Jump to content

Nakit i aksesoar - yumstyle


Aces High

Recommended Posts

  • 1 month later...

Jedno pitanje - u posti kazu da ne smes da saljes nakit u inostranstvo. Takodje kazu da smes ako to radis preko DHLa (bas KONKRETNO preko njih, ne FedEx i UPS) :haha: Sad, da se radi o zakonu svakako ne bi rekao da sme preko jedne sluzbe a ne sme preko druge vec ili je zabranjeno ili nije. Druga nelogicnost je u tome sto se osiguranje za vrednosno pismo uzima za vrednost a ne za tip robe ali samo ako je nakit onda ne sme 'jer ne moze da se osigura' (iako mu je vrednost lupam 30din). Sve smrdi na dil sa kurirskom sluzbom pa ako neko ima info bilo bi korisno... Naravno imam ideje kako bi moglo da se posalje kao deo neceg drugog ali ajmo prvo na njihov nacin :D

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mojoj sestri (pricam ti ono sto je ona meni rekla) su u posti rekli konkretno za Hrvatsku, da njihova carina zavisi direktno od toga koliko se carinicima dopada sadrzaj paketa. Poslala je tri odvojena paketa, neke mindjuse nisu stigle, dok je prsten i neka haljina stigla... Kontam da dosta zavisi od srece.

E sad, da li DHL pazi na svoje pakete vise nego ostali, ili sta... Dunno.

Da li je sa svim carinama ovako... Ne znam ni to...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Боље је питање да ли је уопште могуће наћи такав ранац. Данас су ранчеви или кинески са покемонима и Бетменом на истој слици, или неки убер-ултра-мега-гига кул са 12542345436 преграда и осталих чудеса.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intersport MCKinley, a i drugi brendovi. Sad imaju novogodišnje sniženje pa pohitaj. Imam jedan crni MekKinlijev i odlično se pokazao!

 

E, da, cijena. Pa zavisi od koliko litara i za kakvu namijenu tražiš. Za grad ćeš sigurno naći oko 3k, a možda i manje.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije baš odeća, ali pomislih da mogu da pitam ovde. Da li je moguće kupiti najobičniji jednobojan ranac koji nešto valja, a da ne košta 5000 kinti?

 

Vidi u Djaku.Proletos sam ganjao ranceve,udjem naravno u armi sop,jer pojma nisam imao gde bih mogao naci neki dobar ranac,a i da me zvekne srcka,i jedini koji mi se svidi-6500.Reko aj da probam u djaku za svaki slucaj,mozda ima nesto,ako nema a u kurac,pucicu na taj iz sopa.Bilo je par ok ranaca u djaku,ali nisu meni odgovarali(tebi bi mozda odgovarali),medjutim dok sam izlazio bacim pogled na deo gde su skejtovi,roleri i bordovi bili i vidim

rollerblade-backpack-11-black-2d484dd8b3166239265366d8a05a0925.jpg

 

Rolere nikad ne vozih,al bolji ranac nisam nikad imao,a taman u ovaj mrezasti dzep za kacigu,stane mi nflovka,a moze i bilo koja lopta.U ovo sto je predvidjeno za rolere moze boga oca da stane,ima i dva mrezasta dzepa za flase,a unutrasnjost samog ranca je najprostija moguca,kao i kod obicnih.Tregeri su lepo oblozeni ima i neka cuda,da ublazi osecaj na ledjima.Perverzija od ranca a 3500 je bio.

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

samsonite ima proste jednobojne rancheve koji su do jaja kvalitetni. ja se secjam da sam svoj kupio u robnoj kucji beograd na dushanovcu, al to je bilo pre masu godina. ai sluzhio me je tipa 4,5 godina, a akao sam ga pored u shkolu i svako leto slugde umesto "pederushe", i svaki put kad mi je neshto trebalo, u njemu sam nosio i ranac je ko nov, samo je isharan i prljav, ali se nigde nije pocepao. posle uzo burazer taj pa sam nosio ranac kupljen kod kineza, nishta nije ni tom falilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa od Intersporta. Ovi McKinley, koliko god da imaju ok pregrade i dobar materijal, obiluju kaiševima i kopčama koje vise na sve strane. :haha: A da su povoljni, jesu. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije baš odeća, ali pomislih da mogu da pitam ovde. Da li je moguće kupiti najobičniji jednobojan ranac koji nešto valja, a da ne košta 5000 kinti?

 

Ja sam pre par meseci uzeo GIVOVA, 700 kinti placen u Sport Impulsu... Doduse sjebao mu se rajfeshlus, ali je zavrsio posao... Jednostavan, jedna velika i jedna mala pregrada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa od Intersporta. Ovi McKinley, koliko god da imaju ok pregrade i dobar materijal, obiluju kaiševima i kopčama koje vise na sve strane. :haha: A da su povoljni, jesu. :da:

 

Ma čekaj, ako ti smeta kaiš za oko pojasa, samo ga priheftaj pozadi, tako moj dragan nosi mckinley svoj kad nije pretrpan.. ???

 

Lično kaiševi za oko pojasa i grudi su mi najbolji prijatelji... i svi rančevi su mi mekinli... imam tri komada, neuništivi su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...