Jump to content

Danas Svi Znaju Da Igraju Fudbal


medjutim

Recommended Posts

  • 2 months later...

Drugari,

 

sledeće subote, odnosno 3. decembra, sviramo kao predgrupa Neozbiljnim Pesimistima u klubu Gun. Koncert počinje u 22:30h. Karte koštaju u pretprodaji 300 dinara, a na dan koncerta će biti 400 din. Vidimo se!

 

http://www.rocksvirke.com/index.php/vesti/najave/1435-antiglobaletnopunk-atrakcija-u-gun-klubu-neozbiljni-pesimisti-resili-da-osvoje-prestonicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Letnji poetski film iz "Omnibusa Video V. Poezija" Natalije Ž. Živković i ujedno spot benda "Danas svi znaju da igraju fudbal". Stihovi: iz zbirke poezije "U aorti mog srca" Natalije Ž. Živković (regionalna ex-Ju "Nagrada Risto Ratković za mlade autore").

 

"Danas svi znaju da igraju fudbal" je paracivilna, nevladina i nebajkina reorganizacija, čiji članovi potiču iz najzabačenijih prostorija Ministarstva za nerad i asocijalnu politiku. Kao svoje glavne ciljeve, DSZDIF navodi zauzimanje jedinstvene naftne platforme i ubrzanje procesa azijsko-pacifičkih dezintegracija. A iza sebe imaju album "Oštro i na prvu loptu" za neetiketu "Manekeni BIGZ-a".

 

"Omnibus Video V. Poezija" pesnikinje i video autorke Natalije Ž. Živković niz je poetskih filmova zasnovanih na njenoj knjizi "U aorti mog srca" (regionalna ex-Ju nagrada "Risto Ratković za mlade autore"). Filmovi iz omnibusa nagrađivani su na filmskim festivalima u ex-Ju i prikazivani na više televizija.

 

muzika: Danas svi znaju da igraju fudbal (DSZDIF)

video i tekst: Natalija Ž. Živković ("Omnibus Video V. Poezija")

pojavljuju se tj. glume: Brankica Matovska, Slobodan Aleksić, Dušan Miricki + DSZDIF

Hvala "Marini" na 25.maju Bgd i brodu "Dunavski biser" :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Idemo opet, evo kako je izgledalo na ovogodišnjem Prnjavoru pre par mesec.

 

http://www.youtube.com/watch?v=i8dd1Ub05GA

 

Nazovi turneja uz novi materijal, zasad je poznato sledeće:

 

25.10. Zrenjanin, Kulturni centar (feat. Alfa Tica), 22:00, ulaz 100 din

01.11. Obrenovac, klub Double Trouble (feat. Alfa Tica), ulaz dž

 

Nešto novog materijala će biti dostupno u sledećih par dana, kad marishte smućka sve što treba..

Edited by medjutim

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Moram malo da se pohvalim. Deslio mi se prvi put da gostujem nekome na albumu. Ako ste ikad pratili muzki koju volim da kacim na fejzbuku, onda ste verovatno primetili da sam jedno 16 puta kacio bend sleepytime gorilla museum. oni vise ne postoje i jedan manji deo njih, tacnije dvoje su napravili ovaj rabbit rabbit radio i bas sam radostan sto sam se ovde nasao. ceo album je album pun gostovanja i ako vas interesuje ovakva muzika, videcete zanimljiva imena pored mene...

ono sto je meni najvise super je sama pesma, jedan pravi filip i marko onaj. poslusajte ako ste dokoni.

 

http://rabbitrabbitradio.bandcamp.com/album/rabbit-rabbit-radio-vol-3-year-of-the-wooden-horse

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...