Jump to content

2009.05.04. *SKC, Beograd* D E S T R U C T I O N + Space Eater


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Ja Legacy fest nikad neću zaboraviti.Dok ste se vi djilitali i primali,ja sam jebavo,i to na divlje.Kakvo veće.A ne da se dobro kerebećila...uh!Volo bik opet taki neki fest u nas,bar na leto.Ako ništa drugo,pored drogiratih kuravela na psy zurkama,i mladjanih shabanki turbo folkerki,metalke su treće na mojoj listi koje se daju na keca,i da im ga mećeš di ti zarudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga ja nisam nista jebao tada ali mi krivo sto nisam onomad navatao one dve kineskinje,verovatno si ih i video-nisu bile lose uopste,jos i pripite pa se onako sve klataraju sa onim pivom :mhihi:

Eh sto me podesti sada-kakva su to dva dana bila-ekstra svirka,dobri bendovi i ljudi i looodinca do bola :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko nije u obavezi da ide na legasijeve koncerte. ko nece, ne mora.

 

mnogi bendovi koje ste gledali ne bi ni dosli bez legasija. Mozda nekome recimo koncert Pain of salvation ne znaci nista, ali bez Legasi festa ga ne bi bilo nikad. Legasi fest je puko sto zbog ambicioznosti sto zbog mnogo loseg odziva publike, ljudi su pukli pare i to im je dovoljna muka. Sad jos treba mi sa strane da ih ucimo kako se radi taj posao.. Mozda treba da puknu jos nekoliko puta zbog onih koji nisu dosli na koncerte, pa da budu dokazani, ali da napuste ovaj posao, i nema djole, odnosno ima djole i terranostra, ali i oni isto tako otkazuju i brljaju..

 

Meni je legasi dokazan, isao sam na iks koncerata preko njih i planiram da nastavim. Ima sta im ne valja, ima otkazanih koncerata, ali nadji mi nekog ko je ozbiljniji organizator od njih, ciji koncerti se bolje organizuju i ne otkazuju.

 

A zlobni komentari tipa "stalno dobijam mejlove tipa ovaj otkazao onaj otkazao i uvek nisu oni krivi za to, nego neko drugi... " Koliko je to koncerata otkazano, majke ti, i koliko greskom promotera? Mozda je Frubi reko Evergreju da slabo idu karte, pa se oni usrali i otkazali celu turneju? Koji procenat koncerata je uopste otkazan, pa je to tako strasno i uzasno?

 

Cak i za Exit moze covek da kaze "ej, oni su zasrali peperse, oni su najavili toy dolls a da ovi nisu ni znalil, otkazali su kings of leon i kelis.." pa ne vidim da ih zbog tog zaobilaze ni izvodjaci ni publika, niti da neko smatra da su oni nedokazani..

 

Ako iz cele ove price nije ocigledno da Distraksn nije ni mislio da svira, onda ne znam.. Aj da osisamo organizatora pa da ga ritualno spalimo jer nije zvao Tarot da pita dal ce ovi stvarno da sviraju kad je organizovao koncert..

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo je kad nemash argumenata, pa odmah pochnesh da vredjash...

 

 

idiotsko ponashaje je shta??? shto je lik koji je vec jednom doshao iz nemachke i svirao za dzabe trazio da mu se plati odmah...bash je idiot

 

 

kad svirka vec pochne, masa se skupi, onda ce teshko da pale ako im se ne daju pare...znachi opet zavrtanje

 

 

i za organizatore: ako nemash neke pare sa strane, nemoj se ni baviti ovim poslom. isplati prvo bend, pa se ti posle pokrivaj. organizujte 2 koncerta godishnje, ali kako treba. ovakvo cimanje ljudima ne treba

jesi ti umes da citas il se samo pravis debilom??????

