu u startu nacini izopacenim...

 

Tesko da je tamo bilo koji ucesnik imao IQ preko 100...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Odavno se zna, al kad kazem 'zna' onda ne mislim na spekulacije, da se sva pitanja znaju i pre snimanja emisije (sto kazu i u emisiji) pri cemu se naravno dogovaraju i na kom pitanju ce ispasti. Logika vam je lepo sugerisala da je besmisleno reci kako si karao kozu dok si gurao prst u steker a onda ispasti na pitanju 'da li je tacno da vise volite mamu od tate?' :haha: Takodje tacan odgovor ce se svakako videti, rekao on 'da' ili 'ne', blamaza se ne moze izbeci pa sto onda da se izbegnu pare?

Pa jos na sve to porodice koje izgledaju ladno ko boza. I neko zaista veruje da je istinito :haha:

Mada, ljudi gledaju VBa i Farmu. 'nough said.

 

A sto se tice ovih sto prizivaju Sodomu i Gomoru - svega toga je bilo i pre samo sto se sad opustenije prica o tome. Jeste gadno ali nekako vise volim da se zna ko je i koliko bolestan nego da se pravimo da smo cvece.

Edited by MissionVao
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tim gore ako je montirano, onda to govori o stanju konzumenata. napraviti nekome nepotrebnu naviku, zatim zaraditi na tome. jeftinije je i lakse kondicionirati armiju debila i odrzavati ih u komatozno blazenom stanju gomilama gluposti, nego obrnuto. ah well, ekonomija na prvom mestu. farma zivotinja - 1984 - novogovor = nova srpska misao. grunt. give your dog a bone.

 

hehe, kapiram da ni sve domace i sumske zivotinje zajedno ne bi gledale takvo smece, kad bi mogle razumeti to mumlanje na prvom mestu :mhihi: . ignorance is bliss.

 

primetio sam da mi pas uvek zacvili kad cuje te nazalne zvuke iz telekrana, ako slucajno ubodem neki od tih kanala. nuff said.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kviz je odvratan.

 

Ipak, poštenije je priznati da si pederčina, nego zavlačiti devojke, poput mnogih koji to rade!

Nije tajna da su "najveci frajeri", koji se razmecu svojim uspesima u krevetu (cak i po forumima, sto je jos zalosnije), uglavnom kompleksasi i pedercine. Ovaj je bar iskren.

 

http://www.youtube.com/watch?v=aC10TEmQvy8&feature=related

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Logika vam je lepo sugerisala da je besmisleno reci kako si karao kozu dok si gurao prst u steker a onda ispasti na pitanju 'da li je tacno da vise volite mamu od tate?' :haha:

 

Logika nalaže upravo suprotno - karanje koze dok je gurao prst u šteker je konkretan događaj i samim tim vrlo prosto pitanje za odgovaranje - on jasno zna da li je to radio, ili ne. Sa druge strane, pitanje o mami i tati je kompleksnije, ne odnosi se na konkretan događaj, već na ono što čovek misli o nečemu, a to je prilika da se protivrečne i nesigurne misli upecaju na poligraf.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da u slucaju da je kviz iole realan :da: mislim da je jasno da pricamo u duhu konkretnog kviza a ne naucno validnog testiranja.

U ostalom nisu to konkretna pitanja kad vec moras da trazis dlaku u jajetu, to je prvo sto mi je palo na pamet u smislu 'jedno uzasno kompromitujuce pitanje i jedno za koje ga zabole kurac'. Zamisli da sam rekla 'da li volite da jedete cokoladu?' umesto 'da li volite mamu?' :P

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...