Jump to content

2009.05.04. *SKC, Beograd* D E S T R U C T I O N + Space Eater


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Ne vredi vise da se pise , kada ljudi ne umeju da citaju ...

 

Nego ljudi , od 13h danas krenite lepo da vracate karte gde ste ih i kupili i uzmite vas novac nazad .

 

Svi koji su uzimali pakete dest+sodom... danas cu svima javiti mailom sta i kako , posto cemo vratiti pare za kartu za destruction, sodom karta vam ostaje za cert.

 

Pozzz

 

:pivopije:

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vredi vise da se pise , kada ljudi ne umeju da citaju ...

 

Nego ljudi , od 13h danas krenite lepo da vracate karte gde ste ih i kupili i uzmite vas novac nazad .

 

Svi koji su uzimali pakete dest+sodom... danas cu svima javiti mailom sta i kako , posto cemo vratiti pare za kartu za destruction, sodom karta vam ostaje za cert.

 

Pozzz

 

:pivopije:

Nije tachno da ne umem da chitam, nemoj da vredjash bezveze. U tvojim postovima lepo pishe da su ljudi trazili da im se pare odmah isplate- sad sam ponovo prochitala. Da, bio je kao neki dogovor da im se pare isplate pre izlaska na scenu, koji oni nisu isposhtovali, shto je i normalno. Kakav god dogovor postojao o tome da ovaj koncert nema veze sa festivalom, logichno je da ima- nece ljudi ponovo da chekaju celu godinu da im se dug vrati. Ako su pare bile sakupljene na vreme onda je trebalo odmah da im ih date, bez ikakvog ugovaranja. Fanovi jesu ispali zrtve, ali ne samo zbog krivice benda (koja postoji), nego i zbog organizatora. Kraj priche s moje strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huh, pazi 'vako. Ako se bendu ne isplati honorar pre nego sto izadju na binu, oni ne izlaze na binu. Dakle dok god oni njima isplate pare do tih 21h, oni izlaze na binu. Mogu oni da placaju kako hoce, 50%, 20%, kako god. Rekli su da ce isplatiti pre nego sto izadju na binu - tu nema nikakvog zajebavanja od strane organizatora, to je normalna stvar. Bend je mogao da saceka 21h da dobije pare, odsvira i gotovo. Ali oni nisu ni nameravali da sviraju samo su trazili pare da bi pobegli, da im je odmah dao 100% svejedno bi se strpali u bus i otisli, bezobzira sto su prethodno rekli da nema veze sa legasijem. Plus su oni njega zvali, plus je on covek njima rekao da nema pare od festa, a oni rekli da je ovo pored toga. Kako ovde organizator moze da bude kriv, meni stvarno nije jasno.

 

edit:

Samo da dodam da destruction nisu mali i da su i sami znali da ce im se dati pare pre nego sto izadju na binu, zato sto je to standardna procedura na vecini koncerata. Oni to nisu hteli, zato sto nisu ni nameravali da namestaju opremu i uopste izlaze na binu.

Edited by Ash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tachno da ne umem da chitam, nemoj da vredjash bezveze. U tvojim postovima lepo pishe da su ljudi trazili da im se pare odmah isplate- sad sam ponovo prochitala. Da, bio je kao neki dogovor da im se pare isplate pre izlaska na scenu, koji oni nisu isposhtovali, shto je i normalno. Kakav god dogovor postojao o tome da ovaj koncert nema veze sa festivalom, logichno je da ima- nece ljudi ponovo da chekaju celu godinu da im se dug vrati. Ako su pare bile sakupljene na vreme onda je trebalo odmah da im ih date, bez ikakvog ugovaranja. Fanovi jesu ispali zrtve, ali ne samo zbog krivice benda (koja postoji), nego i zbog organizatora. Kraj priche s moje strane.

 

Podvučeni delovi su mi prosto neverovatni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podvučeni delovi su mi prosto neverovatni.

Naravno da se njima ne cheka celih dva sata, ako nisu sigurni da li ce dobiti pare, a to ima veze sa tim shto se desilo na festivalu. Jedno mi nije jasno- secam se da su ih onda fanovi uzdizali medju bogove zato shto su svirali za dzabe, a sada ih pljuju. Pa shta mislite, da ce oni uvek da vam pevaju na uvce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Di je onaj Laza djilkosh bem ga u mudo alkoholicarsko,da zatvori ovu temu ,ne mogu vise zivce da si kidam,pokidao sam se ko dzigerica zbog jebene jumetal teme,serem da se naserem na temu!!! :rockdevil::pivopije::udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da se njima ne cheka celih dva sata, ako nisu sigurni da li ce dobiti pare, a to ima veze sa tim shto se desilo na festivalu. Jedno mi nije jasno- secam se da su ih onda fanovi uzdizali medju bogove zato shto su svirali za dzabe, a sada ih pljuju. Pa shta mislite, da ce oni uvek da vam pevaju na uvce?

 

upravo to. nije im se chekalo do 9 da vide hoce ovi prodati josh neku kartu pa skupiti da im daju. ako nemash sve pare u 7, teshko cesh ih skupiti za 2 sata.

