Jump to content

Agile guitars


BLAGOJE

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ништа, умарт, рођаче, мене упиши за све остало што је на сајту јер при овом темпу од 150 бака за једну џитру, накупићеш за поруџбину на Светог Пантелеја. мени је стало да деца рокају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 gitara po prosjecnoj cijeni od 200 e = 4000 e,uzmimo da ima zainteresovanosti i za basove i ostalo-7000 i nije tako daleko.

 

shvatam ja tvoju pricu,ali shvati i ti da je ovo srbija i da ljudi nemaju para.

 

ja kuci imam 2000 e vintage opreme koju dajem ispod svake cijene,na zapadu bi jmp-ja iz 76te prodao za 2300 dolara odma a ovdje treba da dovedem lika kuci da se izdrkava 2 sata,castim ga pivom i cigarom i opet me zajebe jer nema kintu.

 

a isto nece niko da svira krseve,a ovi jedini na svijetu rade takvu opremu za te pare,a ja planiram da od toga budem dobar za kiriju i racune,ne da kupujem bmwove i vodam picke po beogradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je ovo nesto sumnjivo ,posto je nemoguce,jednostavno sve ove komponente koje pishu su skuplje skoro duplo ako izracunas:(

Bato bolje kupi ljudski bas i ovako se ne cujes:P

e,ali oni dobiju mnogo jeftinije cijene za sirovine na veliko,nemozes racunati maloprodajne cijene.

 

 

to ti je osnovni zakon biznisa(barem na zapadu).

 

 

 

84_Krik iskluci tu zastitu na pm da ti posaljem cijene,ovako odokativno ono sto si mi poslao na pm je 580 e,20 e vise-manje.

 

nema ljudi nista sumnjivo,sve je legalno  caka je sto oni meni daju manje cijene na kolicinu,i ovlascuju me za prodaju i servis,a ja vama to prodajem po ovim cijenama i ja imam od toga koji dinar(ne pretjerano).

 

ako ovo zazivi planiram da otvorim neku vrstu prodavnice(vjerovatno specijalizovanu za rijetke stvari,neki deal sa mesa boogiem,nekim vintage centrima na zapad,naravno sa ponudom rondo musica itd)...

Edited by umart

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi, nisu te gitare bas toliko jeftine.

 

Ti ovde mozes da kupis Apollo ili Ariu za 150-200eur, a zamisli po kojoj ih onda oni ceni nabavljaju. :)

A to su sasvim solidne gitare.

Ja sam svirao na Apolu (kao neka kopija Dzeksona) oko 2-3 god i stvarno je jaaaako dobro sluzila! :muzicar:

 

Kao sto je neko vec rekao - vecinu gitara prodaje ime. :da:

U sustini ti one Ibaneze RG/GRG 170-270 i neke Jacksone do 250-300eur mozes da bacis u vatru. :)

A za te pare mozes da kupis solidnog Apola. Agile ili sta vec, malo sredis i milina. :opusteno:

 

 

U svakom slucaju ce da ih probamo, ako ne valjaju - jbg. :) :)

 

84_Krik iskluci tu zastitu na pm da ti posaljem cijene,ovako odokativno ono sto si mi poslao na pm je 580 e,20 e vise-manje.

hm.. ne znam sta se desilo, ajde probaj ponovo..

 

Ako ne evo ti mail: [email protected] ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je ovo nesto sumnjivo ,posto je nemoguce,jednostavno sve ove komponente koje pishu su skuplje skoro duplo ako izracunas:(

Bato bolje kupi ljudski bas i ovako se ne cujes:P

Gledao sam po netu brdo komentara i recenzija i skoro svi su odushevljeni ovim gitarama pa shta bude xD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i meni sve ovo zvoochy/izgleda zanimljivo... :D iz prve se zaljubih u http://www.rondomusic.com/product2450.html ko samo pomisli da je bzvz odsecicu mu komad mozga kojim je to uchinio! :D

 

LM, @umart, a sta se desava sa ovim malo skupljim modelima...? jeli to u igri? kog li je to kvaliteta i zasto je pa to malo skooplje? Btw. do kada valja da se izjasnimo...?

 

:pivopije:

 

edit: mozda je ipak bolja ova crvena nerzija, odmah pored... :D btw. koja bi bila cena za ovo?!

Edited by Uros

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima finih gitara.sada shto mene zanima da li to mozhe prvo da se proba pa da vidim da li bi uzimao ili ne? neshto mi se bash nekupuje gitara tako na slepo da naruchim pa da 100% moram uzeti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem. Ovo je nemoguce. Za ovakomalo para, za 100 USD da kupis precisiona ili jazz bass .... pa da je od kartona bio bi skuplji .... jako bih voleo da probam tu jednu gitaru ..... a izgledaju, bar na fotkama, odlicno :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...neki deal sa mesa boogiem...

 

Good luck with that :pivopije: . And I mean it. Sa Mesa Boogie-jem nema dilova, tojest dil je isti za sve. A cene za Evropu su skandalozne tako da se niko oko toga u Jugi ovajditi nece. Em su previsoke cene em diler ne sme da ih formira/menjaj, Mesa ti saopsti cenu i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...