Jump to content

2009.05.04. *SKC, Beograd* D E S T R U C T I O N + Space Eater


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

@ Pupak

 

Ala je lijepo imati 17, tad je sve tako jednostavno i jasno.... Zajebano je jedino sto postoji i jedna stvar koja se zove zivot....

 

Ko je taj koji procjenjuje KAD i KOLIKO je nekome dovoljno para? Ti? Ja?

 

Njegova muzika je njegov posao. On zivi od toga. Razumijem da je nekome nenaviklom na nacin poslovanja u Srbiji to izgledalo sumnjivo ponovo... On se cvrsto drzao svojih poslovnih principa i sa poslovne strane to je sasvim OK.

 

E sad, sa druge strane, kad su tu vec bili ljudi koji su dosli zbog njega, a i dobio je pola novca unaprijed, mogao je da odsvira i da ispadne korektan prema fanovima, od kojih na kraju i zivi. Postoji mnogo bendova koji bi to uradili. S druge strane postoji jos vise onih koji ne bi. Sve je to posao, a tu ima vrlo malo emocija, kao i u svakom drugom poslu.

 

Sve u svemu obje strane imaju svoje argumente i ne moze se tako selektivno za sve okriviti samo Schmier.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Pupak

 

Ala je lijepo imati 17, tad je sve tako jednostavno i jasno.... Zajebano je jedino sto postoji i jedna stvar koja se zove zivot....

 

Ko je taj koji procjenjuje KAD i KOLIKO je nekome dovoljno para? Ti? Ja?

 

Njegova muzika je njegov posao. On zivi od toga. Razumijem da je nekome nenaviklom na nacin poslovanja u Srbiji to izgledalo sumnjivo ponovo... On se cvrsto drzao svojih poslovnih principa i sa poslovne strane to je sasvim OK.

 

E sad, sa druge strane, kad su tu vec bili ljudi koji su dosli zbog njega, a i dobio je pola novca unaprijed, mogao je da odsvira i da ispadne korektan prema fanovima, od kojih na kraju i zivi. Postoji mnogo bendova koji bi to uradili. S druge strane postoji jos vise onih koji ne bi. Sve je to posao, a tu ima vrlo malo emocija, kao i u svakom drugom poslu.

 

Sve u svemu obje strane imaju svoje argumente i ne moze se tako selektivno za sve okriviti samo Schmier.

:pivopije:

Da brate upravu si..ali sto kazes mogao je da odsvira kad su vec ljudi dosli na koncert plus ovo nije festival nego njihova solo svirka to je jos gore po njih sto su ispalili..........a ako cemo koje sve kriv i ako cemo da idemo unazad,kriv je Frubi sho ih nije isplatio na festu a i krivi su i neki ljudi koji nisu dosli na taj fest pa nije imo para da ih isplati...u tom slucaju vecina nas ili vas ili njih,ja na fest bio za tebe neznam

Edited by PuPaK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoces da kazes da Schmier nema dovoljno para do kraja svog zivota?BLASPHEMY!!!!!Btw ako dolaze opet idem 100% Cracked brain, Curse the Gods, Bestial Invasion, Sign of Fear i Release from agony moraju da se cuju uzivo! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoces da kazes da Schmier nema dovoljno para do kraja svog zivota?BLASPHEMY!!!!!Btw ako dolaze opet idem 100% Cracked brain, Curse the Gods, Bestial Invasion, Sign of Fear i Release from agony moraju da se cuju uzivo! :pivopije:

Koga bole dal ima ili nema,nekome je dovoljno malo,nekom malo vise,nekomee mnogo,nekome nista nije dovoljno....ali ko ga jebe kad je majmun ubiti u mozak.....za mene nisu pare najvaznija stvar u zivotu......Ja sam vec gledo Destruction ali sad vise nemam zelju ,pre bik otisho da neki Sonata tribjut da jurim goticarke sisate! m/ :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pupak

 

Ja se uopste ne prepirem i ne utvrdjujem ko je za sta kriv, ja kazem da ova, kao i svaka druga stvar ima vise strana i da nista nije crno bijelo....

 

A na Legacy sam bio naravno, kao i na svim njihovim koncertima osim Charon, Tarje i ovog posljednjeg Hammerfalla, ako je vec bitno ko je gdje bio i da li je....

 

EDIT> Upali postovi

Edited by Descender

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pupak

 

Ja se uopste ne prepirem i ne utvrdjujem ko je za sta kriv, ja kazem da ova, kao i svaka druga stvar ima vise strana i da nista nije crno bijelo....

