Jump to content

Nakit i aksesoar - yumstyle


Aces High

Recommended Posts

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest roten

Gde u bg-u, osim ispred skc-a, mogu da se nabave neke dobre rock narukvice, prstenje,... (lanci i katanci)? :rockdevil:

U feliksu nema bas neki izbor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde u bg-u, osim ispred skc-a, mogu da se nabave neke dobre rock narukvice, prstenje,... (lanci i katanci)? :rockdevil:

U feliksu nema bas neki izbor

 

 

Smejaćeš se ali... rock narukvica lanaca i katanaca možeš nać' u Balkanskoj ulici, na ćošku sa Admirala Geprata ja mislim, kod starog zanatlije kožara :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Chui: ne znam da li je dovoljno troo da mu to ne smeta al kod tog kozara sve uzasno smrdi. Pre par godina je nekoliko nas kupovalo tipa ogrlice s bodljama i sl sranja i bukvalno ne mozes nositi koliko zaudara :haha: A i loseg je kvaliteta, izgleda kao da ce se raspasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko hoce one metalske kajle neka poseti neki pet shop

Za smesne pare (ja sam svoj pre par godina platio 150din) moze da se kupi vrlo dobar lanac (zapravo ogrlica za pse, ima modela vise :haha: ) za nosenje o boku - priveske za isti imaju na pijaci tipa za 50din :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

требо си да их питаш да л' у бутику имају огледало! тамо вероватно имају и оне џемперчиће за стојка, у ведрим нијансама.

 

само мораш да се сакријеш иза џака с песком, да не репрезентујеш саламар продавач'ци. одма.

Share this post


Link to post
Share on other sites

UDNAUMAogrlicaemajlbakar1.jpg

 

Jako sam zahtevna shto se tiche ogrlica. retko ih nosim i bash volim da oslikavaju mene. Zato ne volim da mi se za rodjendane poklanjaju ogrlice (kao i donji vesh), jer ljudi veoma retko pogode moj ukus. Ovako neshto, kao gore na slici, bi mozda doshlo u obzir. Mada, duzina mi se ne svidja, a i lanac bih zamenila nechim drugim. Ali mi se dopada kombinacija boja.

Edited by angels deserve to die

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

JP4416.JPG

ovakav jedan sam nosila dosta dugo na desnoj mindjusi, nosila sam samo to od nakita, pa su mi ga ukrali u budimpesti pre 2 godine, i nikad ga necu prezaliti, sto zato sto je bio poklon, sto sto je lep simbol... Sad nigde ne mogu da ga nadjem, pa ako neko vidi dje ima da se kupi, bila bih mu zahvalna da me obvesti...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...