Jump to content

2009.04.24. Koncert: * SKC Beograd*Cradle of Filth, Moonspell, Turisas


Svart

Recommended Posts

ajde recite mi molim vas po cemu je cof imao hladan i los kontakt sa publikom? sta su oni to trebali da urade da bi imali taj topao i odlican odnos sa publikom? a ko god je gledao njihove koncerte od ranije mogao je da vidi da je Deni takav,ima takav odnos sa publikom i sada i imao je pre 15 godina.gledao sam bas vegetine klipove i izmedju pesama deni je imao koliko toliko kontakt i sta bi ljudi vise? sta je on trebao prilaziti svakom i govoriti e hvala sto si bio,daj da te poljubim u rukicu..publika placa da bi videla bend kako svira,a ne da bi se oni odnosili prema njima lepo ili lose.ako se to nekome nesvidja neka neposecuje koncerte,sedi kuci u svojoj stolici slusajuci mp3 cof-a i zamisljajuci kako mu se deni zahvaljuje..ja mogu reci da sam bio zadovoljan onom svirkom.zvucalo mi je malo prazno bez Sare ali sve u svemu mi je bilo ok.svi imamo male zamerke na setlistu al' dobro sta je tu je nijedna setlista nikada svima nije bila odlicna bez ikakvih zamerki.sada ima i ta situacija da su "fanovi" cof-a kukali kako nisu prepoznali pola pesama i to su pripisivali losem zvuku,tome sto je neko skakao po njima itd itd..glupo je to raditi jer barem ja smatram da ove matorije cof pesme koje su oni svirali je bilo nemoguce neprepoznati(naravno ako slusas cof koliko oni tvrde da slusaju).za ceo taj koncert ja sam imao par zamerki,a to su bili oni retardi na koncertu i pusaci koji su zadimili prve redove jer nije bilo dosta sto smo se oznojili i pogusili kao stoke jos je njih 15-20 moralo da zapali koju..

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uopshte necu da pricham o CoF-u, ravnodushna sam. Niti ih slusham da bih mogla da ozbiljno diskutujem o tome shta je ko razumeo, shta je Deni radio pre 15 godina i tako u bespovrat... Ne mogu da ulazim u rasprave koje me se ne tichu. :) Nego samo kulturno odgovaram devojci. :D

 

Uostalom shta bi bilo da je sve bilo savrsheno, ne bismo imali o chemu da razgovaramo. :P

 

I ispade sad da sam ja najvishe pljuvala po CoF-u, a mene bash briga. :bigblue:

 

on trebao prilaziti svakom i govoriti e hvala sto si bio,daj da te poljubim u rukicu..

 

Fernando je 2007. sishao i pozdravio se sa prvim redovima. :)

 

Zezam se malo, ali beshe tako... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bemmu zeca, da sam znao pre bih sishao to da ispratim namjesto Krejdla.

 

 

 

Pazi, mogao si da sidjes i posle Krejdla, jer Prorok je poceo oko pola dvanaest, a ta “internacinalna” svirka oko pola jedan i trajala je do tri. Naravno, nije stalno neko od stranaca bio na bini, bilo je mozda sedam-osam pesama ukupno, ali svejedno, nije to nesto sto se vidja svaki dan. A da, zaboravila sam da kazem da je posle “Enter sandman”-a neki stariji lik iz ekipe Moonspell-a dosao da ih “skine” sa bine rekavsi nesto kao “Time to go!”, a Aires :wub: mu kaze: “Just one more song!” Kao na ekskurziji: “Ajde, razredni pusti nas jos malo!” Hahaha!!! I tu je usledila: “Seek and destroy”!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil: Pevao je Srdjan iz Proroka, klavijature su iskljucene, ova trojica iz Moonspell-a ostala su na zicanim instrumentima, a za bubnjeve je seo neki celavi lik koji ih je razlupao! Zaista teatralan dogadjaj kojem je trebalo prisustvovati! Meni su inace svirke Proroka nezaobilazna zabava jer su fenomenalan coverband i na njihovim svirkama se uvek nesto zanimljivo desava. Tako se pre jedno mesec dana u starom Livingroom-u neka likusa skinula u crni sadomazo kozni korset i nesto sto je licilo na crne pamucne zenske bokserice i crne sandale i namazala cele noge nekim uljem da bi se onako “masno” sijala i izasla na binu za vreme nastupa benda i pocela da igra onako kao nesto kobajagi seksipilno, a umesto uzdaha izazvala je cudjenje i opsti smeh. Sta da vam kazem drugari, ko nije bio posle Moonspell-a na svirci Proroka ne zna sta je propustio! :muzicar: ROCK ON!!!!!! :meshuggah:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da znam o kojoj likuši se radi... odavde, sa foruma....valjda je i neki filmić snimala sa Srkijem? :)

