Jump to content

2009.09.12. *Dom omladine, Beograd* S O D O M + Bombarder + Space Eater + The Stone


Recommended Posts

:)

Dobro,popio je malo ovaj moderator,oprostite mu... :)

 

 

Sad videh ovo! Pa koji kurac?! Kupio sam kartu chim je izashla u prodaju, koliko je vec kod mene sva je masna od chvaraka i sad ovo!

Nechuveno! Uzimam iz sena vile i prikljuchujem se nezadovoljnoj i razjarenoj rulji. Pa kad svi shtrajkuju mozemo i mi zbog ovoga da shrajkujemo gladju, taman dar nam Sodom svira na saranu.

Ko vam kriv kad niste 'teli da idete u februaru na Sodom u Sofiju :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno mi se vise ne ide na koncert zbog vasih debilisanja. Bice - nece biti, ko vas je koji kurac pozvao da pricate o tome i unosite zabunu. A sto se para od karata tice, trebalo bi da vas je sramota sto prozivate covjeka na forumu za pisljivih 1000 din ali nista drugo nisam ni ocekivao - da ste neki fanovi bilo bi vam drago sto u svakom trenutku mozete da pokidate kartu sa destructiona i zamislite da ste bili na tom imaginarnom koncertu :))

 

uzgred kakav artillery hahahah ?!

 

E nemoj da me nerviraš,ako hoćeš ja ću ti dati žiro račun pa mi ti uplati te pare,oćeš?Uzgred ja sam srednjoškolac i 50 dinara mi je važno.Da barem znam da te pare idu za neštop korisno reko bi nema veze ko ga jebe,al ovako....

 

ja se bunim.mogao bi frubi doci vise na forum da kaze otkazano je ili ne da znamo na cemu smo,a ne da se javlja nedelju dana pred koncert,ako ce se uopste i javiti..

 

Frubi se ne javlja već mesec dana ,a na youtube-u je bio online pre par dana...Svjedno smo ga ispušili...Jebem ti sunce,samo da napunim 18 godina pa pičim ja na Wacken od para što dobijem za osamntesti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno da vam kazem puca mi kurac za razloge.hocu svoje pare nazad i za sodom(naravno to samo ako je otkazan) i za destruction.ako ce biti koncerta drago mi je,ako ne jbg sta da se radi realno bas me briga.od sledece godine mi nece trebati viza pa kad vec nemogu normalno da pogledam koncert u svojoj zemlji jer kupim kartu pa me organizator zajebe za pare i nikada mi ih nevrati nazad,oticicu u bugarsku,nemacku,madjarsku ili gde vec pa cu odgledati bend koji zelim videti.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

da vas obavestimo da je koncert Sodom-a pomeren do daljnjeg. Na kraju nismo uspeli da se dogovorimo sa Domom Omladine ( oni imaju neku novu politiku, nece metal koncerte u domu ) i primorani smo da pomerimo koncert .

SKC ( velika sala ) je bila vec bukirana za 12. Septembar. Mala sala SKC-a nam je bila poslednja opcija, ali na zalost imamo par problema , a to je da nemamo backstage, nemamo mesta za dve binske opreme, a najveci problem je bezbednost svih posetioca. Kao sto znate Cock Sparrer bend koji nastupa u velikoj sali Skc-a , je jedan od osnivaca OI! Punka , tako da ne bih da dovodimo u pitanje bezbendost bilo koga . Drugi prostor u Beogradu nismo mogli da nadjemo , a i u drugim gradovima ...

Management Sodoma nam je rekao da moramo da sacekmo do kraja Septembra za nov datum odrzavanja koncerta.

Svi koji su kupili karte one ce vaziti za novi datum odrzavanja koncerta. U slucaju da ne dogovorimo novi datum do kraja Septembra vracaju se pare od prodatih karata i to je to .

Pozdrav.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece metal koncerte, mamu im jebem elitnu, sad su kao do jaja sto su renovirali od americkih para... jel su oni svesni da su te pare dobili zahvaljujuci izmedju ostalog i glasovima ko zna koliko generacija ljudi koji se secaju metal/punk svirki u domu kao nekih od najlepsih uspomena iz srednje skole??? :udri:

 

Uprava napolje! :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Jebote,ja zaboravio da zatvorim temu posle ciscenja :haha: 

 

Oh well...

 

 

 

 

 

 

 

Nista,ko sto su vam i Frubi i Goran rekli - kad budu nove informacije u vezi ovog javi cemo vam (javi ce se neko na temi) ;)

 

Stay tuned...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo novosti od Frubija:

 

 

"Pozdrav svima,

 

i dalje čekamo menadžera da se javi, ukoliko ne javi nov datum doponedeljka 05.10.2009, tada će biti objavljen datum kada će moći da seobavi povraćaj novca. Daljeg odlaganja neće biti, tako da je to to..."

 

 

Znaci,u ponedeljak ce se definitivno znati sta ce biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav svima, na zalost obavestavamo vas da nismo uspeli da dogovorimo nov datum odrzavanja koncerta Nemackih Thrash Metal veterana SODOM . Managementu benda je potrebno jos neko vreme da zakazu novi datum, kako je vec proslo dosta vremena , doneta je odluka da krenemo sa povracajem novca. Povracaj novca krece od 02.Novembra , na svim prodajnim mestima gde ste i kupili karte. Hvala na razumevanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da na neko vreme povratimo temu...

 

 

 

 

 

 

 

So,tema se otvara SAMO ZATO ako imate nekih poteskoca/pitanja u vezi vracanja karata za ovo.

 

Dakle,tehnicke stvari.

 

Ostale poruke ce biti brisane.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gde da vratimo karte mi koji smo ih kupili direktno od organizatora?

Pokusao sam da kontaktiram coveka na mejl, pokusao sam preko privatne poruke, ali posto se organizator ne javlja prinudjen sam ovako da pitam!!!

Ne znam na koj si to mail slao i kog coveka si kontaktirao, jer svima koji su poslali mail je odgovoreno na isti i povracaj novca je izvrsen. Sto se nas tice, mi nista nismo dobili, tako da ne znam sta da ti kazem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...