Jump to content

The Expendables


Assignment

Recommended Posts

Znaci za nas malo starije stize najveci action flick ever!

 

THE EXPENDABLES

 

Kakav je samo crew skupio stari cika Sly, onako, pre definitivne penzije:

 

Sylvester Stallone, Sandra Bullock, Mickey Rourke, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Forest Whitaker, Eric Roberts & Ben Kingsley...

 

Prica se odvija u Juznoj Americi gde grupa placenika dobija posao da skine nekog diktatora, po nalogu Senatora Schwarzenegger-a :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onda dodje Stiven Sigal,i pobije ih sve redom. :da:

 

 

Eh da - jebes Norrisa ali Steven stvarno fali u ovom drim timu...

 

Kada su pitali Stallonea o filmu rekao je nesto u fazonu - to je moja verzija Oceans 11 - samo sto mi nismo fancy, shick i smart, vec prljavi i opasni :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja za ovaj film zivim ! Sa ovakom ekipom ne moze da se omane ! Ovo govorim kao najveci fan action hero filmova ikada . Naravno , Sigal bi dosao kao kec na desetku ...

 

EDIT : A Brus Vilis ? Zar je kvlt kakav je Die Hard zaboravljen ?

Edited by Surprise Buttsecks

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebiga sad,onda treba staviti i Mel Gibsona i Deni Glovera,pa Van Dama,pa Kurt Rasela,pa od novijih Vin Dizela...ne moze bas sve.Ekipa je sjajna,a super je sto se Slaj setio Dolf Landgrena.

 

Van Damme je odbio ulogu pa je umesto njega upao Dolph Lundgren...

 

Vin Diesel vise nije action, vec Disney star :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa normalno da sam lupio, gde znam... Samo sam rekao da mislim da ce biti tako jer u 12 zigosanih na kraju ostaju Lee Marvin i Charles Bronson, koji su bili najvece glumacke zvezde, pa sam misleo Stalone jer je njegov film pa po trenutnoj popularnosti Statham ali koji ce ga znati, mozda je Stallone na stare dane uspeo konacno da napise scenarijo u kojem umire :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Podatak da će u filmu Silvestera Stallonea The Expendables umesto Foresta Whitakera zaigrati 50 Cent izazvala je negativne komentare, zbog čega je reagovao sam Sly.

 

"Igrač je dobar onoliko koliko je dobar njegov trener. Ukoliko čovek može da ostvari komunikaciju u jednom medijumu, može to da učini i u drugom, ukoliko se pronađu njegovi kvaliteti i ukoliko ima podršku dobronamernih ljudi", preneo je MTV rediteljevo rezonovanje.

 

U The Expandables će, pored reditelja i Fiftyja, igrati i Mickey Rourke, Jason Statham, Jet Li, Randy Couture i Arnold Schwarzenegger.

 

Jednu od uloga je odbio Jean-Claude Van Damme, pa će umesto njega zaigrati Dolph Lundgren.

 

Snimanje je počelo početkom marta, a premijera se planira za sledeću godinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest HEFEST
Steta za Vitakera.Vidim da su izbacili i Sandru Bulok sa liste.

Ali tu je sada neunistivi Dani Trejo!!! :rockdevil: Kralj!

 

 

Neverovatno da se nisu ranije setili tako necega!!! Stalone me svojim razmisljanjem u poslednje vreme odusevljava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva cekam! Pogledacu taj film i mislim da posle toga necu gledati filmove, nikada vise!!! Nece biti potrebe.

Drago mi je sto sam odrastao uz Rokija, Ramba, Konana itd, a ne uz hobite i kompjuterase, kao danasnja emo-gej-ret-bozesacuvaj omladina, da se razumemo, nemam nista ni protiv Tolkina, ni protiv npr. Matrix serijala, sve je to super ali je suvise bacen akcenat na neke druge stvari.

ONI filmovi su bili TO!!!

Da ne izmisljam, ne smaram i ne izazivam rasprave, ovo je samo misljenje...

Jedva cekam film, gledacu ga u bioskopu, kako i dolikuje, na najvecem platnu na kome se bude prikazivao, da se ko covek, na najlepsi moguci nacin oprostim od moderne, pomalo dosadne i bezlicne kinematografije!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...