Jump to content

2009.05.04. *SKC, Beograd* D E S T R U C T I O N + Space Eater


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Glupo je ispalo skroz...što kaže ProgressiveR, tužno je koliko se samo ljudi cimalo iz raznoraznih vukojebina, da bi na kraju ispalo ništa. Ti ljudi su decenijama na sceni, valjda imaju iole profesionalizma...ako su već bili došli, ako su već plakati bili izlepljeni po gradu, trebali su da odsviraju, ako ništa drugo, onda za fanove, u koje se toliko ''kunu''. A za finansije i sve, to su sa organizatorom mogli da reše na x načina, u 4 oka, ili kako već, a ne da beže ko zadnje dzukele. Ponajviše me izneviralo ovo što je Schmier izjavio na svom forumu, i naravno odmah zaključao temu...

 

 

SCHMIER!!!

Moderator of slander

Moderator of slander

 

 

Joined: 23 Mar 2003

Posts: 3018

Location: Ger-money

Reply with quote

 

 

 

THIS THREAD WILL NOT GO ON.

 

SORRY FOR THOSE WHO GET HURT, THE FANS & THE BAND !

 

WE TRAVELLED 15 HOURS TO GIVE THIS PROMOTER A SECOND CHANCE. HE FUCKED UP AGAIN.

 

HE OWES US A LOT OF MONEY FROM OUR LAST SHOW. WE NEVER GET PAYED BUT PLAYED HIS FESTIVAL.

 

AND AGAIN THIS TIME HE COULD NOT PAY US ONCE AGAIN.

 

WE PLAYED FOR FREE THE LAST TIME, HE KEPT ON LYING TO US, WE EVEN WERE STUPID ENOUGH TO RETURN.

 

IF YOU THINK THIS IS OUR FAULT - BURN YOUR DESTRUCTION CDs!

 

I M VERY DISSAPOINTED...

 

 

On je razočaran.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle baš sam se trudio da ne postujem ovde,al ste me na kraju iznervirali...

 

[ČINJENICE]

 

- Frubi je ispalio Destruction na Legacy festivalu i nije im isplatio honorar

 

- U svetlu te ispale Destruction su dogovorili da će doći da sviraju u Beogradu,ali im ovaj put lova mora biti isplaćena 100% unapred,Frubi se ako sam ja dobro razumeo,sa tim složio

 

- Destruction je sačekalo 50% para i priča da ostatak novca samo što nije...dakle opet je Frubi taj koji je prekršio dogovor i ovaj put nema prava da se pozove na poverenje jer je on taj koji ga je prvi prekršio sa Legacy festivalom

 

Vama ovo zadnje izgleda kao sitan detalj ali uopšte nije tako,ja ne mislim da je Frubi prevarant i da je želeo da izjebe Destruction tj Schmiera

ALI AKO SI TI TAJ KOJI JE PRVI NAPRAVIO SRANJE,ONDA NEMAŠ PRAVO DA TRAŽIŠ USTUPKE(MA KOLIKO ONI TEBI BANALNO IZGLEDALI) VEĆ MORAŠ DA ISPOŠTUJEŠ TO ŠTO SI OBEĆAO

 

[/ČINJENICE]

 

Priča da je Schmier došao samo da pokupi pare po meni ne stoji,zar onda ne bi bilo logičnije da lepo sačeka taj sat-dva,popije pivo ili večera na Frubijev račun,pa zatim kad dobije svih 100% novca,pokupi se i ode isto tako kako je već i otišao sa 50% hororara...ali ovo je samo moje nagađanje nasuprot Frubijevog nagađanja,dakle OVO NISU ČINJENICE

 

Ja jesam kupio kartu i žao mi je što koncerta nije bilo,ali nisam ljut na Frubija,jebi ga,sranja se događaju i nije propast sveta,gladao sam ih već dva puta zahvaljujući tom istom Frubiju...ja samo mislim da on u ovom konkretnom slučaju nije u pravu,pa prema tome ni vi koji ga podržavate,a pljujete Destruction tj Schmiera...ovaj koncert je jednostavno kolateralna šteta Legacy festivala

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Gojko:a i ti ga pretera.

Bend je taj koji se pokupio i otišao na oči 200 fanova.

:rolleyes:

 

 

U tom trenutku kad se to desilo ispred SKC-a je bilo najvise 50-60-ak ljudi-posetilaca (mozda ni toliko).To sam video.

A tebe nisam video medju njima.

Tako da ne pricaj ono sto nije bilo.

 

 

Edit:Pupak - takodje.Ni tebe nisam tamo video.

Edited by stivi1

Share this post


Link to post
Share on other sites

aman ljudi manite se ponavljanja postova.sta je bilo,bilo je.zajebali su nas,posle je bila odlicna svirka,dobicemo pare nazad i mirna backa.frubi je rekao kako je sve bilo,bilo je tu jos par ljudi da potvrde da su njegove izjave istinite.ko misli da je destruction kriv neka misli,ko misli da je frubi neka misli tako i cao.zatvaraj temu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad su mi javili i Rising Dream da ih je bend ostavio u Budimpesti i rekao samo idite kuci. A dogovor (ono za sta su platili da idu na turneju) je bio da idu nakon Beograda u Zagreb... znaci jos jedna cinjenica koja se uklapa u celu pricu . Tako da opet svako ima pravo na svoje misljenje itd. Karte i pare se uveliko vracaju tako da ... sta je bilo , zasto nije bilo koncerta, itd. vise i ne treba raspravljati...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh yeah,dok su svi pljuvali po Schmier-u onda je bilo sve OK,a sad kad su se pojavili neki postovi koji skrecu paznju na neke druge detalje onda nema vise o cemu da se raspravlja...oh yeah :rolleyes:

Edited by stivi1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
a osh ti mene push kur. ?