kolko je puta receno DA JE BILO PARA na gomili, al da je DOGOVOR bio da dobiju 50% odma na ruke, sto i jesu dobili, drugu polovinu 2 sata pred izlazak na binu. Takodje je bend kontaktirao legacy, a ne obrnuto, sa pricom da hoce svirku kod nas NE VEZANO za dug sa festivala!!! citaj malo majku mu jebem :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.destruction.de/phpBB2/viewtopic.php?t=8443

Sa' će bude zanimljivo. :D Nego, ko je ovo pisao 'ebem ga, nije funs nego fans! :)

(a ni ostatak nije bolji, al' dobro, bitna je suština :) )

 

 

Joined: 23 Mar 2003

Posts: 3018

Location: Ger-money

 

Evo Shmieru ili onome ko je odgovorio na post i pise lokacija: Novac :) Toliko o tome koji je covjek. Sreca stvarno sto sam odlucio da ne idem na njih jer bih izvisio, a opet sam ih vidio dva puta do sad.

 

niko nije u obavezi da ide na legasijeve koncerte. ko nece, ne mora.

 

mnogi bendovi koje ste gledali ne bi ni dosli bez legasija. Mozda nekome recimo koncert Pain of salvation ne znaci nista, ali bez Legasi festa ga ne bi bilo nikad. Legasi fest je puko sto zbog ambicioznosti sto zbog mnogo loseg odziva publike, ljudi su pukli pare i to im je dovoljna muka. Sad jos treba mi sa strane da ih ucimo kako se radi taj posao.. Mozda treba da puknu jos nekoliko puta zbog onih koji nisu dosli na koncerte, pa da budu dokazani, ali da napuste ovaj posao, i nema djole, odnosno ima djole i terranostra, ali i oni isto tako otkazuju i brljaju..

 

Meni je legasi dokazan, isao sam na iks koncerata preko njih i planiram da nastavim. Ima sta im ne valja, ima otkazanih koncerata, ali nadji mi nekog ko je ozbiljniji organizator od njih, ciji koncerti se bolje organizuju i ne otkazuju.

 

A zlobni komentari tipa "stalno dobijam mejlove tipa ovaj otkazao onaj otkazao i uvek nisu oni krivi za to, nego neko drugi... " Koliko je to koncerata otkazano, majke ti, i koliko greskom promotera? Mozda je Frubi reko Evergreju da slabo idu karte, pa se oni usrali i otkazali celu turneju? Koji procenat koncerata je uopste otkazan, pa je to tako strasno i uzasno?

 

Cak i za Exit moze covek da kaze "ej, oni su zasrali peperse, oni su najavili toy dolls a da ovi nisu ni znalil, otkazali su kings of leon i kelis.." pa ne vidim da ih zbog tog zaobilaze ni izvodjaci ni publika, niti da neko smatra da su oni nedokazani..

 

Ako iz cele ove price nije ocigledno da Distraksn nije ni mislio da svira, onda ne znam.. Aj da osisamo organizatora pa da ga ritualno spalimo jer nije zvao Tarot da pita dal ce ovi stvarno da sviraju kad je organizovao koncert..

 

Mislim da je ovim postom sve receno. Legacy je mene vise od jednog puta usrecio i svaki put je bio ekstra koncert. A to sto kod nas nema dovoljno publike to je druga stvar. A mogu li sad da vratim ulaznicu za Saxon i Judas jer mi niko nije bio u Beogradu ko bi mogao da mi ej vrati :) Naravno salim se ;) Svaka cast Legacy-ju za sve do sada. Uvijek cu dolaziti na koncerte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi ti umes da citas il se samo pravis debilom??????

kolko je puta receno DA JE BILO PARA na gomili, al da je DOGOVOR bio da dobiju 50% odma na ruke, sto i jesu dobili, drugu polovinu 2 sata pred izlazak na binu. Takodje je bend kontaktirao legacy, a ne obrnuto, sa pricom da hoce svirku kod nas NE VEZANO za dug sa festivala!!! citaj malo majku mu jebem :violent:

 

ti imash 18 godina :)

 

NEVEZANO se pishe zajedno :)

