Jump to content

2009.04.24. Koncert: * SKC Beograd*Cradle of Filth, Moonspell, Turisas


Svart

Recommended Posts

Hajde i ja da prozborim koju... Organizacija UŽAS!! (slovenačke pič*e), publika, ogromnim delom, katastrofalna. Bilo je "uživanje" gledati troo ekipu klinaca tokom dana ispred SKC-a, neprocenljivo iskustvo, baš kao i još uvek neformirane sisiće neke trinaestogodišnjakinje koje ispadoše iz korseta. Jedan od najboljih, neko ga je već pomenuo, lik s obrnutim krstom ispod oka. No, titulu IdiJota koncerta, sasvim zasluženo, dobija, sigurno ste ga zapazili, debilčina s dredovima, valjda crvenim.

Sam koncert - Turisas gotovo ceo propušten, došao na Rasputin. Moonspell, za šta sam i znao da će biti, bili sjajni, čak imali solidan zvuk. Jedva čekam još jedan solo, neće se propustiti nikako. Cradle... Zanimalo me je kako zvuče i razočaran sam. Izdržao sam do Gilded Cunt, i kad se ona završila probavao sam tekućine kod šanka. Pivo je bilo veoma loše, ako ga nekoga to zanima (ima nas i takvih haha).

Sve u svemu, Moonspell objasnio što već neko reče i bilo je super videti se s nekim ljudima/koleginicama/kolegama. A sad~ Disdained pa Destrukcija nanovo! :rockdevil: Poz svima!

 

 

To sa obrnutim krstom ispod oka je bilo zhensko j amsm,a taj sa dredovima crvenim je ok dechko stvarno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je tachno da je bio after? :-|

 

Jeste. :D

 

chuo sam Cthulhu Dawn i dosta mi je :D

 

:pivopije:

 

Gde bi ih ti smestio ?

 

Sto rece kolega, extreme gothic sa malo blacka, nazvati Cradle black metal bendom je cisto neznanje.

 

taj sa dredovima crvenim je ok dechko stvarno

 

Mozda, ali to niko nije primetio, svi su se slozili da je jebeni retard.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sa obrnutim krstom ispod oka je bilo zhensko j amsm,a taj sa dredovima crvenim je ok dechko stvarno

taj sa obrnutim krstom ispod oka i cof-tornography duxom je musko..barem koliko sam ja video licio je na muskarca.taj sa crvenim dredovima je retard nevidjeni.od spopadanja onih zena ispred skc-a pa do ulaza na cert kada je jednoj devojci ispred mene kao gurnuo prstenjak i pitao lika pored jel to tvoje(misleci na devojku)? ovaj kao jeste (tu sam mislio ala ce da ga odvali) i ovaj kao nista,izvini brate,a tek onaj njegov ortak sa lakiranim dugim noktima koji se 3povao da sam ga ja izgurao iz prvog reda,a kako masa gura po sredini izgurase njega,a kasnije i mene iz tih prvih redova.sve u svemu "corpse paint" sa kreonom,vikanje sotona,mi volimo da se slihtamo u dupe ali nismo pederi,deni pojebi me i vikanje dve pesme (verovatno je samo toliko i znao) od munspela 10 jebenih minuta = epic fail. takvima treba definitivno zabraniti odlaske na koncerte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj sa obrnutim krstom ispod oka i cof-tornography duxom je musko..barem koliko sam ja video licio je na muskarca.taj sa crvenim dredovima je retard nevidjeni.od spopadanja onih zena ispred skc-a pa do ulaza na cert kada je jednoj devojci ispred mene kao gurnuo prstenjak i pitao lika pored jel to tvoje(misleci na devojku)? ovaj kao jeste (tu sam mislio ala ce da ga odvali) i ovaj kao nista,izvini brate,a tek onaj njegov ortak sa lakiranim dugim noktima koji se 3povao da sam ga ja izgurao iz prvog reda,a kako masa gura po sredini izgurase njega,a kasnije i mene iz tih prvih redova.sve u svemu "corpse paint" sa kreonom,vikanje sotona,mi volimo da se slihtamo u dupe ali nismo pederi,deni pojebi me i vikanje dve pesme (verovatno je samo toliko i znao) od munspela 10 jebenih minuta = epic fail. takvima treba definitivno zabraniti odlaske na koncerte.

 

Zvuci krasno, veoma zanimljivo. Neb ja mogao izdrzati takve prizore, nicim izazvan reagovao bih iste secunde :) Treba ih prisiliti na cert od Suffocationa, i to u prvim redovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Legacy & Terra Nostra

Ajde molim vas gledajte koliko god je moguće da mažnjavate koncerte koje bi inače ove dileje trebalo da organizuju.

