Jump to content

Nakit i aksesoar - yumstyle


Aces High

Recommended Posts

Dakle, ovde mozete reci kakav nakit nosite, sta volite od nakita da nosi devojka/muskarac itd...

 

Cheers!!!

 

Inace ja nosim samo narukvice, a i planiram neki prsten (srebrni naravno, zlato ne volim).

 

P.S Ovakvu temu nisam pronasao, a ako je vec ima neka se obrise ova icon_wink.gif

 

 

------

 

Tema za nakit i modne dodatke

šalovi, marame, ešarpe, kišobrani, rukavice, naočare, šeširi, kravate, satovi....

Edited by Zen
nakit i modni dodaci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne volim nikakav nakit na muškarcima. Ni krstove, minđuše i brojanice.

 

Na ženama je lepo sve dok ne nabije tolko tozla da pokaže kako joj je dečko/muž puniša. Srebrni nakit je mnogo hot.

Edited by voodoo_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora biti, mindjusica neka moze da bude lepa, i neki kaucuk oko vrata ili kao narukvica.

Ali to je stvar, umes da nosis, ili ne.

Ja ne volim sareni nakit i to, plasticno, drveno, blabla. A bizuteriju ne mogu da nosim jer sam alergicna,

tako da samo srebro i belo zlato, posto zuto zlato ne volim.

Veliki sam fan Swarovskog :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi kome sta stoji... Licno ne nosim mnogo nakita pa mi je trash kad vidim tipa koji je okicjeniji od mene :)

 

Volim da nosim mindjushe od srebra ili medicinskog celika i retko ih menjam, u stvari retko nadjem nesto sto mi se dopada pa da zamenim one koje vec imam (alkice ili obicne "tackice") :) ..

Ogrlica imam bas dosta razlicitih i svako malo ih kupujem - cjilibarne, od raznih kamencicja (zad, mesecev kamen, hematit...), kostane, cak i nekoliko drvenih koje bas volim. Volim te prirodne materijale pa to ti je. Ne volim krupne ogrlice i one koje vidim da se proteklih godina bas nose - dugacke da dosezu skoro do pupka. Ne umem ja to da nosim, odmah se zakacim negde.

Prstenje je uglavnom serbrno sa ili bez kamenja. Dopada mi se veliko i masivno prstenje svedenih oblika jer sve "egzoticno" sam zamrzela kad sam shvatila da malo malo pa mi se kosa zakaci za njih i onda se pocupam :(

 

Ne volim da nosim skup nakit jer ga bas cesto gubim.... Odem u grad i kad se vratim kuci shvatim da mi je neki komad nakita ostao u provodu :) . U india shopovima uglavnom nadjem nesto simpaticno do max 10 evra.

 

Ono sto je "standardna postavka" kod mene su mindjushe, srebrni lancic sa priveskom i prsten ili dva. Nista specijalno, prilicno jednostavno.

 

Ne volim Svarovski. :):)

 

edit

Ljudi koji izadju iz kuce, pa posle 10 minuta shvate da nisu stavili svoj nakit pa trce kuci da ga stave, e takvi ljudi me izludjuju.

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo predlog kako da nam nacija ostane etnicki cista!Kajanski narod iz Burme pozdravlja Srbiju!

 

svim ribama da se od malena trpaju ovi prstenovi oko vrata,da ne bi bile privlacne susednim plemenima Hrvatima,Albancima,Austrougarima,Englezima kad dodju na Exit i ostalima..

 

Weird_Pics519.jpg

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne volim zlato niti bizuteriju, jos manje nakit od drveta, plastike itd...Na usima nosim srebrne mindjuse i na pupku ukras od hiruskog celika. Ponekad nosim lancic sa priveskom Hello Kitty, inace volela bih da nabavim neki lep keltski krst. jer mi se taj simbol jako dopada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam 4 srebrne alkice na ušima (3 na lijevom, 1 na desnom) koje ne skidam. Ostalo zavisi od odjevne kombinacije - mrzi me da nabrajam šta nosim, pa ću postaviti sliku nekom prilikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

menjam žuto i belo zlato, a ranije srebro nisam skidala... poslednjih godina mi smeta koži.

sa minđušama imam problem zbog alergija. može svarovski ili zlato, sve ostalo max 2h jer posle toga buknem kao bulka...

 

volim jantar.

 

 

na muškarcima od nakita volim da vidim samo sat, i cenim muško koje je oženjeno i nosi burmu, ali mi je okej i ako ne nose jer kapiram da nakit ume stvarno da smeta. i ne treba biti rob tome.

 

 

imam periode kad po 6 meseci ne nosim apsolutno ništa od nakita, čak i sat skidam. nemam racionalno objašnjenje :)

Edited by eileen

Share this post


Link to post
Share on other sites

na muškarcima od nakita volim da vidim samo sat, i cenim muško koje je oženjeno i nosi burmu, ali mi je okej i ako ne nose jer kapiram da nakit ume stvarno da smeta. i ne treba biti rob tome.