 

ko ti garantuje da je bio takav dogovor, vidish da su trazili pare odmah? :)

 

poz :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti imash 18 godina :)

 

NEVEZANO se pishe zajedno :)

 

ko ti garantuje da je bio takav dogovor, vidish da su trazili pare odmah? :)

 

poz :)

Lepo ja kazem da je bio samo predlog da se polovina para da odmah, a polovina kasnije i da taj predlog nije prihvacen. Tako da nije bilo nikakvog dogovora oko toga. Mrzi me sad da citiram Frubija, ali, ako treba, uradicu i to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo ja kazem da je bio samo predlog da se polovina para da odmah, a polovina kasnije i da taj predlog nije prihvacen. Tako da nije bilo nikakvog dogovora oko toga. Mrzi me sad da citiram Frubija, ali, ako treba, uradicu i to.

hahahahah, jbt, ne verujem!!!!!

 

 

pa ajd citiraj!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa evo:

Ovo su Frubijeve rechi:

"Rekli su da zele odmah 100% para , sto je opet ok i regularno . Mi smo im dali 50% koje smo imali trenutno kod sebe, jer je dogovor da im platimo 2h pre nego sto izadju na binu. Ja sam platio 50% manageru i rekao sam mu da ostatak dobija u 21h pre pocetka izlaska na binu prvog inostranog benda( u ovom poslu vazi pravilo ukoliko ne platis bend pre izlaska na binu u celosti oni ne izlaze na binu i nema koncerta ) . Space Eater je trebao da svira od 20:30-21:00. Oni (Destruction) su uzeli 50% i idalje ignorisali moj zahtev da krenu da istovaraju opremu ."

 

Sve mi je drugo jasno, samo mi nije jasno o kakvom se "dogovoru" ovde radi. Ljudi su trazili sve pare odmah, shto je normalno, nisu ih dobili i krenuli su kuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz Frubijevog prvog posta/maila...

Mi smo im dali 50% koje smo imali trenutno kod sebe, jer je dogovor da im platimo 2h pre nego sto izadju na binu. Ja sam platio 50% manageru i rekao sam mu da ostatak dobija u 21h pre pocetka izlaska na binu prvog inostranog benda( u ovom poslu vazi pravilo ukoliko ne platis bend pre izlaska na binu u celosti oni ne izlaze na binu i nema koncerta ) .

Je l' su oni koji pitaju zašto im nisu odmah date sve pare obratili pažnju na ovaj deo?

Osim što se radilo o dogovoru da dobiju sve pare pre izlaska na binu prvog stranog benda (a bila su još 3 strana benda, osim Des.), možda jednostavno tehnički nije bilo izvodljivo da im daju sve odmah, šta ako su čekali da im stigne kinta sa drugih prodajnih mesta (pošto se karte nisu prodavale samo u SKCu, tu su i Felix, Bilet, Eventim...)?

A da su im dali sve pare odmah a ovi svejedno zapalili pa posle Legacy nema odakle da vrati ljudima pare za karte? Kako bi onda reagovali? Bitna stvar ovde je da Legacy nikad nije ostao dužan fanovima, neki koncerti(a pogotovo festival) su bili održani uprkos slaboj prodaji, a kada god je nešto otkazano, pare su uredno vraćane.

 

Oni koji pljuju na Legacy neka se sete koliko su česti bili metal koncerti u Srbiji pre nego što je Legacy počeo sa radom. A mogli bi i da bace pogled na listu do sada organizovanih koncerata od strane Legacy-ja, ja tu vidim brojku od skoro 40 uspešno organizovanih koncerata+festival koji je dobro i prošao s obzirom na broj ljudi!

http://www.legacy-promotion.net/koncerti.p...t=1&lang=sr

Istina, ovde je promaklo i par koncerata koji su otkazani (njih naravno ne računam u uspešne)...

