Jump to content

Okup: 28.03 18h * Park SKC * Okupljanje Povodom Istorije vol 4


Zen

Recommended Posts

Postovani clanovi,

kako se krajem marta ocekuje daleko bolje vreme nego u januaru ovaj Okup ce biti organizovan i sproveden napolju, u parku kod SKCa, kako bi nasi verni drugari iz NeBeograda mogli sa nama da se druze a da ne moraju dva puta da se vuku ovamo bezveze.

 

Kad pocne koncert, ekipa koja ne ide na isti ostace u parku da saceka Flejm fanove da svrshe sa ritualom i egzaltirani nam se pridruze u daljem lokanju ili kako se vec dogovorimo.

 

U slucaju elementarnih nepogoda okupljanje ce biti organizovano u Zlatnom Burencetu u 18h ili Livingroom SKC-u (kafe klub u prizemlju SKC-a), ali bicete o tome blagovremeno obavesteni editovanjem ovog posta dan pred Okup4.

 

Vidimo se :)

 

 

--------

 

Ovo je drugi put da se otvara ova ista tema, hajd sad zajebite sise, dupeta, karanje, drkanje i egzibicionizam posto svi znamo da toga nece biti na okupu ma koliko to neki iskreno zeleli.

 

Svaki spam i oftopik na ovoj temi bice surovo kaznjavani s obzirom da ste proslu saranili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo je drugi put da se otvara ova ista tema, hajd sad zajebite sise, dupeta, karanje, drkanje i egzibicionizam posto svi znamo da toga nece biti na okupu ma koliko to neki iskreno zeleli.

 

To je zato što je dosadašnji sastav okupljanja garantovao relativno mirne filozofske rasprave. Sasvim bi druga situacija nastala kad bi na okup zalutalo par likova/likuša iz tašmajdanske ekipe. Jednom sam se okupljao s njima i video razvrat i blud u svom punom raskošu. Ono o čemu mi ovde baljezgamo je ništa u poređenju s tim.

 

Ja upućujem poziv svima da dođu na okup, pozivam i žene i rekoh već da sam samo iskren i da se mene nema šta plašiti, te da ja ništa ne radim na silu, a i kad bih hteo, ne bih mogao. Ono što možete očekivati jeste da se zezate, pijuckate i možda upoznate nekog finog momka (dakle ne mene).

Share this post


Link to post
Share on other sites

nek se jave oni shto planiraju da donese neke domace nepitke , chisto da imamo u vidu kakvu raznovrsnost picja ce biti i shta sve ce nam pomoci da nasha realna sexualna aktivnost bude na dnu

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zato što je dosadašnji sastav okupljanja garantovao relativno mirne filozofske rasprave. Sasvim bi druga situacija nastala kad bi na okup zalutalo par likova/likuša iz tašmajdanske ekipe. Jednom sam se okupljao s njima i video razvrat i blud u svom punom raskošu. Ono o čemu mi ovde baljezgamo je ništa u poređenju s tim.

 

Ja upućujem poziv svima da dođu na okup, pozivam i žene i rekoh već da sam samo iskren i da se mene nema šta plašiti, te da ja ništa ne radim na silu, a i kad bih hteo, ne bih mogao. Ono što možete očekivati jeste da se zezate, pijuckate i možda upoznate nekog finog momka (dakle ne mene).

I feel so fuckin' proud. Fak djea, bastards 4eva.

 

 

P.S. Do not worry, mi smo odavno prestali da se druzimo sa ljudima koji nisu mi :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...