Jump to content

2009.04.24. Koncert: * SKC Beograd*Cradle of Filth, Moonspell, Turisas


Svart

Recommended Posts

jebao vas izgled karata.ljudima se stvarno nemoze udovoljiti cak im je i izgled karata veoma bitan..ja osim mardukove imam sve eventimove i boli me kurac.ok su mi karte,nista posebno al' sta sad kao da je to bitno..vidimo se 24. medju gomilom klinki koje svrsavaju na denija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno. Slazem se. Svakako da nije toliko bitna karta, ali radije cu sachuvati ovu nego onu budju od Eventima. :P:)

 

To ti samo dodje kao... Shlag na tortu (zao mi je shto nemam bolji izraz) :D

 

<br />Meni je bitan izgled karata. One sa zagrebačkih koncerata su do jaja, zadovoljstvo ih je čuvati. Za ovaj koncert kartu kupujem posle ovih praznika, u utorak ili sredu, ako se ne otkaže.<br />
<br /><br /><br />

 

Opet ti sa otkazivanjem. NECE BITI OTKAZAN. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

<br />Juče je počela ova turneja u Hamburgu.<br /><br />Kako pišu na <a href="http://www.last.fm/event/957024" target="_blank">http://www.last.fm/event/957024</a> Moonspell svirali samo 30-40 minuta.<br />
<br /><br /><br />

 

Nemoguce... :-| Jebeni Cof!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nadam se da ce biti drugachije ovde. :-|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako... Ali opet mi je krivo shto Moonspell svira tako kratko (ako je to uopshte tachno), zbog onog stvora... Malenog. Smeshnog. Patetichnog. :D

 

Ako CoF svira poslednji, super. Necu morati da ih gledam. :D

 

Izvinjavam se obozavateljima Denija Jagodice. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, to u komentarima za 60 minuta Moonspell-a su bila ocekivanja ljudi pre koncerta. Ne znam zasto, ali pise da Dead Shape Figure nisu svirali. :confused:

 

@Prince: devojcice koje se loze na Moonspell su mrsavije, normalnije i, in the end, imaju bolji ukus. :)

 

E, da, ako dobro videh ljudi kazu da je koncert kasnio u tri p.m, mozda je zato bilo skraceno?

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...