a on je posle šutnuo... al' ga ona juri i dalje? Nebitno.. :)

 

 

 

 

 

Edit: čini mi se da je na tom "mini koncertu" bilo još likova, iz nekih Bg bendova? Nemam pojma, neko mi je pričao...

Edited by Montenegrina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fernando je 2007. sishao i pozdravio se sa prvim redovima. :)

 

Zezam se malo, ali beshe tako... :P

pa dobro to je smekerski potez,a deni nemora da bude smeker.on cim se pojavi i devojke i momci vicu deni jebi nas u dupe!!!! (ovo su mu stvarno vikali neki likovi kada je krenuo intro za shat out of hell) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran za redosled, uglavnom svirano je: In Grandeur/Shat Out Of Hell, Gilded Cunt, The Principle of Evil..., Dusk And Her Embrace, Under Huntress Moon, The 13th Caesar, Honey And Sulphur, Corpseflower, Cthulhu Dawn, Cruelty Brought Thee Orchids, From The Cradle To Enslave. Mislim da je to bilo to. Ako sam nesto zaboravio neka neko doda. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, rekao sam za CoF da su mega omrazeni i da ce svako da ih napljuje bez realnog osnova. Npr Angelistor mrzi Danijev vokal i rekao mi je posle svirke da mu je to smetalo, neki misle da su gej... bla bla. Ono ni u kom slucaju nije bio los koncert. Sto Dimmu rece, Dani oduvek ima takvu komunikaciju, a meni je ova setlista s par pikanterija kao fanu draza nego da su svirali spotovane hitove. Prema tome - smorili ste, znamo da ne volite CoF, ajd sad odjebite polako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In Grandeur/Shat Out Of Hell

Gilded Cunt

Dusk And Her Embrace

The 13th Caesar

The Principle Of Evil Made Flesh

Honey And Sulphur

Under Huntress Moon

 

Cthulhu Dawn

Cruelty Brought Thee Orchids

From The Cradle To Enslave

 

ovo ti je tacan redosled i tacna setlista..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cof je bio solidan.

Imam jos snimaka ali mogu da ih postavim tek u nedelju. :rockdevil:

 

 

jel mozes da uploadujes na rapid ili megaupload,jer ovi snimci na youtube-u nisu bas nesto??

 

 

E da,vi koji pljujete na cof.KOJI VAM JE QURAC??Ako vam se nije svidelo nemojte slusati i to je to...Ne kontam cemu to nepotrebno pljuvanje.Oni su takvi na koncertima od pocetka njihove karijere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok je bio event, ali moglo je to mnogo bolje!

Turisas je bio ok za zagrevanje, svirali su koliko je trebalo, ne slusam tu muziku, ali je ok bilo.

Moonspell, bend veceri definitivno! Setlista je bila super, mogla je biti malo duza, ali boze moj. Krivo mi samo sto nisam cuo lepo desnu gitaru, pa mi je malo bilo krivo sto to nije bilo malo bolje.

Cradle, hm.... Cemu ona varioc????Dany je ok otpevao, doduse svidja mi se kao je otpevao one dugacke scremove, ovo ostalo, kao neki tehno...Tamo gde sam ja stajao, cuo se samo bubanj, tako da je zvuk dosta kuburio...

 

Sve u svemu, ok je bilo..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosechno, hladno, arogantno.

Prosecno, hmmmm, moglo je bolje definitivno, ali nije bilo bezveze, hladno i arogantno nije bilo sigurno.

