Jump to content

Pink Cream 69


****

Recommended Posts

OK, Andi Deris je tu pevao na prva tri albuma: Pink Cream 69 [1989], One Size Fits All [1991] i Games People Play [1993] kada zbog nesuglasica odlazi u Helloween i snima sa njim 1994. Master Of The Rings. Bend je aktuelan i dan danas ali doduše bez Derisa. Iskreno, od njih slušam jedino prvi album koji je genijalan, naravno, ako si ljubitelj melodičnog hard roka. Ostali albumi mi nisu tako dobri, ili mi ih je, jednostavno, prvi album bacio u zasenak. Pesme kao što su Take Those Tears i Sugar For Love su prosto neprevaziđene. Tu su još: Welcome The Night, One Step Into The Paradise, Close Your Eyes. Da vas čujem, šta mislite o njima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
OK za sve ljubiteljke Pink Cream-a, evo jedne fotografije Andija iz tog perioda. Uživajte :wink2: .

 

606206.jpg

 

 

Daj neshto chega nema na Derisovim fan sajtovima :D

Salim se, ova slika mu je jedna od najlepsih.

 

I da, Pink Cream 69 mi se mnogo dopao. Do sad nisam cula nijednu losu Andijevu pesmu.

Jel pratio neko njegove solo projekte?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj neshto chega nema na Derisovim fan sajtovima :D

Salim se, ova slika mu je jedna od najlepsih.

 

I da, Pink Cream 69 mi se mnogo dopao. Do sad nisam cula nijednu losu Andijevu pesmu.

Jel pratio neko njegove solo projekte?

 

:lol: Jeste mu najbolja slika, zato sam je i stavio da se, možda, novi naraštaji obožavateljki navuku na ovaj fantastičan bend. Evo obećavam da ću staviti nove zanimljive Derisove fotografije i Pink Cream-a čim ih nađem. A što se tiče njegovih solo projekata, mislim da ih imam nekoliko. Nisu loši. Više liče na Pink Cream nego na Helloween.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: Jeste mu najbolja slika, zato sam je i stavio da se, možda, novi naraštaji obožavateljki navuku na ovaj fantastičan bend. Evo obećavam da ću staviti nove zanimljive Derisove fotografije i Pink Cream-a čim ih nađem. A što se tiče njegovih solo projekata, mislim da ih imam nekoliko. Nisu loši. Više liče na Pink Cream nego na Helloween.

 

To mi kazi :)

 

Na mene je ostavio tako snazan utisak u PC 69 da je to neverovatno. Divim mu se sto je tako pozitivan. Prosto zrachi :D

Jel neko slushao PC 69, ali ovaj novi. Prosle ili pretproshle godine su objavili novi album mada nisam slusala, pa rekoh da vidim jel neko jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

super je in10sity, meni najbolji njihov album, pogotovo pjesma the hour of freedom

sto se mene tice, pink cream 69 je najbolji aktuelni aor

 

taj album je prilicno metal btw; pjesme su spore ali ima nekakav power metal, hymn-ican vajb, ja ga drzim u folderu sa metal muzikom

Share this post


Link to post
Share on other sites

sada sam se podsetio...imao sam negde prvi album na kaseti...kada sam isao 6 razred jako sam voleo helloween..pa sam od nekog presnimio album od pink creama 69...mislim da su oni bili medju prvih 15-ak metal bendova za koje sam znao... :rockdevil: ...stvarno jako dugo nisam cuo za njih...super je tema...moracu da skinem taj prvi album sada... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Znaci, ne mogu da verujem da sam tek sad nasla temu....inace, volim ovaj bend. :wub:

Posto sam preslusala sve albume, moram da kazem da sam fan perioda kada je Deris bio vokal.Ne znam, nekako mi vise prijaju ti albumi, pogotovo "One Size Fits All".Mada je i sve ostalo super.Dobar bend, nazalost, nedovoljno poznat. :uhoh:

 

OK za sve ljubiteljke Pink Cream-a, evo jedne fotografije Andija iz tog perioda. Uživajte :wink2: .

 

606206.jpg

 

 

 

Da, to je to. :wub:

 

U "Helloween"-u mi je Kiske uvek bio bolji, Deris mi je ipak najbolji u PC69....mada je na koncertu pokazao kakav je lik i profesionalac. :metalac:

Edited by Crna_Dama

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala bogu da valjaju albumi bez derisa, sem onih skrnavih pokusaja komercijalnosti albumima Change i Food For Thought, ali albumom Electrified iz 1998 su se vratili hvala bogu na pravi put, i da, svaki album im je dobar :D Sem ta dva, jel, sa nekim satro grunge prizvukom, bedak. BTW gajim ovde PC69 prvi album na originalu, veoma se ponosim njime, jelda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala bogu da valjaju albumi bez derisa, sem onih skrnavih pokusaja komercijalnosti albumima Change i Food For Thought, ali albumom Electrified iz 1998 su se vratili hvala bogu na pravi put, i da, svaki album im je dobar :D Sem ta dva, jel, sa nekim satro grunge prizvukom, bedak. BTW gajim ovde PC69 prvi album na originalu, veoma se ponosim njime, jelda :)

Prvi album PC69 original :o ? Svaka čast majstore :pivopije: ! Ti si na ovoj temi trenutno najveća faca B) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest HEFEST

Ja sam jedno vreme baš često slušao njihov prvenac "Take Those Teasrs" je možda i najbolja pesma grupe.

Jesi li slusao Endangered album? Meni je on vrh od prve do poslednje pesme. Jeste da nije Deris, ali je gotivno na skroz drugi nacin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...