Jump to content

2009.04.24. Koncert: * SKC Beograd*Cradle of Filth, Moonspell, Turisas


Svart

Recommended Posts

kolko je karta na dan certa?

kad je ulaz?

kad pocinje prva predgrupa?

kad pocinje cof?

dokle traje?

JEL SE ISTA ZNA???????????

de je satnica kao na hammerfallu? jel terranostra organizator? sto su ovako neozbiljni dodjavola???

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svakoj Princovoj šali ima malo istine. :twisted:

 

Ali opušteno je cena i danas 2000, bar na Eventimu. Ima pozitivnih stvari u Đoletovoj pogubljenosti. :) Pre nekoliko nedelja je rekao da će "sledeće nedelje sigurno poskupeti", a ta sledeća nedelja je bila pre jedno 2 nedelje.

S druge strane, ako je svesno ostavljena ta cena, i ako i sa tom cenom može da se isplati koncert, onda In Flames i Sonata Arctica ispadaju skuplji bendovi od ovog paketa? :ph34r:

 

Cradle-i te ne interesuju? :)

Manje od ova 2. Njihove omiljene pesme su mi No Time To Cry i Hallowed Be Thy Name. :)

 

 

EDIT: @Vegeta

Ma onaj lik što je radio Morbid Angel i kompaniju zimus je organizator, da Legacy ili Terra Nostra organizuju, znale bi se te stvari.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolko je karta na dan certa?

kad je ulaz?

kad pocinje prva predgrupa?

kad pocinje cof?

dokle traje?

JEL SE ISTA ZNA???????????

de je satnica kao na hammerfallu? jel terranostra organizator? sto su ovako neozbiljni dodjavola???

 

1. koliko ti zatraze.

2. pre koncerta.

3. kad sve bude spremno.

4. kad Moonspell zavrse

5. dok se ne zavrsi.

6. zna se.

7. da, svi se samo po HammerFall-u ravnaju.

8. nije.

9. nisu neozbiljni nego vi smarate nepotrebnim pitanjima.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora da bude od presudnog značaja prisustvo autobusa, ovi iz Haggarda su zbog saobraćajke u Rumuniji stigli tek oko 21-22h, pa je koncerta ipak bilo, ko je bio seća se tonske Haggarda pred publikom, nakon nastupa predgrupe. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih bre, 'de ti smisao za humor? Naravno da i ja želim da bude do jaja koncert i da se svi lepo provedu. :pivopije:

A ko kaže da se meni ne ide na ovo? Al' jbg, nešto mora i da se preskoči, pogotovo zato što u naredna 2 meseca imam bar 4 važnija koncerta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...