 

 

vec su jednom bili ispaljeni, 2 puta bi im bilo previshe. pokupili se likovi i otishli. kraj priche

 

 

a vi koji ste uzdizali bend do nebesa, a sad ih pljujete...strashno... :no:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pljuje se ovde bend na osnovu onog što su do sad uradili, nego idiotsko ponašanje od strane benda (Schmiera). Kapiram da to uopšte nije teško da nekom uđe u mozak... Ili jeste? :rolleyes:

 

lepo je kad nemash argumenata, pa odmah pochnesh da vredjash...

 

 

idiotsko ponashaje je shta??? shto je lik koji je vec jednom doshao iz nemachke i svirao za dzabe trazio da mu se plati odmah...bash je idiot

 

 

kad svirka vec pochne, masa se skupi, onda ce teshko da pale ako im se ne daju pare...znachi opet zavrtanje

 

 

i za organizatore: ako nemash neke pare sa strane, nemoj se ni baviti ovim poslom. isplati prvo bend, pa se ti posle pokrivaj. organizujte 2 koncerta godishnje, ali kako treba. ovakvo cimanje ljudima ne treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ček' ti si se našao uvređenim oko toga? Igrom slučaja se tvoj post nalazio iznad mog, tako da, ono što sam napisao nije bilo upućeno direktno tebi.

 

Elem, koliko puta je samo rečeno da je ovaj koncert dogovaran mimo onog što se dešavalo na Legacy festivalu, da je ovo zasebna svirka i da je dogovoreno da OVA svirka bude isplaćena, a da će dug sa festivala naknadno biti isplaćen... I to je dovoljno jasno, jer je i sam organizator to rekao, a i nekolicina ljudi je potvrdilo to.

 

Druga stvar... Legacy, kao promoter, se do sad već dokazao i nema potrebe za tim "nemojte se baviti tim poslom i bla bla"

 

Takvo postavljanje stvari nikom neće doneti ničeg dobrog.

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Šmir je težak cavuljan.Sećam se da je plako ko beba što za onaj koncert onog što je presaho iz Sodoma,pa kad su imali onaj plakat,što je logo destructiona manji od Sodomovog,pa je zbog toga pljunuo na Thrash.i otkazo svirku. A GNJIDA PAPAUĆARSKA ne pamti kad je isti taj smrdljivi dizdkršn imao veći logo,nego kreator i sodom,koji su sredinom osamdesetih bili veći bend od njih.a sodom i kreator se nisu bunili.ja sam moju kartu u revoltu iscepo,serem se na thrash.

svaka ćast spejs eateru što su ispali ljudi prema svima koji su se dovlaćili iz raznoraznih vukojebina po unutrašnjosti da bi videli bend koji se folira ko zadnja kuja što teranje ima,ali nisam išo da gledam space eater ,jerbo to ne volem.sve je to lepo,ali ne volim im glas pevaća.al mozda je ovako dobar lola ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Pre godinu dana je zavrsen Legacy festival, a Destruction nije dobio novac koji mu je obecan kad su tada svirali. Je li vi mislite da su oni blesavi da veruju nekome na rec. Bato, to je Zapad, shvatite to. Nemaju oni emocija, a i zasto bi ih imali kad su te stvari u pitanju. Njima je muzika posao od kojeg zive i trebaju za to da budu placeni. Ostavite se patetike kako su trebali da sviraju zbog fanova. Naravno da ce svirati, ali u prvom redu, ako su 100% placeni. I budite realni, ostavite se branjenja bilo koga. U ovakvim situacijama jedini krivac je organizator koncerta i niko vise, zna to i Frubi vrlo dobro. Ponavljam, nije trebalo dovesti Destruction, dok im se ne isplati dug koji se vuce tacno godinu dana. To su ozbiljne stvari.

 

 

Imam ja drugara,nekom liku je pozajmio 1000evra da bi pozajmio drugom ortaku,koji mu posle te pare nikad nije vratio,i zagulijo je u rumuniju.a ni moj drugar ovome nije vratio tih 1000evra.problem je što ga ovaj juri,zove telefonom,preti,a od tad je prošlo 3,5 godine.ali dug se ne zaboravlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo je kad nemash argumenata, pa odmah pochnesh da vredjash...

 

 

idiotsko ponashaje je shta??? shto je lik koji je vec jednom doshao iz nemachke i svirao za dzabe trazio da mu se plati odmah...bash je idiot

 

 

kad svirka vec pochne, masa se skupi, onda ce teshko da pale ako im se ne daju pare...znachi opet zavrtanje

 

 

i za organizatore: ako nemash neke pare sa strane, nemoj se ni baviti ovim poslom. isplati prvo bend, pa se ti posle pokrivaj. organizujte 2 koncerta godishnje, ali kako treba. ovakvo cimanje ljudima ne treba

U pravu si. A shto se tiche Legacy promotiona- ne znam kako su se oni mogli dokazati kao organizatori, kad im se u poslednje vreme non stop otkazuju koncerti- stalno dobijam mejlove tipa ovaj otkazao onaj otkazao i uvek nisu oni krivi za to, nego neko drugi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si. A shto se tiche Legacy promotiona- ne znam kako su se oni mogli dokazati kao organizatori, kad im se u poslednje vreme non stop otkazuju koncerti- stalno dobijam mejlove tipa ovaj otkazao onaj otkazao i uvek nisu oni krivi za to, nego neko drugi...

 

Pa sama si sebi odgovorila :) Ne sećam se nijednog Legacy koncerta na kojem sam bio u poslednje vreme, a da sve nije bilo besprekorno organizovano. Nile, Samael, sve je prošlo savršeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...