 

zvucalo mi je malo prazno bez Sare ali sve u svemu mi je bilo ok.svi imamo male zamerke na setlistu al' dobro sta je tu je nijedna setlista nikada svima nije bila odlicna bez ikakvih zamerki

E, sa ovime se apsolutno slazem. :pivopije:

 

Koncert je bio super, zatoooo... Shhhhh!

Edited by NYX 218

Share this post


Link to post
Share on other sites

fascinantno je kako ljudi govore recenice u fazonu "vi kojima se nije svidelo cof cutite, koji vam je kurac, sto ih napadate?"

zato sto je ovo jebeni FORUM na kome se iznose licna misljenja na neku temu, recimo?

ja ih recimo napadam zato sto ne ocekujem od tog benda takvu svirku. taj bend je hedlajner i zna se sta to jebeno znaci. ne, nije mi dovoljno da ih samo vidim da budem zadovoljan. nazalost moram i da ih cujem... sta cu kad imam previsoke standarde..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, dovoljno je jednom iskazati svoje misljenje, a ne da iznova i iznova pljujes i na bend i na svirku i na ljude koji su dosli da slusaju taj bend. Ja sam dosla da slusam i COF i Moonspell, tako da sam neutralna u ovom slucaju, pa zato dajem sebi za pravo da odreagujem na ovakve prazne prozivke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, dovoljno je jednom iskazati svoje misljenje, a ne da iznova i iznova pljujes i na bend i na svirku i na ljude koji su dosli da slusaju taj bend. Ja sam dosla da slusam i COF i Moonspell, tako da sam neutralna u ovom slucaju, pa zato dajem sebi za pravo da odreagujem na ovakve prazne prozivke.

 

She's right. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, dovoljno je jednom iskazati svoje misljenje, a ne da iznova i iznova pljujes i na bend i na svirku i na ljude koji su dosli da slusaju taj bend. Ja sam dosla da slusam i COF i Moonspell, tako da sam neutralna u ovom slucaju, pa zato dajem sebi za pravo da odreagujem na ovakve prazne prozivke.

 

Nije isto "pljuvati" i izneti mishljenje. A shto se ljudi tiche, rispekt za prizemne i normalne, da si ceo dan gledala ono shto sam ja gledala, bilo bi te sramota kao shto je mene bilo. Dechko koji juri babu u invalidskim kolicima i cao dan se dere "Saatanaa..." Nije bash zanimljivo. :D Nije ni chudo shto su ljudi puni predrasuda kad je ova muzika u pitanju. Nije da me je briga, ali chak se i meni gadi da vidim tako neshto, mogu tek da zamislim shta misli ostatak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kul je to sto si ti napisala

ja sam jednom napisao svoje misljenje nakon svirke, i dosao tamo da gledam oba benda. takodje nisam pljuvao ni po kom bendu niti publici

poenta mog prethodnog posta je bilo - po kom osnovu iko moze da od bilo koga na forumu trazi da ne iskaze svoje misljenje, ma kakvo ono bilo?

dok god te prozivke izazivaju flame bice i ljudi koji ce ih pisati, jednostavnim ignorisanjem one se smanjuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je to jurio babu u invalidskim kolicima?

 

Dechkic sa dredovima... :D Ali nije stigao da je uhvati. :) A bash me je zanimalo shta bi uradio da jeste...

 

Većina predrasuda u vezi sa metalcima je apsolutno tačna.

 

I to shto kazesh...

Edited by Litthia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Većina predrasuda u vezi sa metalcima je apsolutno tačna.

 

Možda o nekim napaljenim klicima koji će prestati da slušaju metal čim završe školu, ako je uopšte završe, kao što je taj što je jurio babu u kolicima. Inače predrasude nisu tačne, sem onih koje ne bi ni trebalo da budu predrasude, jer se ne odnose na loše osobine. Ne dozvoljavam da se bilo ja, bilo većina metalaca koje poznajem, trpamo u isti koš sa nekima poput navedenog slučaja.

 

Na drugoj strani, većina predrasuda o fenserima i šabanima jeste tačna, bez obzira na uzrast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...