Jump to content

Converted


laske

Recommended Posts

То је потпуно друга ствар и сасвим се слажем с тим. Само, питање је шта подразумеваш под широм публиком, јер ван Србије за било шта можеш наћи публику.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnogo je daleko za jedan demo bend da pravi planove za "van Srbije". Kad sam to napisala mislila sam na sam kvalitet, formu i sadrzaj muzicki koji bend nudi. Jer sa pesmama koje nisu koherentna celina (za razliku od one sto sam cula na space od 2.14 koja bas i nema formu), tesko se moze nesto vise postici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kapiram da bend mora jos mnogo da radi...ima toliko dobrih demo bendova,tako da moraju dosta da se potrude...a i nalaze se u maloj sredini u kojoj bas i nema nekih uslova za veci napredak... We dont use female vocals! We prefer to use the mouths of girls for totally different activities!!” hahaha...ovo je debilni plitki humor sa njihovog myspacea...definitivno moraju da porade jos na nekim stvarima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za pocetak da urade neke bolje fotke, jer onako, nocu u dvoristu milanovacke Gimnazije je malo previse underground. Posebno oni grafiti koji pokazuju da je u tom gradu nekada i bilo metal publike i to ne malo. I vizuelni identitet je bitna stvar za jedan bend, zapamtite to, momci. Znaci, instrumente u ruke, kod nekog dobrog fotografa u punoj ratnoj opremi, a ne u trenerkama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba dosta stvari za uspesan bend...treba kinta...koliko god entuzijazam bio bitan,mislim da je kinta jako bitna...treba za dobre instrumente,demo...u novom sad je bilo mali milion dobrih demo bendova koji zbog raznih nedostataka nisu uspeli da predju na nesto vise od demo benda... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kWe prefer to use the mouths of girls for totally different activities!!” hahaha...ovo je debilni plitki humor sa njihovog myspacea...

То је прекопирано од неког бенда, не могу само да се сетим од ког.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala svima, ovo je samo mali korak za nas iz probe u prbu sve vise napredujemo:P bicemo bolji :) ja negubim nadu u bend, a sto se para tice pare nisu problem para nema! vazno je da ima zdravlja i duge kose :D hvala jos jednom poslusacemo neke vase savete :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto sam vec napisala, gde nadjoste da se slikate u dvoristu Gimnazije i to u trenerkama. Obucite ratnicka odela, lance i bodlje na sebe pa na Brdo Mira u onu sumicu tamo ili pored Norveske kuce, a ako zelite nesto jos autenticnije, onda u Takovo, tamo gde se svake godine odrzava cuveni kros, tako nesto, promovisite malo i svoj kraj. Ja cu vam pomoci koliko mogu a na vama je da radite vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto sam vec napisala, gde nadjoste da se slikate u dvoristu Gimnazije i to u trenerkama. Obucite ratnicka odela, lance i bodlje na sebe pa na Brdo Mira u onu sumicu tamo ili pored Norveske kuce, a ako zelite nesto jos autenticnije, onda u Takovo, tamo gde se svake godine odrzava cuveni kros, tako nesto, promovisite malo i svoj kraj. Ja cu vam pomoci koliko mogu a na vama je da radite vise.

 

 

A zasto moraju da se obuku tako i da se slikaju po sumama i planinama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni meni bas nije fora sa tim oblacenjem...nije ovo norveska,a oni nisu bend koji izdaje za metal blade,pa da im treba tako nesto...oni su demo bend...i realno,nisu nesto...neka oni navezbaju...a za to ce im trebati vremena...dosta...ako im muzika bude ok,lako ce na marketingu da porade...realno,nemaju bas bog zna sta da promovisu...ima milion demo bendova koji su bolji,pa ce tesko ista da urade...ja ih podrzavam jer su bend iz male sredine...treba bendovi da se razvijaju i van vecih mesta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda imam predlog i za tebe. Posto si mlad i zeljan novih iskustava, gledaj da se uclanis u ono udruzenje srpsko-norveskog prijateljstva, koje je mislim pri Crvenom krstu, jer oni svakog leta putuju u Norvesku....A tamo moze mnogo toga da se vidi i nauci, sto je itekako korisno i pozeljno. I da se ostvare dobri kontakti i kada je muzika u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u potpunosti se slazem...kenja mi se od tog napredka...ne znam sta da kazem za bend...iskreno,ne svidja mi se...al bolje da svirate,nego da se drogirate :)

а најбоље и једно и друго...

 

сваки већи шмекер од коке се дере...:)

 

 

него па добро шта да вам кажем осим биће боље...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...