Jump to content

2009.09.12. *Dom omladine, Beograd* S O D O M + Bombarder + Space Eater + The Stone


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Uhh,aj ovako ,moram nesto da kazem u vezi ovog koncerta.......Posto je Space Eater trebao da bude predgrupa Sodomu izmedju ostalih a desilo se to sto se desilo i ,izgubili smo jednog predivnu osobu ,dobrog druga i coveka koji je ziveo za muziku i metal,verujem da bi bilo ekstra kada bih na mestu na kome je trebao da svira Space Eater upao neki domaci thrash metal bend,Bosko je bio neko ko je vukao za scenu mnogo i to svi znamo ,ti me bi organizatori tj Frube i kompanija koji su ga poznavali,pokazali na neki nacin postovanje prema njemu i pomogli neki domaci bend,bendove,...a i ima ih toliko hvalitetnih i mladih i matorih koji prze sa velikom energijom(Pollution ,Azazel,Fatality,Dedly mosh,Nadimach itd ,itd )

 

Verujem da nije lose ideja ali vi recite sta mislite o tome

 

:pivopije:

 

 

Ubija me ovaj naslov,dodje mi da mrem,tako sam jako zeleo da se desi ovo i nisam verovao da cu da gledam ove bendove zajedno na jednom mestu,ali sad znam da necu(neke vise nikad necu ni moci) i tuga mi je ,velika! :cry:

 

 

 

 

 

 

Vidimo se na koncertu...

 

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam li ja jedini koji misli da će Space Eater svejedno biti predgrupa Sodomu, ali sa nekim drugim pevačem? Mislim da će SE naći novog pevača i nastaviti da prži kao ranije, Boško sigurno ne bi želeo da bend, koji je bio njegov san i toliko ga dugo podsticao na razvijanje, završi sa radom. Mada, opet, tek sada kapiram da je septembar veoma blizu... :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

@Frubi, lemilica

Sta je sa kompletima Sodom + Municipal Waste? Je li onaj lik vratio koverte, i da li se sada regularno prodaju u livingroom-u? Pitam posto ovih dana planiram da kupim komplet.

Edited by Vule iz Kule

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Frubi, lemilica

Sta je sa kompletima Sodom + Municipal Waste? Je li onaj lik vratio koverte, i da li se sada regularno prodaju u livingroom-u? Pitam posto ovih dana planiram da kupim komplet.

 

nazovi me, pa da se dogovorimo oko preuzimanja, imam ja jos nekoliko kod mene, trenutno samo telefonom, kod mene ili Fruby-snakea! a lik je ispao skroz ok, vratio, popili smo pivo, a i ubuduce ima pivo kad god i gde god!

tel. 065/667-9999

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo nashao sam festivalsku setlistu iz ove godine

 

1. Napalm In The Morning

2. Outbreak Of Evil

3. Axis Of Evil

4. The Saw Is The Law

5. City Of God

6. Blasphemer

7. Eat Me!

8. Witching Metal

9. Sodomized

10. Obsessed by Cruelty

11. Agent Orange

12. M-16

13. Ausgebombt

14. Ace of Spades (Motörhead cover)

15. Remember The Fallen

16. Bombenhagel

 

Znachi na ovo dodajte josh 2-3 pesme i to je otprilike to.

Edited by _powerslave_

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih voleo da cujem neke pesme sa the final sign of evil: bloody corpse, where angels die, hatred of the gods i sons of hell

ali kako kontam ne sviraju nista sa tog albuma..

 

inache ok je ova lista mada fali tu par stvari za mene: masquerade in blood, i am the war, tombstone, code red i wanted dead.

 

i da, 'ebo ih vise ace of spades..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi dodao tu jos i nuclear winter,christ passion,persecution mania,stalinorgel,jabba the hut i die stumme ursel.

Ta najviše fali.

A posle nje Incest.

 

EDIT: I Sodomy & Lust.

 

EDIT 2: I Fuck The Police. :)

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...