Jump to content

Amorphis


Cold

  

30 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ovo bi trebala da je set lista Amorphis-a:

 

Towards & Against

The Castaway

Against Widows

Silent Waters

The Smoke

The Sign from the North Side

My Kantele

Leaves Scar

Into Hiding

Alone

House of Sleep

Black Winter Day

 

Nije islo ovako sigurno! Prve dve su bile Towards & Against i Against Widows, uvej tako rade zbog igre reci, posle je isla Into Hiding pa za posle vec nisam siguran...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu, dragi kolega. Ako Bog da, gledacu ih jos jednom ovog leta i to na Rock maratonu u Pecuju. Do tada, evo, ostala mi je za uspomenu fotka sa njihovim simpaticnim klavijaturistom i mnostvo dobrih Tomijevih i Esinih slika, koje cu morati da smanjim, pa ih kacim negde da vide i ostali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu, dragi kolega. Ako Bog da, gledacu ih jos jednom ovog leta i to na Rock maratonu u Pecuju. Do tada, evo, ostala mi je za uspomenu fotka sa njihovim simpaticnim klavijaturistom i mnostvo dobrih Tomijevih i Esinih slika, koje cu morati da smanjim, pa ih kacim negde da vide i ostali.

 

 

Bas simpatican klavijaturista.I samo klavijaturista :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

moracu da vas razocaram, sinoc sam sreo frubija na kejvu i pitao ga za amorphis, kaze da su mnogo skupi...

 

mislim da je neisplativo raditi ih solo.. jedino ako bi karta bila 40-50 evra, ali to je opet totalno suludo..

 

jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ne bi bilo lose dovesti ih u paketu sa Poisonblack kao sto su sad svirali u Solunu, to bi privuklo mnogo publike a verujem da bi cena bila prihvatljivija ..... mada posle svega ovoga sto se izdesavalo vise nista ne mogu da tvrdim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moras koristiti eufemizme, slobodno napisi da smo ti mi (ili samo ja) antipaticne. Navikla sam na to. I to je zivot, zar ne?

 

Pa eto napisala sam.Shvatila si moju poentu.A suzdrzala bih se od komentara kad nas ne bi svakodnevno bombardovala svojim fotkama:"vidite kako sam lepa ovde"..." kliknite na mene" i tome slicno.Ne volim uobrazene ljude a narocito kad nemaju ni trunku razloga da to budu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, jedva cekam da vidim te fotke, samo nemoj previse da ih resizeujes, hocu neke da stavim na desktop.

 

Inace bio bih jako srecan ako bi ikada Amorphis odrzao i solo koncert, ili jos bolje sa Poisonblack, samo to da mi je videti i ne moram vise da idem ni na jedan koncert

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sa njima u paketu Poisonbalck i/ili Entwine i ja sam zavrshio sa koncertima za zhivota... :) :) :)

Bila bi to kombinacija i po :da: Mada, i Charon pridodati obavezno i da taj made in Finland udarac bude kompletan :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa niko ovde nije poredio pomenute bendove vec smo konstatovali da bi bilo extra videti ih sve skupa na jednom koncertu u Beogradu. Eh da je i pokojni Sentenced ziv ...... bilo bi to sjajno ..... ali jbg ..... zivot tece dalje ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila bi to kombinacija i po :da: Mada, i Charon pridodati obavezno i da taj made in Finland udarac bude kompletan :meshuggah:

 

Ja nemam pojma u kakvim su odnosima ovaj iz Charona i Posionblack posle svega.. mislish da bi svirali zajedno?! :bigblue:

 

 

 

Ma kakav Cmaron, Poisonshit... ni do clanaka Amorfisu.

 

Meni se lichno Poisonblack daleko vishe svidja nego Amorphis ali dobro, stvar uqsa.. nema razloga za prozivanjem...

 

 

 

:)Jbg to za Amorphis.. :/ ajmo svi na yumu po 200 kinti pa da ih dovedemo :)

Edited by ~MaX~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amorphis i Posisonblack su odrzali nekoliko koncerata zajedno, izmedju ostalog i u Solunu, stvarno bi bilo idealno videti ta dva benda zajedno u Beogradu. A tesko da bi Charon mogao da svira sa njima jer jer Juha-Peka na ne bas lep nacin napustio Poisonblack...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...