- Killswitch Engage - s tim iskreno nemam pojma šta je bilo niti me zanimalo

- Immolation - pičke se usrale zbog sranja oko Kosova

- Onslaught - ako me sećanje ne vara, isto kao skorašnji Evergrey, otkazana cela turneja

- Destruction - upravo pričamo

Što se tiče nekih ostalih otkazivanja...

- Saxon-prvi put otkazali jer im se nakon otkazivanja koncerta u Makedoniji nije isplatilo da imaju dan pauze više pa im bilo lakše da promene rutu otkazivanjem našeg koncerta (i možda još nekog, ne sećam se sad), posle kada su ponovo trebali da dođu u septembru, Bifova žena imala operaciju i otkazano dosta datuma pored našeg.

- Evergrey/Novembre - cela turneja otkazana, još uvek imate obaveštenja po sajtovima

- Lordi - slaba prodaja, i koliko se sećam, ovo je prvi koncert koji je Legacy otkazao zbog slabe prodaje, uz recimo Angru koja je otkazana u mnogo ranijoj fazi, čim se saznalo da je koncert Maidena par dana posle.

 

Naravoučenije, bar 90% otkazivanja od strane Legacyja posledica su ili otkazivanja turneja od strane bendova ili toga u kakvoj zemlji živimo (u smislu popularnosti metala, finansijske, političke situacije...)

 

A uzrok otkazivanja ovog koncerta je zajeb od strane benda, jeste Legacy kriv što im ni posle godinu dana nije platio dug sa festa, ali ako je bio dogovor da bendu sada bude plaćen ovaj koncert i + sve preko zarada od koncerta u okviru duga za fest... (to je u kasnijim postovima pomenuo Frubi)

Ja ne vidim da je Schmier tamo napisao da je bio dogovor da dobiju sve pare od festa + sve pare za ovaj koncert da bi isti bio održan! Dakle jeste Legacy kriv zbog duga oko festa ali taj dug nije opravdan razlog za ovakav zajeb fanova od strane benda.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa evo:

Ovo su Frubijeve rechi:

"Rekli su da zele odmah 100% para , sto je opet ok i regularno . Mi smo im dali 50% koje smo imali trenutno kod sebe, jer je dogovor da im platimo 2h pre nego sto izadju na binu. Ja sam platio 50% manageru i rekao sam mu da ostatak dobija u 21h pre pocetka izlaska na binu prvog inostranog benda( u ovom poslu vazi pravilo ukoliko ne platis bend pre izlaska na binu u celosti oni ne izlaze na binu i nema koncerta ) . Space Eater je trebao da svira od 20:30-21:00. Oni (Destruction) su uzeli 50% i idalje ignorisali moj zahtev da krenu da istovaraju opremu ."

 

Sve mi je drugo jasno, samo mi nije jasno o kakvom se "dogovoru" ovde radi. Ljudi su trazili sve pare odmah, shto je normalno, nisu ih dobili i krenuli su kuci.

 

dobili bi pare pre nego shto bi pochela svirka, bila sam tamo, slushala sam i shta je Frubi rekao i shta je Shmir prichao!

 

 

Poshto ti je to ok, el ti ok i shto su uzeli pola para i otishli?!?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgovor Crusaderu na prve rechenice: da, obratila sam paznju na to. I verovatno je i bend obratio paznju na to. I verovatno su posumnjali da ce im ovi dati pare. Boli njih uvo za tehnichku neizvodljivost. Oni su trazili pare odmah, nisu ih dobili i to je bilo to.

 

dobili bi pare pre nego shto bi pochela svirka, bila sam tamo, slushala sam i shta je Frubi rekao i shta je Shmir prichao!

 

 

Poshto ti je to ok, el ti ok i shto su uzeli pola para i otishli?!?

Nije ok, ali je bilo za ochekivati.

Edited by angels deserve to die

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta im je bio problem da sačekaju još sat-dva? To je glavni njihov greh ovde...

