Jump to content

2009.04.24. Koncert: * SKC Beograd*Cradle of Filth, Moonspell, Turisas


Svart

Recommended Posts

Odlični ovi snimci, al' mene oduvek mrzelo da ganjam to po YT, ako neko ima nešto konkretno (fino odrađen DVD bootleg), nek' se javi za trejd. :pivopije:

 

Ma ja malo moralisem :D

Priznaj da si ljubomoran! :P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto, zato sto ga nije naguzila neka od onih nakaza koje su to vece izasle na binu? :)

 

ijao. :D

Edited by LazaGNR
Ja brisem i prepravljam postove :twisted: Pricajte bre o koncertu,ne o pacovima... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ti, snimak je ODLICHAN!!! ;)

Najbolji do sada. Ako imash josh neshto... :wub:

 

jock, nishta ostalo nisam uspela da snimim od jednog mozga ispred mene koji se non stop pentrao po onoj ogradici :evil: zamal' da poginem u II redu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

jock, nishta ostalo nisam uspela da snimim od jednog mozga ispred mene koji se non stop pentrao po onoj ogradici :evil: zamal' da poginem u II redu :D

 

Vidim ruke mog druga, sve vreme se mlati. :) Prepoznala sam mu prsten i malo glave. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, posle jedno pola sata (ako se dobro secam) pevac i bubnjar Dead Shape Figure dolaze na scenu i odvaljuju najljuci “Symphony of destruction” koji sam ja ikada cula u cover varijanti! Posle nekog vremena Aires (basista Moonspella) peva “Smoke on the water”! Pred kraj svirke vise se nije znalo ko silazi s bine a ko se penje i peva ili svira, ali meni je licno najjaci momenat veceri bio “Enter Sandman” izveden u postavi: Hannes (Finac - basista Turisasa) vokal, Aires (Venecuelanac) na basu, na jednoj gitari – bubnjar Moonspella (Portugalac), a na drugoj gitarista Moonspella (Portugalac). Samo su klavijaturista i bubnjar Proroka ostali na svojim mestima. Znaci imali smo cetiri nacije sa dva kontinenta iz tri benda u tom momentu na bini. LUDILO!!! :rockdevil:

 

E bemmu zeca, da sam znao pre bih sishao to da ispratim namjesto Krejdla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eve i ja da napishem svoje utiske.Cert je bio dobar,ozvuchenje ne bash sjajno,masa onako.Stajala sam pozadi i naravno,uspela sam da vidim skoro nishta.Moonspell su zvuchali najbolje,CoF su me malo razocharali,al sve u svemu-nije bilo loshe.Josh sam i zakasnila malo-zbog prokletog busa.I da,postajem baba,poshto sve manje mogu da trpim guzvu i stajanje.Od sad idem samo u operu! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Cradle je pukao totalno... :D

E, apsolutno razumem (i vidi se) da si extra uzivala na Moonspellu i da si isla njih da slusas ponajvise, to si rekla i pre koncerta, ali ne moras stalno da kenjas po svirci COF-a. Da nije bila savrsena svirka, nije, ali ga i ti i jos par ljudi preteraste ovde o tome kako je COF govno, kako su uzasno svirali, kako su zbog njih dosle samo nakaze i tako dalje i tako dalje... Nema smisla zaista. Meni se svirka generalno dopala.

 

Svaka ti cast sto si se ispricala sa tebi dragim bendom, znam kako je to dobar osecaj, ali da znas da je takodje i fer to sto te niko nije namazao ovde zbog toga, kao sto su mene za Keep Of Kalessin, tako da, smanji malo oko pljuvanja drugih bendova... Nemoj da se ljutis, lepo ti kazem, nije mi namera da te mazem ili bilo sta sto bi bilo u negativnom kontekstu.

Edited by NYX 218

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da se ljutis, lepo ti kazem, nije mi namera da te mazem ili bilo sta sto bi bilo u negativnom kontekstu.

 

 

Ne ljutim se... Ja sam samo realna. Chinjenica je da je tako bilo. Nisam rekla da je CoF losh bend, imaju oni dobrih stvari, ali teshko da je neki pravi fan zadovoljan onom svirkom. Prosechno, hladno, arogantno. Ako se tebi to dopada, u redu... Ali vecina misli suprotno. :D Mada, svakako da je najvazniji subjektivni osecaj. Da pljuju po Moonspellu, bilo bi me bash briga, jer je meni dovoljno ono shto ja znam i shto sam dozivela. :D

Edited by Litthia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...