Jump to content

Pagan Altar


Uruk

Recommended Posts

Nema teme o ovom kultu i odlicnom bendu, pa rekoh da ispravim. Otvorio sam je na heavy podforumu, mada bi u doom trebala da ide ali cenim da ce ovde biti vise odgovora na temu(mozda:D). Za one koji ne znaju radi se o doom/nwobhm bendu, poput Witcfinder general. Imali su samo jedan album Volume 1 koji je bio self-released, i bend se potom raspada. Ponovo se okupljaju pre par godina i izdaju Lords of Hypocrisy, pa Mythical & Magical, reizdaju Volume 1, ali ja sve mislim da ovo nisu nove stvari nego neki stari neobjavljeni materijal. Svi albumi su odlicni!

 

ono bitno:bend je ODLICAN!!!! odavno me neki bend nije ovako prijatno iznenadio, pogotovo sto volim ovu vrstu muzike ali ne slusam nesto mnogo ovakvih bendova. Znaci ovi novi albumi su vise nego odlicni, i mada meni nije jasno zasto se bend kjoji nikad nije bio preterano popularan okuplja posle skoro 30 godina ali mi je drago sto su to uradili. Muzika vise nego fenomanalna, ima zeskih vokala koji su prilicno dobro upotrebljeni, ma odlicno, pravi onaj odlskul doom. Za fanove ranih Sabbath-a, Pentagrama, Witchfinder generala obavezno! Moja najtoplija preporuka.

 

Pagan%20Altar%20btc004.jpg

ima na sajtu i biografija od 40 strana pa koga ne mrzi http://www.paganaltar.com/

linkovi

Volume 1 (1982)

paganalbum200pix.jpg

http://rapidshare.com/files/135583771/Pagan_Altar_-_Volume_1.rar

 

Lords of Hypocrisy (2005)

3134.jpg

http://rapidshare.com/files/135582603/Pagan_Altar_-_Lords_of_Hypocrisy.rar

 

Mythical & Magical (2006)

139953.jpg

http://rapidshare.com/files/135584961/Pagan_Altar_-_Mythical___Magical_2006.rar

 

Split with Jex Thoth (2007)

173863_173864.jpg

http://rapidshare.com/files/129843351/Split__with_Jex_Thoth_.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam samo zinuo kada sam pustio Lords of Hypocrisy. mnogo dobar bend. ne znam da li je najbolji ali meni je trenutno bolje i od sabbatha, pentagrama, djenerala, vitus-a, witchcrafta... bas su jebali mame svima...

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Pa nije baš "nešto najbolje" ali da je super bend, jeste :da: Fala za linkove, fali mi ponešto odavde.

није баш ''нешто најбоље'' већ је можда један од пар најбољих метал бендова икада :twisted:

 

а није наведен ''The Time Lord'', ултракултни 12'', на ком су ствари са самог почетка каријере... :opusteno:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

а није наведен ''The Time Lord'', ултракултни 12'', на ком су ствари са самог почетка каријере... :opusteno:

ef45a0692acb981c1f5cf45f52bde64d.jpg

http://rs226.rapidshare.com/files/219010416/The_Time_Lord_by_Wiseman_mediaportal.ru.rar

 

 

fixed

 

 

naveo sam samo albume za koje sam imao linkove, pa zato nije spomenut ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ех? Алај су их упарили, к'о прстом у буљу!

 

sta fali,oba vrhunska benda u svojim zanrovima.

 

 

Је л' нам ти то преносиш искуства из прве руке... или, боље, из првих гаћа? :)

 

ne , sad iz drugih gaca. :mrgreen:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta fali,oba vrhunska benda u svojim zanrovima.

Апсолутно, али један са другим никакве везе. Фора би било да су урадили један д оних сплитова са по две песме, где сваки бенд уради по једну нову ствар и обраду од оног другог бенда са сплита. Е, то би већ било занимљиво чути и видети.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eh, hvalite ga ovde, i na m-a ga dizu u nebesa, ali ja nisam uspeo da se nadjem u ovom bendu. Na stranu preterivanja o tom da je iznad Sabbatha i drugih velicina, meni ovo nista specijalno. Drugi album lecka bolji, vokal mi je neka iritantnija verzija Marka Sheltona :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ispred sabbatha naravno da nisu,ali odma prvo mesto ispod jesu. ja nema sanse da znam koji mi je album najbolji,jer u trenutku kad slusam neki,uvek se tripujem da mi je bas taj najbolji.jurim sva tri originala,ali nesto tesko ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Eh, hvalite ga ovde, i na m-a ga dizu u nebesa, ali ja nisam uspeo da se nadjem u ovom bendu. Na stranu preterivanja o tom da je iznad Sabbatha i drugih velicina, meni ovo nista specijalno. Drugi album lecka bolji, vokal mi je neka iritantnija verzija Marka Sheltona :)

 

 

 

ja sam samo zinuo kada sam pustio Lords of Hypocrisy. mnogo dobar bend. ne znam da li je najbolji ali meni je trenutno bolje i od sabbatha, pentagrama, djenerala, vitus-a, witchcrafta... bas su jebali mame svima...

 

rekoh trenutno :D

 

e sad mozda sam se ja malo i zaleteo, a i ne volim bas da uporedjujem bendove ko je bolji a ko losiji, ali odlican bend svakako

 

 

najezim se svaki put kad ih pustim

 

 

a stoji i ovo sto Goxy rece, svaki album kad slusam taj mi deluje kao najbolji njihov

 

ja da sam na tvom mestu dao bih im jos jednu priliku :da::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Cenim vasa misljenja, volim ovaj zvuk, ali eto, ovaj bend stvarno nije uspeo da me "bocne" kako treba. Obrnucu opet, ali ne u nek' skorije vreme, nek odlezi...

 

ja ne mogu da predjem preko uzasnog vokala

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...