Jump to content

2009.05.04. *SKC, Beograd* D E S T R U C T I O N + Space Eater


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Koncert je otkazan kao sto svi znate . Povracaj novca od 6.maja ( sreda ) na onom prodajnom mestu gde ste i kupili kartu.

 

Evo sta se desilo iz prve ruke . Ovaj koncert je dogovoren ne vezano za ono sto se desilo na Legacy Festivalu. Destruction, tj. Schmier je znao gde dolazi i kod koga dolazi . Dogovorena je nova cena za nastup Destructiona u Beogradu , opet kazem ne vezano za ono sto se desilo na Legacy Festivalu . Svi su se slozili da je to ok , krenuvsi od nas preko Schmiera i managementa benda. Desilo se sledece, dosli su tek oko 17h, kada je trebala da pocne tonska proba, tour manager je izasao sa jos nekim govedom da prica odmah samnom o honoraru , nije rekao ni dobar dan ... no nebitno, covek radi svoj posao. Rekli su da zele odmah 100% para , sto je opet ok i regularno . Mi smo im dali 50% koje smo imali trenutno kod sebe, jer je dogovor da im platimo 2h pre nego sto izadju na binu. Ja sam platio 50% manageru i rekao sam mu da ostatak dobija u 21h pre pocetka izlaska na binu prvog inostranog benda( u ovom poslu vazi pravilo ukoliko ne platis bend pre izlaska na binu u celosti oni ne izlaze na binu i nema koncerta ) . Space Eater je trebao da svira od 20:30-21:00. Oni (Destruction) su uzeli 50% i idalje ignorisali moj zahtev da krenu da istovaraju opremu .

Nakon 45-60 min pregovora sa mangerom, Schmier krece da prica sa fanovima kako sam ga opet izjebao i kako opet nije dobio svoje pare ... u tom trenutku i ja se pojavljujem i kazem mu ispred svih da ce dobiti ostatak para u 21h , ako ne dobije moze slobodno da se pakuje i da ide ... ne oko 18:30-19h odlaze u autobus i krecu kuci u germaniju ... to je to .

 

Ovo vam je iz prve ruke sve ostale rekla kazala su laz i to je to . Dosao je ovde da mi vrati za festival i to je to .

 

Izvinjavamo se svim ljudima sto ste morali da trpite ovo sranje, ali jbg. sta da se radi ... naucili smo jos jednu vrednu lekciju . U koju pre nismo hteli da poverujemo . Bili smo upozoravani od mnogih ljudi da pazimo sta radimo sa Schmierom , ali jednostavno ja licno nisam verovao da moze neko da bude takav covek ... procenite sami. Toliko.

 

Da li su ti vratili onih 50 posto para koje si im dao kad su dosli ili nisu.Jesu to uzeli kao dug za Legacy fest,posto pretpostavljam da onda nisu bili isplaceni?Zao mi je ljudi koji su dosli.PO333

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji pickarski bend, treba neko da im javi da odavno nisu megastarovi.

 

E bas to. Ovo sto sam veceras cuo za Schmiera nisam mogao da verujem. Ono pizdaranje preko neta sa Angelripperom je bilo idiotsko, ali ovo veceras je stvarno...ne znam izraz... Jebem ti budalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj koncert je dogovoren ne vezano za ono sto se desilo na Legacy Festivalu. Destruction, tj. Schmier je znao gde dolazi i kod koga dolazi . Dogovorena je nova cena za nastup Destructiona u Beogradu , opet kazem ne vezano za ono sto se desilo na Legacy Festivalu .

 

Je l' ovoliko naglašavanje nevezanosti za Legacy festival u suštini znači da oni nikad nisu ni isplaćeni za taj nastup? Ako je tako, onda mi je razumljivo Schmierovo ponašanje, iako ga nikako ne opravdavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li su ti vratili onih 50 posto para koje si im dao kad su dosli ili nisu.Jesu to uzeli kao dug za Legacy fest,posto pretpostavljam da onda nisu bili isplaceni?Zao mi je ljudi koji su dosli.PO333

 

 

 

 

Kao sto sam rekao u postu, dogovor od starta je bio da ova svirka nema veze sa onom sa Legacy-em ... to smo ja i Schmier imali drugaciji dogovor oko toga ...