 

neka,neka,pusti meni da ga popuši.uuh!

a znaš kako dobro mali puši...e!da zaboraviš na kurve.

Ljonga ga,slinci od sreće da ti munu na nos.

Ako oćeš da ti ga glabunja,samo mu pevaj op-op-opasno me radiš.

prima se,i dahće po potrebi.stivi1 je to.mali ima usta za medalju.i mandingo bi došo u iskušenje da mu ga umoći.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebacu ja tebe u dzoru maljavu :da:

 

 

@Frubi:ajde OK,mani mene,jel imas neki komentar na ono sto je igoraki rekao:

Dakle baš sam se trudio da ne postujem ovde,al ste me na kraju iznervirali...

 

[ČINJENICE]

 

- Frubi je ispalio Destruction na Legacy festivalu i nije im isplatio honorar

 

- U svetlu te ispale Destruction su dogovorili da će doći da sviraju u Beogradu,ali im ovaj put lova mora biti isplaćena 100% unapred,Frubi se ako sam ja dobro razumeo,sa tim složio

 

- Destruction je sačekalo 50% para i priča da ostatak novca samo što nije...dakle opet je Frubi taj koji je prekršio dogovor i ovaj put nema prava da se pozove na poverenje jer je on taj koji ga je prvi prekršio sa Legacy festivalom

 

Vama ovo zadnje izgleda kao sitan detalj ali uopšte nije tako,ja ne mislim da je Frubi prevarant i da je želeo da izjebe Destruction tj Schmiera

ALI AKO SI TI TAJ KOJI JE PRVI NAPRAVIO SRANJE,ONDA NEMAŠ PRAVO DA TRAŽIŠ USTUPKE(MA KOLIKO ONI TEBI BANALNO IZGLEDALI) VEĆ MORAŠ DA ISPOŠTUJEŠ TO ŠTO SI OBEĆAO

 

[/ČINJENICE]

 

Priča da je Schmier došao samo da pokupi pare po meni ne stoji,zar onda ne bi bilo logičnije da lepo sačeka taj sat-dva,popije pivo ili večera na Frubijev račun,pa zatim kad dobije svih 100% novca,pokupi se i ode isto tako kako je već i otišao sa 50% hororara...ali ovo je samo moje nagađanje nasuprot Frubijevog nagađanja,dakle OVO NISU ČINJENICE

 

Ja jesam kupio kartu i žao mi je što koncerta nije bilo,ali nisam ljut na Frubija,jebi ga,sranja se događaju i nije propast sveta,gladao sam ih već dva puta zahvaljujući tom istom Frubiju...ja samo mislim da on u ovom konkretnom slučaju nije u pravu,pa prema tome ni vi koji ga podržavate,a pljujete Destruction tj Schmiera...ovaj koncert je jednostavno kolateralna šteta Legacy festivala

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Jebacu ja tebe u dzoru maljavu :da:

 

 

@Frubi:ajde OK,mani mene,jel imas neki komentar na ono sto je igoraki rekao:

 

Po ovome,i taj iz distrakšna i ovaj naš su pojeli govma.ali ćuti,zamisli da su izjebali acu lukasa,ili nedaj božem marka bulata.pa ne da ne bi otišli sa tih 50% love,nego bi ih tu po halama poskidali gole i isprebijali.ćuti,dobro je prošlo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta ima da komentarisem, kada sam ja rekao sta sam imao... sreca pa im nisam dao ostatak para jer bi onda tek bili u jos vecoj dubiozi... ovako je sve oki... progutao sam ono sto sam morao i to je to . idemo dalje ...

 

Jos jednom da zakljucim da mi je jedino zao u celoj prici ljudi koji su dosli sa strane. To je to ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Jos jednom da zakljucim da mi je jedino zao u celoj prici ljudi koji su dosli sa strane. To je to ...

 

 

Zamisli da su došli Grobari sa juga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Gojko:a i ti ga pretera.

 

:rolleyes:

 

 

U tom trenutku kad se to desilo ispred SKC-a je bilo najvise 50-60-ak ljudi-posetilaca (mozda ni toliko).To sam video.

A tebe nisam video medju njima.

Tako da ne pricaj ono sto nije bilo.

 

 

Edit:Pupak - takodje.Ni tebe nisam tamo video.

 

Nisam mislio bukvalno, govorio sam o prodatim kartama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Па прошмирглали би чмарчић чика Шмиру...онако за казну.

 

e,jebeš mi sve ako ga je ne bik jebo u ćmar.ali ne nežno,silovo bik ga,i viko bik mu šnela,šnela blut dojćen švajnen,du bist mein slut,javol!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,jebeš mi sve ako ga je ne bik jebo u ćmar.ali ne nežno,silovo bik ga,i viko bik mu šnela,šnela blut dojćen švajnen,du bist mein slut,javol!

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам исцимао брата да дође на ово , концерта није било , па се не жалим , а ови који нису ни чули за дистракшн одмах почели да серу .

Зар немате паметнија посла него да измишљате неке теорије завере ... играјте се лопте , окопавајте њиву , покушајте да нађете пријатеље , ... гет а лајф .

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK,valjda je sve receno (pocele i PMs da stizu da se zatvori :) ).

 

Da ponovim Frubijev info da se pare od kupljenih karata vracaju na mestu gde ste ih i uzeli.

Za one koji su narucili preko neta neka se obrate Frubiju na e-mail.

 

 

EDIT:sad pocele sa stizu i PMs da se tema ponovo otvori...ali ne.

I da se pobrisu neka vredjanja.

 

 

Inace,gledajuci temu i ucesnike...kapiram da je istina negde na pola puta...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...