 

A na Legacy sam bio naravno, kao i na svim njihovim koncertima osim Charon, Tarje i ovog posljednjeg Hammerfalla, ako je vec bitno ko je gdje bio i da li je....

 

EDIT> Upali postovi

Kapiram... :pivopije::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde je ključna stvar šta su se Legacy i bend/Schmier/menadžment dogovorili za koncert.

 

Ako je dogovor bio da je ovaj koncert totalno posebna priča u odnosu na Legacy fest, i ako su dobili pola para čim su stigli i rečeno im je da dobijaju drugu polovinu PRE nego što izađu na binu, onda su najjednostavnije rečeno ispali pičketine.

 

E sada ako je Legacy prekršio neki dogovor oko isplate za fest, onda su oni krivi. Bendovi su videli koliko je malo ljudi bilo na festu, kontam da su shvatali situaciju tada, ali pretpostavljam i da su očekivali da dobiju naknadno neke pare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destruction više nikad neće ovde svirati, to je sasvim jasno, ne zato što oni neće, nego zato što niko ne bi otišao da ih gleda.

 

Vama "objektivnima": Ako mu je bila prpa za Legacy festival, zašto onda nije tražio da mu se pare isplate za taj cert PRE nego što se bukira novi?! Da li vama zaista zvuči logično da bend dođe u BG da bi tek onda tražio pare za nastup od pre godinu dana? Zašto je ON kontaktirao Legacy da bukira koncert? Zašto nije sačekao 21h? Zašto neće da raspravlja o tome na svom forumu? Sve što je Frubi rekao ima logike, a ovi su došli samo da uzmu svoje pare, i to preko leđa par stotina fanova. Sramno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destruction više nikad neće ovde svirati, to je sasvim jasno, ne zato što oni neće, nego zato što niko ne bi otišao da ih gleda.

 

boli ih kurac da vishe dolaze

 

navatace pare kod rumuna, bugara i hrvata

 

boli ih djoka za 300 ljudi odavde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destruction više nikad neće ovde svirati, to je sasvim jasno, ne zato što oni neće, nego zato što niko ne bi otišao da ih gleda.

 

Vama "objektivnima": Ako mu je bila prpa za Legacy festival, zašto onda nije tražio da mu se pare isplate za taj cert PRE nego što se bukira novi?! Da li vama zaista zvuči logično da bend dođe u BG da bi tek onda tražio pare za nastup od pre godinu dana? Zašto je ON kontaktirao Legacy da bukira koncert? Zašto nije sačekao 21h? Zašto neće da raspravlja o tome na svom forumu? Sve što je Frubi rekao ima logike, a ovi su došli samo da uzmu svoje pare, i to preko leđa par stotina fanova. Sramno.

 

 

Bas tako!

Nema tu sta vise da se raspravlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destruction više nikad neće ovde svirati, to je sasvim jasno, ne zato što oni neće, nego zato što niko ne bi otišao da ih gleda.

 

Vama "objektivnima": Ako mu je bila prpa za Legacy festival, zašto onda nije tražio da mu se pare isplate za taj cert PRE nego što se bukira novi?! Da li vama zaista zvuči logično da bend dođe u BG da bi tek onda tražio pare za nastup od pre godinu dana? Zašto je ON kontaktirao Legacy da bukira koncert? Zašto nije sačekao 21h? Zašto neće da raspravlja o tome na svom forumu? Sve što je Frubi rekao ima logike, a ovi su došli samo da uzmu svoje pare, i to preko leđa par stotina fanova. Sramno.

Posle Gojletovog posta moz da zatvarate ovu temu.......Iash pivu kad te vidim! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je moguće da se neko cima u inostranstvo da bi gledao domaći bend?

Da moguće je.Poznajem tog lika.Nosio je majicu Tomb of the Mutilated,ako ga je ko primjetio.Štima da dođe u rodni kraj (Banja Luka) kad u Bg ima neki koncert i naravno da posjeti taj koncert.Voli čovjek sa svojim ljudima da uživa u metalu...

 

 

Možete zamisliti koji sam ja baksuz pored otakazanog koncerta na parkingu mi neko zakačio vrata na kolima i tu će da mi ode bar 50€.Jebem li ga život ide dalje do 26-og maja,a dalje... :metalac:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destruction su kad su dosli , ocekivali prvo sve pare za Legacy, pa onda jos polovinu para za vecerasnji koncert ,da bi uopste izasli na binu, a nakon nastupa i jos pola para za veceras.