 

pa da, burma ume da smeta oženjenom muškarcu... kad pokušava sebi da nađe društvo za utovar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

burma kao i svaki drugi prsten, može da smeta. ne samo muškarcu.

 

 

da li to ima veze sa time da želi da utovari sa strane, ili sa time da brak nije burma pa stoga zaista nema veze ako je neko malo skine, ... je offtopic :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nekad konstantno nosim nakit, a ima perioda kada ne nosim ništa. :)

 

Što se tiče minđuša, nosim isključivo srebrne i obavezno neke male, ne volim ogromne minđuše. I, da, 1 na desnom, trenutno 2 na levom (imala sam 3, ali zbog nekih problema sa tom trećom sam morala da je skinem)

Ogrlice volim da nosim, ali sam strašno izbirljiva, nikad ne mogu naći nešto što mi se sviđa, jedino neke sa priveskom, tipa Mjolnir. :D Nikad ne nosim više od jedne.

Narukvice volim, ali ne volim da preterujem, isto ne nosim više od jedne. Ne volim kad ljudi nakinđure 10+ narukvica.

Prstenje sam pokušavala da nosim, ali prsti nikako ne mogu da mi se naviknu na njih. +što moram da ih skidam kad perem ruke (nervira me kad se sapun uvuče skroz -.-), pa ih uglavnom i ostavim u kupatilu. Ako ne, gubim ih konstantno. Nešto me neće. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu ja volim nakit. Ranije sam nosila bižuteriju i to baš puno, ono indija shopovi i tako šareniš, ali u poslednjih par godina sam postepeno razvila... ljubav... prema dragocenim metalima i kamenčićima.

 

Inače mislim da nakit upija energiju onog koji ga nosi.

 

Nekako mnogo volim granate, i ćilibar. Granata sam dosta nasledila od bake, a to su stari češki granati koji su stvarno dobri. Sada više to nije to. Kada sam kupila jedne mindjuše u Pragu pre godinu i nešto, žena mi je objasnila da sada česi jadni uvoze granate. I stvarno se vidi, ovi su providniji i slabije boje...

 

Ali dobro. Od metala više volim zlato od srebra, i dosta zlata nosim, mada su mi to sve malo upadljiviji komadi pa onda za svaki dan ipak izaberem srebro...

 

I taaaako, ima tu svašta da se priča...

 

Šta znam, ne volim parfeme, na odeću ne dajem neke pare (ne vidim poentu), ali nakit... mmm...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim nakit, naročito minđuše, međutim baš ih često gubim (kad skidam majicu ili šal, obavezno spadne jedna, tako da sada od 30ak pari imam svega 15ak :(). Volim svakakve, ali uglavnom home made, india shop... na Slaviji i kod Depoa prodaju se unikatne što ih rade slikari... Kreću se od 500 pa do 1500rsd u zavisnosti od materijala i koliko je par neskladan :D Najviše volim zemljane boje, svih mogućih boja i veličina. Imam i jako mnogo ogrlica ali sam primjetila da polako prestejam da ih nosim. Narukvice mi pak smetaju i iz tog razloga sam prestala nositi satove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnji put kad sam merila bese tu oko kilo srebra :) skupilo se tokom godina... Najvise sam se rasturila od kupovine kod Late kod SKCa, cesto ima stvari koje su preskupe vecini (4k pa navise) a donese ih jednom i nikad vise pa sad mogu da paradiram neke zanimljive stvari... nikad genijalnije stvari mu dzedze tako po pola godine i vise, neverovatno da skoro uvek ja uspem da kupim iako dajem pare na nakit mozda jednom u pola godine. Takodje i ako neko ide do Postojne u Sloveniji, ispred pecine ima prodavnica kamenja gde ima TONA nakita sa malahitom, mesecevim kamenom, oniksom, ametistom, cilibarom... kao i figurice. Ostatak delom s neta delom su mi poklanjale neke babe u povratku iz Egipta i sl. Sad mi je cale bas doneo s puta malog srebrnog skaraba (privezak), nije bilo veceg a ima samo cm i po :(

Ne podnosim narukvice iako imam par filigranskih, sa cilibarom i sl jer em smetaju em chupkaju em se znojim dodatno. Mindjuse takodje, samo ne-visece i samo chelik. Najvise prstenje i ogrlice.

Na muskarcima gotivim prstenje, pre svega i to po principu 'jedan ali vredan'.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

trenutno imam 7 mindjusa (ali mi fali jos par komada), i to neke najmanje koje sam mogla da nadjem.

ogrlice i narukvice skoro da ne nosim uopste, na ruci jedino gumicu za kosu.

 

na muskarcima ne volim nikakav nakit. ni ogrlice, ni one kozne narukvice.. mozda jedino ako je u pitanju pirsing ali i to nesto diskretnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niš' posebno.. nakit mi je drven.. imam po dva roga (zuba, kako god) na ušima..

i komad nečijeg srebrenog srca na lancu :smile:

 

Sviđaju mi se tuneli na ušima.. ali kad sam vidjela na šta liči ušna resa nakon što se skinu, odustala sam, automatski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...