Nama ne pada na pamet da pokusavamo da maznjavamo koncert od nekoga drugog... svi znamo kako se to radi , a to nije nas sistem rada i razonode...

 

Do sada smo dozivljavali da koncerti budu maznjavani od nas, a nikome nikada nismo maznuli neki koncert tako da ...

 

Tu smo , pa ako oce neki manager da radi sa nama direktno dobro dosao je , a ako nece i ne mora , mi ni po cenu smrti ne zelimo da se utrkujemo i guramo kao sto neki rade... tak da... bolje da ne radimo nista nego da guramo nos gde nam nije mesto.... poz ;) .

 

Zahvaljujuci maznjavanjima od svakog cene karata / bendova i idu u kurac, a posle se cude kako niko ne moze da proda vise od 600 karata ... jbg.

 

 

metal !

:rockdevil:

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, taj degen sa obrnutim krstom ispod oka je pokazivao srednjak Fernandu... kad sam to uocio, posle par sekundi je bio uguran u sutku, kao slucajno.

 

Stvarno? Kakav kreten jebeni. Svi su retardi.

 

Kad smo vec kod dragih nam satanista, zanimljiva scena... Imali su sa sobom drugara koji se toliko napio da je samo lezao na travi i povracao dok nije pocheo da se gushi ili shta god. Niko od njegove "sekte" nije obratio paznju na njega (niti od nas par prisutnih :D ) dok neki chovek koji je doshao sa bendovima nije pocheo da viche "He's choking!!!" i potrchao ka njemu, a nashi dragi satanisti su ga samo pogledali i tako sve dok se neko nije smilovao da pomogne tom jadnom, napacenom choveku i pridrzi mu glavu dok on neprestalno povraca. :) Odvratno.

 

I jedna devojka, mrtva pijana, koja nije imala pojma ko je Fernando, spopala ga je na ulici. On je kulturno pokushavao da je izbegne a ona se nabijala ispred njega sve dok je neka riba koja radi u Skc-u nije odgurnula. Jadno. :)

 

A da, zaboravih ovo. Kad se sve zavrshilo, momci iz Moonspella su bili napolju. Aires i Rikadro su stajali na zidu a na travi je lezao neki dechachic i pocheo da se dere "Sataaanaaaa!" Oni su se samo okrenuli, pogledali se i pocheli da se smeju. :mrgreen:

Edited by Litthia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, taj degen sa obrnutim krstom ispod oka je pokazivao srednjak Fernandu...

 

Citam i ne verujem. :violent:

 

Taj mali kreten sa dredovima je, dok smo Mina, ja i jos dvoje drugara visili ispred SKC-a kad smo tek stigli, bukvalno skocio na Mike-a i gurao mu flasu u usta da pije. Siroti Mike ga samo odgurnuo od sebe i pogledao nas u fazonu:"Joj, ljudi, sta ovo meni treba u zivotu?" :) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Kad smo vec kod dragih nam satanista, zanimljiva scena... Imali su sa sobom drugara koji se toliko napio da je samo lezao na travi i povracao dok nije pocheo da se gushi ili shta god. Niko od njegove "sekte" nije obratio paznju na njega (niti od nas par prisutnih :D ) dok neki chovek koji je doshao sa bendovima nije pocheo da viche "He's choking!!!" i potrchao ka njemu, a nashi dragi satanisti su ga samo pogledali i tako sve dok se neko nije smilovao da pomogne tom jadnom, napacenom choveku i pridrzi mu glavu dok on neprestalno povraca. :) Odvratno.

 

 

 

 

Pisustvovao sam i ja ovom događaju :) . Ti si sigurno jedna od onih dve normalne koje su me slikale sa Miguelom. Ako jesi onda hvala! :rockdevil:

Edited by nefas

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da, zaboravih ovo. Kad se sve zavrshilo, momci iz Moonspella su bili napolju. Aires i Rikadro su stajali na zidu a na travi je lezao neki dechachic i pocheo da se dere "Sataaanaaaa!" Oni su se samo okrenuli, pogledali se i pocheli da se smeju. :mrgreen:

nije to nista.da vidis kada je on spopao james-a iz cof-a..izasli su kasnije i on kada je video da se svi slikaju sa njim kao i on ce.dosao do njega i poceo da se dere kao nekim death metal growlom tj jadnim pokusajem growla ima li neko olovku?! dajte olovku picke!!! slikaj me!!! sta koji kurac neslikas!!! a james ga onako gleda u stilu Oo what's your problem? :) blago vama.ja sam blejao ispred skc-a dobrih 3 ipo sata i reko nece oni sigurno skoro doci i krenem da se nadjem sa prijateljem i nesto se tu oduzi i kada sam dosao oko 5 oni su vec uveliko istovarili opremu :udri:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...