 

Ja sam vec rekao sta je bilo Crusader i Gojko su napisali ponovo ono isto sto sam ja rekao , tj. sto se desilo ... Da li je tebi Schmier to licno rekao juce kada je pricao sa fanovima ispred skca? Ni u jednom trenutku se nije u nasim dogovorima oko koncerta spominjao dug sa Legacy-a , znaci odmah kada je stigla ponuda ja sam rekao , ali ljudi ja njima i dalje dugujem od festivala to svi znaju . Oni su rekli nema veze ovo je drugi koncert.

 

Moja ponuda je bila da sve pare od zarade sa koncerta dam licno Schmieru i tako skinemo deo duga ... to sto je on ocekivao pare od Legacy-a sinoc to nema veze s'mozgom . Plus kada je dosao u salu popizdeo je sto navodno nema osvetljenja u maloj sali, sto nemaju tus u backstageu ( a mi im obezbedili dve sobe u hotel park za te namene ), i tako dalje... jbg. On je ipak veca zvezda od jednog Billy Sheehana/Virgil Donatija/Tony Macalpine-a, Paul Gilberta, Tankarda, Suffocationa, Cynica, Behemotha, itd.

 

Lik u tomb of mutilated je bio iz Frankfurta doleteo i pricao je na nemackom sa schmierom tu ispred mene ... on je inace dobar prijatelj od Milanom Rakicem Awakenom koji mi je rekao da je Schmier licno njemu(ovom liku u tomb of mutilated) rekao u fazonu da on ne bi ni svirao ovde . Tako da ...

 

Jbg.

 

Opet se vracam na Legacy Festival i na jebeni TESTAMENT ! Znate li vi scenu kada dolaze ovi iz Testamenta u backstage i tu u backstageu skenjani Destruction,Rage i ostali bendovi sa prvog dana i odmah krecu na Chuck Billy-a sa pricom : "e ovaj nam nije platio", "necete ni vi dobiti pare", "nemojte svirati " itd. Onda dolazi Chuck Bilijeva velicina koji kaze ovako : "mi smo ovde dosli zbog fanova i necemo da ih razocaramo, mi idemo na binu i to je to " . Da ste vi u tom trenutku videli Schmierovu facu i od ovih ostalih ... kao popisani su bili niko vise rec nije rekao... a u kurac...

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frubi jesi stvarno mislio da ce Destruction da dodje u Bg. drugi put da odsvira novi koncert da im to platis a da na Legacy zaboravi ,kao da se nista nije desilo,uz to znajuci da je Testament tada isplacen ,koji je istina 100 puta veci bend od njegovog Destructiona koji nije isplacen. Sto rece neko , ovaj njegov novi dolazak u Bg je bio samo maska da uzme pare za Legacy, i boli smira sto je zajebao fanove , mislim da se on vise brine zbog troska sto je dva puta morao doci po pare , a ne samo jednom. Shmir je ispao sisa prema fanovima ,ali takav je covek .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frubi jesi stvarno mislio da ce Destruction da dodje u Bg. drugi put da odsvira novi koncert da im to platis a da na Legacy zaboravi ,kao da se nista nije desilo

 

Brate, ako je tako dogovoreno mesecima unapred, Frubi nije imao apsolutno nikakvog razloga da u to sumnja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frubi jesi stvarno mislio da ce Destruction da dodje u Bg. drugi put da odsvira novi koncert da im to platis a da na Legacy zaboravi ,kao da se nista nije desilo,uz to znajuci da je Testament tada isplacen ,koji je istina 100 puta veci bend od njegovog Destructiona koji nije isplacen. Sto rece neko , ovaj njegov novi dolazak u Bg je bio samo maska da uzme pare za Legacy, i boli smira sto je zajebao fanove , mislim da se on vise brine zbog troska sto je dva puta morao doci po pare , a ne samo jednom. Shmir je ispao sisa prema fanovima ,ali takav je covek .

Da.

Jer je dogovor bio da mu dug od Legacy-a platim kad imam pare...

Ona prica sto su navodno putovali 16h od Soluna da bi dosli da sviraju ovde takodje pada u vodu . Oni su imali taj let iz peste i sve u svemu bi morali da prodju kroz beograd...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da li je na kraju Testament ispaćen.Izvinjavam se na pitanju al ne znam detalje o Legacy,tad nisam posećivoa ovaj forum.Iskreno bi voleo Testament da dodje ponovo,prošli put me sjebo Castla i još puno ljudi,pošto su Testamentovi kraljevi.I Kreator naravno,ako ste zaboravil,a mnogi jesu, da je i on takođe otkazan bio...

 

I izvinjavam se na ovom postu jer nema veze sa temom.+Sigurno je ovo masonska zavera,svi znaju sta se desilo 4og maja 1980e godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...