Jump to content

Danas Svi Znaju Da Igraju Fudbal


medjutim

Recommended Posts

Super ste zvucali, i nastup sam po sebi je bio dobar, ljudi su se izdjuskali na vama posteno, samo steta sto ste skraceni za vreme sviranja...

 

Postavim par snimaka na youtube (Zone, Nova Sezona i ona treca sanjsonjerska)

 

:pivopije:

 

P.S. Pun povetarac bio na svim bendovima, za nepoverovati. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala!

 

Skracenje jos i nije ispalo previse strasno, umesto 15 pesama odsvirali 12, i spakovali ih u 43 minuta, posekli pauze koliko smo mogli, a da ostane vremena za par prestimavanja i bacanje Coko Smokija u publiku :)

 

Video snimak Nove Sezone, dobar je, a uskoro ce i polustudijski snimak, samo da stignem da otpevam.. pre njega ce da izadje Burito, do sledece svirke..

 

Publike je bilo ihahaj, nije bas kao na Goriboru pre mesec dana, ali bilo je slicno izginuce.. mi imamo praksu da nam prva pesma bude neka koju Marko ne peva, pa da moze da se malo udalji od bine i vidi kakav je zvuk.. na Poletarcu nije imalo sanse da ode dalje od 2 metra :) Kad je na kraju Branka odsvirala Ona menja sve, ljuljao se brod samo tako, sreca da nisam pio pivo inace bi bilo veselo..

 

Licni highlight veceri je moj komsija koji je prespavao pola Branke, a da nije pio alkohol pre toga..

 

Sledece znojenje u Dangubi 22.12. sa Eternijom i Lejtsima, sviramo ono sto smo ovde preskocili, priblizna duzina set liste..

 

Cenu karte, pocetak i ostalo javljam kad budem znao

 

Uzdravlje! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=Ygn-9JEaSio

 

Zvuk je jedino los, mada to je do mene prelazio sam prstima par puta preko onog dela gde hvata zvuk...

 

Pa dobro polako, tek cete vi da dostignete taj nivo Goriboraca, nece to preko noci doci. :meshuggah:

 

Publika je bila kljucna, drugacija nego na drugim mestima za svirke, a i ujedno melem za oci, zbog toliko devojaka. :redface:

 

D Branku sam slusao u potpalublju, nisam mogao da izdrzim onoliki dim.

 

Najverovatnije dolazim i 22. u dangubu. :D

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dan Armije u Dangubi! DSZDIF, Aeternia, The Lates i Predigra, 22.12. Počinjemo u 21:30, 100 din ulaz, dobrodošli! A u Sava Centru - Masimo Savić! A u Operi - Đovani Jocić!

 

Bice i 3-4 pesme koje nismo svirali na Poletarcu!

 

(o ostalim desavanjima u skorije vreme neki drugi dan)

 

uzdravlje

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Nema nas već neko vreme u javnosti, ali ima novosti..

 

Završavamo snimanje albuma sredinom oktobra, miksovanje kreće i pre toga, a ono što sam čuo od snimaka zvuči iznad očekivanja, i sve zvuči dosta bolje nego na demoima. Snimljeni i neki video parčići koji će se naći u spotovima.

 

U oktobru sviramo na dve svadbe :) od kojih je jedna bendovska, a posle toga spremamo promociju.. vidimo se uživo nekad u novembru..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Posle dužeg vremena, ponovo sviramo na manifestaciji koja nije svadba. Omašismo najavljeni novembar za jedan dan :) gostujemo kd drugara iz Diverta u Ciklonu

 

divert.jpg

 

http://dszdif.net/1-12-u-ciklonu-gostujemo-kod-diverta/

 

do kraja godine puštamo nešto s novog albuma, koji je u mikseru..

 

uzdravlje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...