Jump to content

Nakit i aksesoar - yumstyle


Aces High

Recommended Posts

Ja preporucujem ovu marku jer me dobro sluzi vec vise od dvadeset godina. Trenutno imam ovaj (ali i prethodnici i dalje kao novi). Nisu uopste skupi.  Vecinom su malo manjih dimenzija za razliku od ovih modernih budza sto izgledaju kao nanogice.

1-2115H.png?width=500&height=500

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ima jedan lik na yt koji gleda šta sve selebritiji nosaju, i generalno svi reperi fejk satove u spotovima haha

odakle ovom kralju lova za Patek Phillipe

najluđe satove ima Stalone od onog što sam gledao, a Džoni Dep nosi ženske, muške, šta mu padne šaka

Putin ima A. Lange & Sohne. Nikad čuo ali papreno skupi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 10/15/2022 at 10:49 AM, Srbin Hamza said:

ima jedan lik na yt koji gleda šta sve selebritiji nosaju, i generalno svi reperi fejk satove u spotovima haha

odakle ovom kralju lova za Patek Phillipe

najluđe satove ima Stalone od onog što sam gledao, a Džoni Dep nosi ženske, muške, šta mu padne šaka

Putin ima A. Lange & Sohne. Nikad čuo ali papreno skupi. 

A. Lange & Sohne je jedan od brendova koji je skoro u rangu Holy Trinity of Watchmaking (Audemars Piguet, Patek Philippe i Vacheron Constantin). Ofc, 99.999% populacije nije culo zato sto taj brend, jer je prvo Nemacki brend (malo ljudi ceni Nemacke sajdzije), drugo veoma je limitiran i radi se po narudzbini, a cene su of 45-50k pa na gore. Zna Putin sta valja ;) 

Verovao ili ne, Ed Sheeran ima brutalnu kolekciju satova, i to bas sa ukusom i vrlo retkim modelima takodje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preskupi su satovi sveukupno. Pogotovo Švajcarci samo zbog nabavke materijala i obrade u Švajcarskoj skuplji su bespotrebno. Japanci pokupe metale i ostale stvari od sirotinje po Aziji i onda najskuplji seiko jeftiniji od najjeftinijeg roleksa. Kvalitet isti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 hours ago, kuruz said:

uzmi lepo neki metalni G-Shock i Bog te veselio

Fina preporuka, evo upravo mog G-Shocka koji sam modifikovao sa CasiOak modom (AP Royal Oak mod za G-Shock):
IMG-1230.jpg

 

A evo i vec pomenuti Lacques Lemans Chronograph (to mi je prvi "ozbiljniji" sat da sam kupio):

IMG-1231.jpg

 

Na kraju Nomos Tangente koji sam kupio kumu (u Srbiji nije moguce kupiti ga, pa mu ja dosvercovao iz Nemacke):
Whats-App-Image-2022-07-29-at-6-06-38-PM

 

A sta cu sledece kupovati, najverovatnije Tissot Seastar 2000:

https://www.chrono24.com/tissot/tissot-full-set-seastar-2000-professional-powermatic80-mens-steel-oversize-diver-gas-escape-valve--id23392132.htm

Edited by ShinigamY

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...