Jump to content

2009.07.01-03. *Kavarna, Bugarska* Kaliakra Fest


METAL Man

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma ako budu svirali 2 sata, nema šanse da im nastup bude trulex!

After all, oni možda jesu izdali shitty album, ali su i dalje uživo besprekorni.

 

Još samo da Cynic oplete ceo Focus + ceo TIR... ^_^

A da nas Gardijani pre toga malo više gađaju sa starijim stvarima... :pivopije:

Uf...

Joj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ga pletu sa ovim novim listama bolje neka sviraju shto kracje imo =)

 

Nek' se ostave tih novih listi, po mogućstvu bez Systematic Chaosa, a sa ovog novog možda "The Count of Tuscany" ili "The Best of Times", mada obe su "pozamašne" tako da bih najradije da čujem "proverene" stvari. :D I nikako "A Right of Passage" i "A Nightmare to Remember". :no:

 

Ma ako budu svirali 2 sata, nema šanse da im nastup bude trulex!

After all, oni možda jesu izdali shitty album, ali su i dalje uživo besprekorni.

 

To stoji. Kvalitet performansa je neosporan, doduše Labrie će malo da brljavi, al' dobro. Nek' je živ i zdrav. :) Samo nek' raspiče oni. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najverovatnije busem.

Nesto je malo skuplji od voza,al ide direkt za Kavarnu.

 

 

Jedini je problem to sto je leto u pitanju,pa su guzve za put busevima NENORMALNE :(

Prosle godine stizemo mi ujutru u Sofiju,odemo na autobusku,kad ono sledecih 5 polazaka za Varnu i Kavarnu vec puno!Jedva da smo ugrabili 2 karte za polazak koji je bio za nekih sat vremena.I to tipa poslednje 2 :lol: (brojevi 51 i 52)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha e tako e pri nas s organizacijata kato se izsipat 20 000 + metalheads po linijata :mrgreen: I ja sum cekao 5-6 avtobusa i sum se doredio do poslednia deka i pravostojasti imase i na sve otgore sofera nemase knizka za kola i neznaese puta za Kavarna hahaha

 

Znaci ce dolazite i taja godina. Vidimo se u Kavarna, ti imas moj telefon. Posle Kaliakra rock fest i ja sum kon Romania za ManOwaR!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispalio me onaj covek sto organizuje ovo tako da cu probati sam da se iscimam na gardijane drugi dan. Ima li sanse da do 1vog jula dobijem vizu za Bugarsku ako sutra predam zahtev? Lazo kad ti kreces u Bugarsku?

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispalio me onaj covek sto organizuje ovo tako da cu probati sam da se iscimam na gardijane drugi dan.

 

Heh... i ja sam se bio prijavio kod tog lika, ali kako je vrijeme odmicalo, a od njega nije bilo konkretnih informacija, odlucio sam da to batalim i da krenem na svoju ruku, pa sam prosle sedmice predao dokumenta za bugarsku vizu. Sutra bi trebalo da mi to bude gotovo.

I meni je juce javljeno da nema nista od tog prevoza Kavarna + Bukurest, mada sam i ocekivao takav ishod :(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispalio me onaj covek sto organizuje ovo tako da cu probati sam da se iscimam na gardijane drugi dan. Ima li sanse da do 1vog jula dobijem vizu za Bugarsku ako sutra predam zahtev? Lazo kad ti kreces u Bugarsku?

kad si slepac,pa cekas poslednji momenat :P

I onda jos postujes ovde na forumu,ko da nemas moj broj,pa da pitas :)

 

 

Btw konachno dobih vizu juche,sutra se pali za BLG :pivopije:

Ti si vec pobego,a?

A nismo se dogovorili nesto...oh well :)

 

 

Inace,dobio sam vizu za Bugarsku,tako da idem na ovo :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@svi oni sto idu vozom na ovo cudo,bilo samo na prvi dan,bilo na sve dane,bilo na sve dane pa posle produzavaju za Rumuniju:

 

Krecemo vozom iz Beograda u utorak 30. juna uvece,u 21.15.

