Jump to content

2009.07.01-03. *Kavarna, Bugarska* Kaliakra Fest


METAL Man

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i da cistis Portnojeve pljuvacke svako vece? neka hvala :)

 

Nema zašta ja njemu da čistim pljuvačke, nego svako veče novi peškir, pa nek ispljuvuje pljuvačke i ostale tekućine. :) A btw, obrazovao bih ja njega da nije lepo da to radi. :)

 

Kad njime zvanično počinje turneja? Voljan sam videti bilo kakvu novu setlistu.

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krecem uskoro da jurim vizu za ovo i metal camp to jest sloveniju pa me zanima dal moze da se uzme viza za sloveniju sa starim pasosem il moram da vadim novi?

http://www.putovanja.info/sr/destinacije/1...a/ambasada_viza

http://www.putovanja.info/sr/destinacije/4...a/ambasada_viza

po ovome sto pise za sloveniju zakljucujem da nema jebene sanse da mi daju vizu, em nemam potvrdu o uplaćenom turističkom aranžmanu, em nemam dokaz o primanju lica koja ih izdržavaju posto sam djak... a za bugarsku mi treba nov pasos i potvrda hotelske rezervacije.

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

za bugarsku ti ne treba potvrda hotelske registracije ako imas kartu za koncert ili festival, koliko sam razumeo, ali je najbolje da pitas lazu ili nekog od matorijih i iskusnijih kada su takva putesestvija u pitanju :pivopije: inace, ja sam izvadio novi pasos, izgleda bas do jaja i tako to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba potvrda hotelske registracije, ali rezervacije treba :) . Bar mi se chini da je negde Laza napisao da ipak ovi u ambasadi smaraju za to... I ja vadim novi pasosh. Nego, ako neko zna - da li moze da s skokne do Rumunije ako imam samo bugarsku vizu? Mislim, izmedju zemalja Evropske unije ne bi trebalo da postoje granice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ne moze ;)

Izmedju ovih mislim da jos postoji granica :)

Zato sto nisu u Sengenskom sporazumu...

 

 

@vegeta:imas bre topic ovde pinovan o informacijama za putovanje u Bugarsku/Rumuniju,kao iza zemlje EU,pa baci pogled :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jel mi treba rezervacija ili ne? bilo kako nemam kartu za fest posto planiram da kupim na licu mesta za jedan dan... i da li neko zna dal mogu sa belgijskom vizom da udjem u sloveniju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitaj temu,bem mu lebac covece :)

Pise ti lepo da ti treba ILI rezervacija hotela ILI fotokopija karte.Znaci JEDNO od ta dva.

O jebote... :)

:pivopije:

 

 

A za ovu drugo zovi i pitaj slovenacku amabsadu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anyway...

 

 

Ovo je nezvanican info,vazano za onaj flajer sto je ovde postavljen.

So,drug mi je zvao Borka i pitao ga za to,e sad planovi su ovakvi otprilike:krece se za Kavarnu,smestaj u hotelu,festival 3 dana,posle toga za Bukurest,smestaj u hotelu,koncert Manowar-a ( :rockdevil: ),put nazad za Srbiju.

 

Cena se jos formira,a okvirno bi bilo (za put + smestaje u hotelu + karte za koncerte) 200 i nesto eura (oko 230).

Za detalje - zovite Borka,pa potajte.

Ovo je samo da znate kol'ko bi vam okvirno para trebalo za taj aranzman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvo sam i ja tog Borka juce i isto to mi je reko, najverovatnije cu ici sa njim tako... Lazo ides li ti na ManOwaR u Rumuniju? :D

 

broj fona za info je 063 72 86 125

 

na flajeru pise da se treba prijaviti do 4-5 juna...

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo...tako je bilo uvek do sada...ovo nije tipichan festival sa 50 bendova,vecj sa 2-3 velika i 2-3 manja imena i to je to ...

 

To mi se dopada. I bilo bi super da zbog toga bendovi nemaju tipičnu festivalsku satnicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manowar nije imao svakako :) Osim ako mislite da su 5 sati i 3 min prosechna festivalska satnica :)

Shalu na stranu,i Alice je svirao mnogo duzhe nego klasichan festivalski nastup tako da ... to je to otprilike...duzhi nastup,par odlichnih bendova i svi srecjni....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...