Jump to content

X Factor X


Recommended Posts

Nisam našao temu, X Factor X melodični/tehnički progressive metal/hard rock ako mogu tako da opišem bend.

Imaju jedan album self titled i EP, novi album u najavi. Prvi album je izašao davne 1995 čini mi se i ostavio je cool

utisak pa ako nekog zanima može da proveri bend. Na sajtu imate i pesmaje http://www.xfactorx.com pa bacite

neki utisak. btw front slika na sajtu je debilna pa nemojte da vas to plaši važna je muzika. :)

 

XFX%2009small.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto recimo meni ovaj X Factor X oodaavno spada u kategoriju bendova koje jurim, još od početka novog milenijuma, kada sam na BNR sajtu naleteo na neki njihov opis. Album iz 97 nikad doduše nisam ni nabavio, samo jedan EP iz 2004.valjda sa nekim obradama. Eto, dobro što se neko njih setio, treba ujuriti taj stari album...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto recimo meni ovaj X Factor X oodaavno spada u kategoriju bendova koje jurim, još od početka novog milenijuma, kada sam na BNR sajtu naleteo na neki njihov opis. Album iz 97 nikad doduše nisam ni nabavio, samo jedan EP iz 2004.valjda sa nekim obradama. Eto, dobro što se neko njih setio, treba ujuriti taj stari album...

 

Ja sam tako slučajno nabasao na bend tih godina kada si izdavali prvi album i odmah sam uzeo original jer mi se svirka baš svidela.

Imaju samo jednu gitaru i bas i to tako zvuči sirovo i dobro a u pitanju je progressive što daje dodatnu draž.

Ovde nema nabudžane produkcije gde sve pršti i šušti samo tehnička/melodična i čista svirka.

 

Evo ti si prvi na temi kome fizički izgled nije važan. :):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Скинуо, слушао, тешко је рећи вреди ли што са само 64 кбпс, ал чини ми се ништа спектакуларно

 

(у сваком случају недовољно за легендарног капетана Рика из горепоменуте култне холивудске сплачине)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...