Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Tesko. Corey je pesnik za ovog lika. Ima daleko siri dijapazon tema, iako su neki clanovi sa ovog foruma bili ubedjeni da se kompletan Knot svodi samo na bes...nesreca. no.gif

 

Jednom maggot, uvek maggot. icon_rockdevil.gif

Slipknot je jedinstven.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoje ljudi na ovom forumu koji kad kod dodje neko nov trude se da ga smore, kako su oni pametni i ekstra sve znaju u ovom slucaju to je Primeval_JAH_Guardian no.gif

netacno. Nova je i ona psychocrazycocainstagod, korovjov i jos po neki, ali su ljudi NORMALNI za razliku od tebe icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno je neverovatno...

 

obojica se nosite u tri *$^%($$! materine odavde i nemojte da smarate i spamujete temu jer ce vas dobri srpski samaricanin aka ivan_gospodar_iz_potaje_i_zastitnih_pravednih lepo zalepiti na listu nepozeljnih zbog ovakvih klinackih ispada...dosta bre vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ga jos i brani neverovatno? ph34r.gifno.gif

Ne branim ga idiote jedan maloumni, kazem da sam se njemu obracala.

 

Stvarno ima kretena ovde.

Ustvari, ja sam izbaksuzirala. Rekla sam da uvek imamo po JEDNOG takvog... wallbash.gif

 

Aj priznaj mali, si ti neki ortak/brat/decko/rod onom kretenu od JD-a?

 

 

 

 

 

IVANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_exclaim.gif

 

rulez.gifbanned.sml.gif za ovu dvojcu, pleeeeeeese.... icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta oces bre vise alita ,otkaci se od mene rekao sam ti da me ne uzimas u usta no.gif po cemu su to moji postovi losi, molim te reci mi dali si ti napisala neki extra post ovde ali iskren, ja uvek kazem iskreno sve o KoRnu a ne da se pretvaram kao nisam troo fan i tako dalje...sta cim sam poceo da pricam kako je JD ranie bio ok a sada njesra odmah je bilo, aaaa vidi ovog jadnika nevoli right now, twisted transistor , i ostasla sranja no.gif

 

prestani da pricas gluposti na moj racun evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, izgubismo zivce sa ova 2 idiota, i napunili 10 srana spama. Ocigledno je da se nece unormaliti kao i da nece biti banovani i resiti nas bede. Aj od sad slozno da ih ignorisemo. Ja ozbiljno ne mogu da ih podnesem vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha, gde je kraaaaaaaaaaaaaaj????????????????????????

 

@milosrdni dzumrzac

antisemitisti su oni koji se na diskriminisuci nacin obracaju pripadnicima jevrejske veroispovesti, a to si ti uradio tako da nemoj molim te da se zalis. sto je najcrnje ne bih ni odreagovao (previse je takvih ovde a i svuda, vala) da nisi napravio takvu gramaticku gresku u prozivkama sto te pored uskoumnosti cini i nepismenim korisnikom interneta u 21. veku. tj. prosecnim neprosvecenim stanovnikom ovih prostora koji je otkrio jedan smajli koji koristi sto cesce moze(hint: no.gif)...stvarno, da nemas takav odbojan stav, mozda bih hteo i da ti pomognem kao brat bratu icon_biggrin.gif

 

 

ne mogu da verujem da nikoga ne interesuju fotke korna koje sam dobio i cinjenica da imaju dodatne clanove benda, samo bi spamovali icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...