 

50% koje smo im dali naravno da nisu vratili ... uzeli i otisli ...

 

Ja opet ponavljam jebes sve to ... meni je krivo ljudi koji su dosli iz pizde materine da gledaju koncert a ne jebenog Schmiera koji ide da prica sa fanovima kako sam ga ja izjebao i kako mu nisam dao pare za koncert... jebo to ...

 

Dosao lik iz Frankfurta da ih gleda i bulja ... voleo bi da je neko odavde sa jumetala bio tu kada je bila rasprava izmedju mene i schmiera ...

 

U prvom trenutku ja kazem schmieru ajde da resimo to , a ne ovde ispred ljudi jer to nikoga ne treba da interesuje, zatim Schmier kaze :

"ne mi nema sta da krijemo od fanova mozemo sve ovde da zavrsimo "... ja kazem ok ... i tu ljudi saznaju da nisu dobili pare i pocnu mene da napadaju, zatim lik iz Hrvatske koji je bio sa njima na turneji je rekao Schmieru pa dobio si 50% , zatim ga fanovi pitaju da li je istina da si ipak dobio pola para , a Schmier kaze dobio sam " a little bit " ... i fanovi ga pitali sto ne sacekas do 9h ako je obecao pa onda idi ... a on nesto rekao u fazonu moramo mi da idemo na avion sutra ujutru ne mozemo mi da cekamo.... to bih zeleo da samo neko potvrdi koji je bio u toj maloj masi koji su slusali ... da ne bude da ovde lazemo ili branimo sebe ...

 

 

Ladno na njihovom sajtu i dalje nema novosti o danasnjem dogadjaju.

 

 

Nema. Ali bice sutra ne sekiram se ja u to ... i naravno odmah cu vam i reci sta ce biti :

-opet smo sjebani u srbiji, opet nas promoter zajebao, mi smo bili zbog fanova tu ali nas je on sjebao, i tako dalje ...

 

zivi bili pa videli ... ;))

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok ... nego to ce da bude udarna vest... treba da se digne fama itd.itd. , treba neko da se napljuje i tako ... al meni puca i za njega i za njegove reci... nista odo da spavam pa se cujemo mi sutra svi :)).

 

pozzzz

.

PS> Hvala sledecim bendovima :

Fatality, Space Eater i Infest sto su uzeli da otprangijaju onako barem za utehu i za ove ljude sto su dosli sa strane ... zao mi je sto nisam ostao da ih pogledam , ali jbg. razumecete me ... glava pouca :)).

:pivopije: :pivopije:

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEEEBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,ZNACI JEBEM TI ZIVOT!!!

Ne mogu da poverujem ,kakav majmun ,majmuncina majmunska ,nabijem ga na kurac da ga nabijem!!!!!!!!

:mad: :mad: :mad:

Bedak zbog ljudi koji su dosli........nadam se da su mi omiljeni ovi ,INfest i Fatality otprangijali dooro,voleli Se ili ne ,ispali su carevi!

:rockdevil:

Edited by PuPaK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da čovek iz unutrašnjosti (ili, daleko bilo, inostranstva) ubuduće ne polazi za Beograd.

 

Ovo je tako tačno. Dobro je da nisam "naseo" na ubeđivanja mnogobrojnih ljudi koji su mi pričali "ne znaš šta propuštaš". :) Da se iscimam i putujem 6+ sati na nešto što će onda biti otkazano... Heh, sad me hvata panika za svaki predstojeći koncert.

 

A ponašanje od strane benda (Schmiera) je prosto nečuveno... Lik pokazuje svoje idiotsko ponašanje već neko vreme unazad, ali ok, njemu na čast.

 

S nestrpljenjem očekujem Sodom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...