Jump to content

2009.09.12. *Dom omladine, Beograd* S O D O M + Bombarder + Space Eater + The Stone


Recommended Posts

ово је онај тренутак кад каже човек:

 

ХВАЛА ТИ ЗА ОВО МАТОРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

ИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

 

 

<3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj ti tu ništa da zaokružuješ od thrash bendova jer je nastup Testamanta na Legaciju bio katastrofalno loš zbog napanjenog zvuka. Njih ponovo.

Za ovo svaka čast, ja ću biti tamo naravno, Sodom još nismo videli ovde, oni su A FIRE THAT DOES'NT BURN, AGENT ORANGE, BURN...

Samo tako nastavi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja vam iskreno kazem da ce biti vise od 666 ljudi i to bas dosta vise

Nema sanse...

 

Realno, Kreator je najpopularniji nemacki thrash bend ovde...ne moze da bude vise ljudi na Sodomu nego na njima (mada je to manje-vise ista raja) !! Bice sjajno ako se nacrta i tih 666 !!

 

Ovo ce biti izuvanje za sve pare :rockdevil:

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema sanse...

 

Realno, Kreator je najpopularniji nemacki thrash bend ovde...ne moze da bude vise ljudi na Sodomu nego na njima (mada je to manje-vise ista raja) !! Bice sjajno ako se nacrta i tih 666 !!

 

Ovo ce biti izuvanje za sve pare :rockdevil:

videces bice vise od 666 karata ja ti to tvrdim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa jebeeeeeeeeenooooooooooooooooooo ne VERRRRRRRRRRRUUUUUUUUUJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEMMMMMMM!!!!

 

TO BRE KRALJEVI!!!!!!!! KONACNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO SOOOOOOOOOODOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMM KOD NAS!!!!!

 

BRAVO ZA PAKET!!!!!!

 

OVO DA SE ODGLEDA I DA SE MRE!!!ZNAO SAM DA CE LEGACY DOVESTI SODOM, ne ide da ne upotpune paklenu thrash cetvorku iz NEmacke!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja vam iskreno kazem da ce biti vise od 666 ljudi i to bas dosta vise

Heh, videcemo.... nasa racunica je negde bas da Sodom skuplja toliko ljudi ... na kreatoru smo imali skoro rasprodat koncert ( ostalo je bilo jos 25 karata ) + Dzontrina guest lista koja je bila jedno 200 ljudi tada :). Tankard je imao oko 300 , Destruction/Candlemass oko 450-500 ( sa spiskom ) , tako da realno Sodom ide do te neke cifre .

 

OVO DA SE ODGLEDA I DA SE MRE!!!ZNAO SAM DA CE LEGACY DOVESTI SODOM, ne ide da ne upotpune paklenu thrash cetvorku iz NEmacke!!!

Naravno. Uvek smo bili i bicemo tu " from fans for fans " .

Ziveli svi !

:pivopije:

 

 

SODOMY AND LUST !

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt...skoro 1/4 ljudi na koncertu upadne za free: novinari, fotografi, neke picke materine tipa guest list....sve bi ja to naplacivao !! :violent:

Da, bilo nekada kada nismo imali kontrolu nad spiskovima itd. Danas na spisku ima max . 20-25 "novinara". I to ovi iz Blica, Politike, V.Novosti, Kurira, Press-a, 24h, 202-ke, Butcherian, Nocturne itd. Otprilike sveli smo spisak samo na one koji stvarno pomazu u reklami , a ne da ulazi i kurta i murta...

 

I svakim danom je sve rigoroznije i rigoroznije... sve se da srediti vremenom ;).

:pivopije:

 

Reklama vec krece na Soulfly-u . Tako da bice extra izreklamirano ...

 

Ima i dosta vremena i dobrih koncerata gde ce moci da se izreklamira .

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo,Sodom je jedan od prvih speed metal bendova koje sam slusao osamdesetih i to bi bilo suludo propustiti.Kazem speed a ne thrash jer su prva 3 albuma bila bas u pravom smislu reci zaceci nemackog takozvanog speed metala zajedno sa ranim Kreatorom i Assassinom.Kasnije je to preraslo u thrash speed kad su malo sazreli...Hvala za ovo i vidimo se tamo!

Drugo,malo je bez veze taj paket jer je veliki razmak izmedju dva koncerta a ustedeti samo 300 dinara.Ko zna sta moze biti u tri meseca izmedju Distrakshna i Sodoma.Naravno izmedju bi trebalo da bude svemocni Amon Amarth...

Trece,sto se tice posecenosti voleo bih da bude iznad 700 ali jedno su zelje a drugo je realnost (citaj internet i mp3 metalci iz unutrasnjosti koji nece da pomere dupe iz svog sela).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...