Jump to content

Converted


laske

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Preslušah...

 

1. Nedovoljno keca...

2. Snimak je dno dna, najveći očaj od snimka ikada...

3. Na mnogo mesta bas i gitara sviraju dve različite melodije, koje se nikako ne mogu uklopiti.

4. Riffovi su dosta izlizani.

5. Tehnika sviranja je dosta loša...

Suicidal Quest mi je jedina OK pesma...

 

Sve u svemu, dosta loše za bend koji postoji dve i po godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram da je prilichno teshko naci prostor za vezbanje u Milanovcu kao shto ste i sami rekli,ali opet ovo bi trebalo biti mnogo bolje.Drugo vokal je prilichno losh,mozda bi proshao u nekom punk bendu ali ako hocete da svirate thrash/speed menjajte vokala......Samo vezbajte,i pored toga shto je snimak prilichno slab,nemam preterano mnogo zamerki na samu svirku jer ko zna u kakvim je uslovima sniman materijal....

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi smo niskobudzetni bend jbg ne znam sta ste ocekivali a ni ja nisam kerry king :D hvala sto ste pogledali i odslusali neke pesme a i jedva smo skupili pare za demo i to u najgorem studiju. Ja englesi ne znam dobro pa sta da se radi :P i skoro svaki stari metal bend je poceo ovako, Venom,Mayhem,Death,Sepultura,Celtic Frost...... tek sviramo 5meseci i napredovali smo :) hvala

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo jedini metal bend u nasem gradu i prvi metal bend koji je izdao demo sve ostalo je punk i grange i bolje da neznate kako su protekle svirke sa punkerima.Boricemo se dok mozemo i ubijacemo fensere i druge ljude koji nas mrze nasom muzikom kakva god da je.Zivot muzicara je tezak. Dok si na bini pred 130 ljudi 110punkera 20rokera/metalaca, mislis u sebi makar ima neko da te podrzava u onome sto radis.Dok jedan punker neulete na binu gurnu pevaca i rece na mikrofon " Dabogda svi metalci crkli, Batali mo ovu svirku" :) sta reci. moras cutati i vrati ti im na neki nacin :D:rockdevil:

Edited by MetalForeverGMDM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radoznalost me naterala da pogledam ovu temu i preslusam malo ono sto ste radili....i preslusala sam pocetak prve pesme i moj dragi me prekide: "Oljice, pobogu, sta to slusas?"....No, nebitno za to.

Razumem da ste demo bend i da morate jos mnogo, mnogo da radite ako zelite nesto da napravite. A snimke mozete mnogo bolje da uradite u kucnim uslovima, mogu samo da zamislim samo kakav je taj studio i pretpostavljam da u njemu snimaju mozda 3-4 izvodjaca godisnje. Prema tome, nije potrebno mnogo novca vec znanja i umeca, slusajte druge, ucite i vezbajte...i zaboravite da nismo vise u osamdesetim godinama, prilagodite malo muziku i savremenim tokovima. Eto, moj prijateljski savet.

 

Sto se ostalog tice, tuzno je (vise nego tuzno) da G. Milanovac nema ni metal publiku ni metal bendove izuzev vas. Ali s druge strane nije to cudno s obzirom na drustvene prilike tamo. Svako ko je nesto vredeo, otisao je u svet. Nazalost, mlad svet bas iz tog razloga nailazi na nerazumevanje okoline i nema priliku da radi nesto kreativno niti da pokaze sta zna. A to za koncerte je ziva sramota! Takvu publiku nije ni vredno komentarisati. Zlo i naopako....Zato se potrudite da malo motivisete ljude i zainteresujete ih za vas rad i da mozda probudite neku tamosnju pasivnu metal publiku. Nemoguce je da ih nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i zaboravite da nismo vise u osamdesetim godinama, prilagodite malo muziku i savremenim tokovima.

Мало си се погрешно одразила, али човек је рекао главно. Савремени токови у металу су углавном безвезе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta god i kako god, mada bi bend trebalo da ima neke ciljeve i viziju sta zeli: da li zeli nesto da uradi i objavi i to prezentuje siroj publici ili zeli da se ogranici na nekolicinu istomisljenika.

Iskreno se nadam da ce za koju godinu u G.M. biti vise metal bendova i da ce se organizovati bar neki normalni metal koncerti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...