Ajde recimo da su oni sačekali to vreme i ipak nisu dobili pare i ipak izašli na binu, mogli su onda da kukumavče fanovima kako su opet ispaljeni ali će svirati samo zbog fanova i te fore, pa posle da ocrne Legacy po netu/medijima, kod fanova i kod menadžera i ispadnu moralni pobednici u celoj priči, a ovako su ipali pičke.

 

EDIT: Ja nisam baš za teoriju da im je od početka bila namera da dođu samo da bi uzeli pare od festa, bilo bi malo previše, možda je ono o žurbi na avion bilo u afektu, ali treba razmisliti i o tome, ako je on u 18-19h već razmišljao o avionu a znalo se da ovde treba da zaglave iza ponoći ako već sviraju...

Zanima me još jedna stvar, je l' su bile stigle i strane predgrupe? Recimo ovi Hrvati, da li su bili tu?

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato shto nisu oni duzni Legacy-ju, nego Legacy njima, zato nisu hteli da chekaju. Za njih je to verovatno predstavljalo gubljenje vremena. A niko ne svira dva puta za dzabe na istom mestu.

 

Ajde vrati se par strana unazad, pa lepo prochitaj sve ispochetka.

 

 

Lazo, gasi, bem mu zivot.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poslednjem postu nisam prichala o parama. Znam da je njima placeno za festival, ali ovde je i neshto drugo u pitanju- niko nece da cheka ceelu godinu da bi dobio pare. Zamislite kad biste vi chekali platu godinu dana.

Jbt kako ti mene nerviras,idi bre radi nesto pametno jebemu sunce a nemoj ovde da smarash.jer nisi u pravu,SEREM SE NA DISTRAKSN I PICKE SU NAJVECE JER SU ONI JEBENO ISPALILI JER IM JE DUPE ZINULO ZA PARE A TU PLATU KOJU CEKAJU JE JEDNA OD PEDESETAK KOJE DOBIJU TOKOM JEBENIH DVANEST MESECI!!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil::pivopije:

 

 

LEGASI NIJE NISTA JEBENO KRIV I KRAJ !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba im jebati mater pedersku, inace oladite sa hejtom Legasija, gledao sam Therion 2x i to bez da se cimam ko zna gde, nego ovde u BGu, u jbnom SKCu do koga dodjem peske za oko 30 min i to je super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt kako ti mene nerviras,idi bre radi nesto pametno jebemu sunce a nemoj ovde da smarash.jer nisi u pravu,SEREM SE NA DISTRAKSN I PICKE SU NAJVECE JER SU ONI JEBENO ISPALILI JER IM JE DUPE ZINULO ZA PARE A TU PLATU KOJU CEKAJU JE JEDNA OD PEDESETAK KOJE DOBIJU TOKOM JEBENIH DVANEST MESECI!!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil::pivopije:

 

 

LEGASI NIJE NISTA JEBENO KRIV I KRAJ !!!

Pa i treba da im zine dupe za pare koje zaradjuju svojim radom :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

DESTRUCTION SU ISPALI PIČKE NAJVEĆE. i kraj.

 

koj kurac pare, šta je ko reko, šta je ko kome kolko para dao, kad su pičke, bili su tu, mogli su da sviraju da su hteli, da uopšte poštuju ljude koji su se CIMALI da dodju jer vole da ih slušaju, svejedno su ispali pičke nevidjene. Zabole mene ko s kim tu ima problem, ja sam uzeo slobodan dan s posla, na koji inače nemam pravo, cimao se ceo dan da dodjem u Beograd, bespotrebno dao ne znam koliko para ni na šta, došao u 5 ujutru kući a radio sam od 8, itd. Ovoliko cimanje neće više nijedan bend od mene da doživi, pičke iz Destructiona pogotovo. Jebe mi se za njihov novac, kao da će da osiromaše ako odrade svirku u SKCu sa toliko ili onoliko para, ako im se ne svidja, mogli su da odrade tezgu i da se više nikad ne vrate da sviraju kod nas, a ne ovakve pičke da ispadnu, jebe mi se za njih.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...