Jump to content

2009.05.04. *SKC, Beograd* D E S T R U C T I O N + Space Eater


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

A za ton se ne brinite,mala sala ujeda.Benediction je bio...samo takav!

С обзиром да увек воде свог тонца са собом, требало би да буде добар звук.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jel ide prodaja karata da ne bude ko sa lordijima ,jbt to je samo 350 karata mora da bude sold out,nego ja ne razumem kako se ovaj mali kocnert isplati,350 puta 1500 je 520000 din a to je ako je evro 95 din 5500evra...yar je Destruction toliko jeftin ili šta,ne znam ako može pojašnjenje ne znam ništa u vezi ovih manjih koncerata. . .ako je tako malo bogatiji čovek ladnjaka moze da dovede bend na sebi da mu svira na uvce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
e jel ide prodaja karata da ne bude ko sa lordijima ,jbt to je samo 350 karata mora da bude sold out,nego ja ne razumem kako se ovaj mali kocnert isplati,350 puta 1500 je 520000 din a to je ako je evro 95 din 5500evra...yar je Destruction toliko jeftin ili šta,ne znam ako može pojašnjenje ne znam ništa u vezi ovih manjih koncerata. . .ako je tako malo bogatiji čovek ladnjaka moze da dovede bend na sebi da mu svira na uvce

xaxaxaxa najjaca mi je ova zadnja recenica...Ako nadjes nekog takvog bogatijeg, prosledi ga na nasu adresu, moze da mu svira koga pozeli on na uvce!:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jel ide prodaja karata da ne bude ko sa lordijima ,jbt to je samo 350 karata mora da bude sold out,nego ja ne razumem kako se ovaj mali kocnert isplati,350 puta 1500 je 520000 din a to je ako je evro 95 din 5500evra...yar je Destruction toliko jeftin ili šta,ne znam ako može pojašnjenje ne znam ništa u vezi ovih manjih koncerata. . .ako je tako malo bogatiji čovek ladnjaka moze da dovede bend na sebi da mu svira na uvce

LOLchina !:)hahaha

 

Pa dobro , dobra ti je racunica... ali ne zaboravi da se treba prodati tih 350 karata ;)hehhehe.

 

Nema teorije da bude otkazano... jedno je lordi, a jedan je destruction! :)hahhaha

 

THRASH ATTACK !!!

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cu razumeti organizatore ako ne ovo(daleko bilo) otkaze, ali to zaista ne bih voleo :(

 

jedva cekam koncert ima Total destruction :rockdevil: da bude

 

prethodna dva puta sam na zalost bio sprecen, morao sam da ih propustim, ali sad se to nece ponoviti, karta je kupljena, jedino ako me ponovo neki bas zesci baksus(daleko bilo) zadesi, e onda stvarno da se ubijem jbt...

 

http://www.youtube.com/watch?v=EK12UO-fsNs :rockdevil:

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

postavio sam taj klip ja pre par stranica.bice dojaja nesumljam,a i bash me zanima kako ce sve to da zvuchi u maloj sali.

edit:sad tek vidim da ovo nije destruction tema pa nisam postavio taj klip par strana unazad :)

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene na onom klipu onaj lik iz Imortala ide na kurac bem ga usro je pesNu(po meni barem),ima moja komsika macku koja kad je juri neko pCeto zvuci ko kad on peva Total Disaster!

 

 

ELEM,OCEMO SPEJS ITER KAO PREDGRUPU DISTRAKSNU!!!!!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

С обзиром да увек воде свог тонца са собом, требало би да буде добар звук.

Samo da ne napanje kao na festu, pa da moramo da slušamo iz bašte. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
Ne derni mi abbatha bice svasta! :violent:

:):pivopije:

xaxaxaaxaaxax, gledaj ti malo ovo, pa vidi da li je on upste muzicar!!!

 

 

 

 

"Nadam se da cu uspjeti da se organizujem. Volio bih da ih vidim opet. Poslije Sarajeva i Legacy fest-a to bi bilo ekstra. Jedan od najboljih bendova ikad uzivo. icon_rockdevil.gif icon_rockdevil.gif icon_rockdevil.gif Nikad ne razocaraju."

 

Meni ce ovo da bude 4x i takodje sam pri tome da nikada ne omanu uzivo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...