Ja cu verovatno vec od 8 uvece biti tamo na zeleznickoj u Beogradu.Letnja sezona je u toku,tako da dodjite nesto ranije (jedno pola sata ranije ili kad vec ko stigne) da bi zauzeli mesta,tj. kupe samo za nas (kapiram da niko od vas ne kupuje rezervacije :) ).Da ne bi posle pola nas delilo jedan kupe sa svercerima cigareta,a druga polovina drugi kupe sa pijanim alkosima i belim robljem :bigblue: I,ono bitnije,da bi do granice lepo spavali celu noc moramo prvo da se ponapijamo k'o svinji :) Jer,trezni necemo spavati,a onda smo sledeceg dana najebali dok se tako neispavani budemo dovukli do Crnog mora...Ko ne pije - leti kroz prozor :lol:

Zajebancija.

Uglavnom,bitno je da zauzmeno mesta (kupe) za nas,posle cemo lako.

 

 

Javili su se i ljudi koji ne vise na forumu - u slucaju da ne znate nikog od ove ekipe sto se ovde dogovorara da ide,samo dodjite do voza za Sofiju i kad vidite grupu 'cupavaca' to smo mi :) Ako ne-znam-kako ne uspete da nas nadjete mozete da me cimnete na 064/12-89-485,pa cu vam objasniti gde smo zaseli.

 

 

Pokupio sam red voznje (polazak i dolazak) svi relevantnih buseva i vozova iz Sofije za Varnu/Kavarnu,pa cemo se usput dogovoriti sta cemo i kako cemo kad stignemo u Sofiju (dal busom,dal vozom).To nije problem.

 

 

Ako neko ima karte da ponese (karte,one obicne karte za igranje;preporucujem "madjarske" karte,da bi mogli da igramo 'lore' :bigblue: ) - OK.Moze i sah :lol:

Jer,dok stignemo tamo gde smo krenuli,proci ce 100 godina :)

It's a long way to the top if you want rock'n'roll... :muzicar:

 

 

 

 

P.S. - @onaj fenser,sto je pobeg'o avionom:ako slucajno citas ovo,posalji mi na PM koji broj telefona koristis tamo.Trebas ces mi nesto :):pivopije:

 

P.S. 2 - jel neko ima pojma kako stoje stvari sa carinom? :ph34r:

OK,znam ono da je dozvoljeno do 1 litar zestokog alkoholnog pica po osobi (znaci,svi po flasu rakije! :) ),nego nesto razmisljam da ponesem kameru,a ne znam dal ce me cimati zbog toga na granici...

 

 

 

EDIT:

onima koji idu na druge dane (a ne na prvi):

Preporucio bih vam da krenete iz BG-a ujutru (u 7-8,kad vec krece voz iz Bg-a za Sofiju),pa ste u Sofiji popodne,a onda mozete da hvatate nocni voz do Varne.

Imaju u 21.30-stize u 5.30 ujutru,pa u 22.30-stize u 8 i 23.35-stize u 7.50.

Cena za prvi i treci je 22 leva,a za drugi 21 lev (2 leva=1 evro) u jednom pravcu.Ako se uzme povratna onda je jeftinije.

A onda iz Varne imate u 7.30,pa u 9.30 bus za Kavarnu.Cena je 6-7 leva.

 

Tako da ste onda ujutru u Kavarni,smesti te se i mozete da picite na more :)

 

 

 

Mi krecemo veceras,pa se javite kad stignete tamo (ja cu biti u kampu) :pivopije:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh,gledali smo prekjuce Motley Crue,sinoc EdGuy,Blind Guardian i Scorpions-e,a veceras bi trebalo Dream Theatre...

Veselo ovde,rakija se zdere od jutra do mraka (i ponovnog jutra) - bukvalno... :alkos:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...