Jump to content

Converted


laske

Recommended Posts

poslushao sam upravo pesme sa spejsa.nije to ni toliko loshe ali kao shto je neko na prvoj strani rekao za moj ukus fali tu malo keca,a i produkcija nije bog zna shta al' ajd' to se i mozhe razumeti nema se para,a i uslovi su go kurac.meni se ovo shto vi momci svirate lichno nesvidja i da sam ja na vashem mestu sigurno ne bi snimao demo posle tih 4-5 meseci proba sa bendom ili koliko ste vec vi rekli da ste imali.malo ste poranili,vidi se na snimku da bash i niste uvezhbani tu i tamo neko ispadne.

mi smo niskobudzetni bend jbg ne znam sta ste ocekivali a ni ja nisam kerry king :D i skoro svaki stari metal bend je poceo ovako, Venom,Mayhem,Death,Sepultura,Celtic Frost...... tek sviramo 5meseci i napredovali smo :) hvala

naravno da nisi keri king,ali kada je keri king pochinjao sa slejerom takvo neshto je retko ko svirao zato su se tako i proslavili,a ti shto danas svirash thrash imash josh minimum 10 thrash bendova u srbiji i njih 6-7 ima jachi kvalitet demo-a od vas,uvezbaniji su i privlache vishe publike.tako da ako mislite igde da svirate osim u gornjem milanovcu gde ce vam pankeri bojkotovati svirke morate sljakati i snimiti malo bolji demo snimak i po meni malo zivlji.

ali ja sam black metalac i volim pretezno vristanje ali trudim se da zbog bend postignem te trash vokale ali ja nikad nisam sluso trash teko da bas ne znam sta treba da postignem ali potrudicu se

lepo je to shto si ti 'black metalac' ali kakve veze ima blek sa vrishtanjem? i moram da te pitam ako thrash nikada nisi slushao zashto pevash u bendu koji sebe kategorishe kao thrash metal iz gornjeg milanovca?

Ja verujem da su trud i rad najvazniji... I sto se snimka tice kad ga uporedite sa ostalim gm demo bendovima (punkerima)mi imamo jebeno ispeglanu produkciju...ovaj grad je PURE FUCKING ARMAGEDON!!!

pa lepo je to shto imate bolji zvuk od lokalnih pank bendova,ali pank i thrash ti nije isto.kao shto sam rekao skupljajte novce za bolji demo i dodajte malo prljavog keca.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa vristanje mi najbolje opicuje black vokal...a mi se ne kategarisemo kao trash iskljucivo..mislim mi jos nismo definitivno sa time...sl. snimak ce biti bolji i uvezbaniji (pesme navezbane za 4 meseca) bice keca i duple...

puno ti slushash cradle of filth kad tebi vrishtanje opisuje blek metal vokal.pa neznam ja brate mili kako se vi kategorishete ali vama u podnaslovu teme pishe G.Milanovacki thrash metal pa sam zato to rekao.ajde,samo vezhbajte.moj savet bi vam bio da vezhbate malo vishe od ta 4 meseca shto ste dali sebi rok no kako hocete vi verovatno znate kako ce najbolje da vam zvuchi snimak :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam sta da kazem al veruj te nam na rec u GM-u nema metal scene i svi zele punk punk jeb ih punk zato smo se jedva spojili svako u bendu slusa drugu vrstu ja thrash, pevac black,bubnjar,neo/new metal,basista folk-metal, i kad se sve to spoji ispadne cista disharmonija mi pokusavamo da napravimo nesto dobro al jbg neide nam za rukom al necemo se predavati!thrash till death!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam sta da kazem al veruj te nam na rec u GM-u nema metal scene i svi zele punk punk jeb ih punk zato smo se jedva spojili svako u bendu slusa drugu vrstu ja thrash, pevac black,bubnjar,neo/new metal,basista folk-metal, i kad se sve to spoji ispadne cista disharmonija mi pokusavamo da napravimo nesto dobro al jbg neide nam za rukom al necemo se predavati!thrash till death!!

 

Neo/New metal?!?! Wtf?! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj savet, počni da slušaš thrash... veruj mi zaljubićeš se...:P

 

 

ljubav na prvi pogled :D

 

poslusah ima zanimljivih momenata ali ono vec je ispricnao u prethodnim postovima.

samo napred,moja podrska.moze da se napreduje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...