Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Prva pjesma sa novog Korn albuma ce se naci na soundtracku za novi Tomb Raider film.Pjesma se zove Did My Time i naravno lici na prvi album kao i sve pjesme sa novog albuma.

 

slusao sam pesmu i tipican korn soundtrack fazon, referen mi se ne svidja ali zato je onaj lagani deo jonathan odlicno otpevao. Onako sve u svemu pesma nije losa ali mogu oni bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam did my time i uopste mi se nije svidela...

Gitare mozda i lice ponekad na prvi album, ali Jon se izgleda suvise navikao na efekte za glas.

Postao je razmazen, nemam osecaj da moze vise da peva kao nekad

To me malo zalosti, ali videcemo kakav ce biti ostatak albuma.

Izlazi negde pred novaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

...e znachi tu pesmu slusam vec 3 sata...(Did My Time)

...pocetak je u nekom Creed fazonu...znachi neka alternativa...ono uletanje za chinelama Dave-a me podseca na Metallicu...strofa i ostatak pesme predstavljaju neki nastavak Untouchablesa...dok refren predstavlja neshto sasvim novo i daje do znanja da ce sve nove pesme biti taj fazon...jer u glasu vishe nema one grubosti i drskosti koje je Jon nekada imao...uz sve to pesma je mnogo depresivna...i za one koje vole ovo ostavlja snazan utisak...nadam se da ce je NoRk svirati u skorije vreme...

RespecT!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuo sam i ja pesmu i manje-vise mi se svidela jos posle prvog slusanja (sto mi se nikad ranije nije desilo kad je KoRn u pitanju, pa se plasim da moze da mi dosadi... :cry: ). nije bas totalno untouchables fazon, ali nije bas ni onaj stari zvuk... kao i uvek - nesto novo... malo distorzija podseca na ostale nu metal bendove... dave ih naravno prati malo mirnije nego pre ali ipak je ostao nepredvidljiv tongue.gif (jedan je dave biggrin.gifa: biggrin.gif )... fieldy-a ko i da nema... a jon je mnogo cudan... ipak... jedva cekam ceo album :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...e pa poshto ima brooka dobrih stvari...aj sa svakog albuma po 3 komada... smile.gif)

-KoRn:1.Blind(keva-zakon)2.Shoots & Ladders(to samo oni mogu)3.Clown(odlican ritam!)

-Life Is Peachy:1.Good God(ne treba pricati)2.Kill You(song from Jon heart)3.No Plade To Hide(specificna)

-Follow The Leader:1.Freak On A Leash(zakon)2.My Gift To You(intro-mmm)3.Justin(efekat nikad jaci)

-Issues:1.Somebody Someone(pesma zbog koje postoji "NoRk" kao i ja)2.Hey Daddy(ritam najjaci na svetu)3.Dirty(bolestina)

-Untouchables:1.Blame(vezana za jedan period mog zivota)2.Here To Stay(mmm)3.No One's There(kad si izbedacen)

...bedak je izdvajati pesme...jer KoRn is my life...ali da se zna tu je i "Proud"!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmfmmmm...da....pa ja to nekako gledam ovako:

freak on a leash onako.....najomiljenija...ali bas ono naj.... 8) , a posle nje dolaze need to, it's on!, i somebody someone koje iz razlicitih razloga mogu da izdvojim od ostalih (ali nisu rame uz rame sa freak-om tongue.gif )...

eto to su par njih koje su mi bas bas...... a sve ostale su mi podjednako drage, osim par njih koje ne mogu da slusam bas uvek: twist, daddy, all in the family...

dakle...ne postoji losa pesma od KoRn-a biggrin.gifa: biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja cu po tri sa svakog albuma :mrgreen:

 

Korn:Blind,Need To,Shoots And Ladders

Life Is Peachy:Mr. Rogers,Good God,Swallow

Follow The Leader:Freak On A Leash,Dead Bodies Everywhere,It's On

Issues:Somebody Someone,Falling Away From Me,No Way

Untouchables:Alone I Break,Hollow Life,Here To Stay

 

 

Hvala za link!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam Did My Time i mogu reci da pjesma uopste nije losa ali da Korn ima puno boljih.Intro uopste ne lici na Korn cak ni na Untocuhables a tek refren 8O Izgleda da ce i novi album biti dobar ali nece biti stari korn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam jos cuo ovu novu, ali ja pesme KoRn-a delim na one sto manje i vise slusam! Nema za mene lose pesme od KoRn! A nova kategorija su mi pesme koje me 'opcine', a to su 'Hollow Life', 'Alone I Break', 'No One's There'... ima ih jos, ali mislim da mozemo svi da se slozimo da je 'Here To Stay' nekako najjaca/najteza za ludovanje za sada! Ok, ne skacite, rekao sam moje misljenje da je najjaca, ali to ne znaci da je JEDINA! Tu su i Blind, Falling Away From Me, Freak On A Leash, i ostale, zaivisi od ukusa... :wink: Tako da, nemogu da se odlucim za ostale pesme... sve ih volim cuti! biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pa bukvalno si svakih pola sata mgoao da vidish taj spot

mene je privukao zato shto je bio prvo na Vivi, nisam se nadala nechemu kao shto je Korn tamo

a onda me je spot zaintrigirao zbog Tomb Raidera *tj Angeline haha

lepo odradjen spot, bez neke pretenzije ka inovacijama i originalnosti

ali prijatan za gledanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...