Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Ja sam dobila oba cd-a kao mp3... Po meni su najbolje Liar, Tearjerker, Politics, Last legal drug (Le petit mort), Eaten up inside, Souvenir (jedna od boljih), i obrada Twisted Transistor u techno fazonu - dobra je za diskoteke icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

@ belgarat - Nisi imao srece sa diskovima... Pitaj nekoga da ti nareze drugi...

Edited by Zmychek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne dopada mi se što imaju političke textove. Čimi mi se da to nije njihov fazon. Ipak treba da su u fazonu "svi me mrze".

Album: prosek; a kad se uporedi sa starijima onda je loš.

Pesme: Eaten up inside i možda eventualno Liar

Iskreno se nadam da će sledeći album da bude bolji, ipak oni to mogu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne dopada mi se što imaju političke textove. Čimi mi se da to nije njihov fazon. Ipak treba da su u fazonu "svi me mrze".

Album: prosek; a kad se uporedi sa starijima onda je loš.

Pesme: Eaten up inside i možda eventualno Liar

Iskreno se nadam da će sledeći album da bude bolji, ipak oni to mogu

ako ce ti biti lakse ti zamisljaj da tebe svi mrze icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro,ali nadam se da su preboleli fazu srednje skole ( bilo je i vreme), i mislim da je ovaj album osvezenje....to sto nema vise patetike tipa ..."all my life who am I....i sl.ne znaci da je lose...uostalom poslusaj pesmu, ali zaista poslusaj pesmu, seen it all.....naci ces ono sto ti se svidja.... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

bili su pre neki dan na nemackom mtv-u. kao neka emisija/intervju+koncert.

kompletan utisak koji su mi ostavili sad kad sam ih video posle duzeg vremena mi je onako krajnje zalostan. deluju smoreno i raspadnuto, pesme zvuce praznije, a u jednom trenutku sam video deo gitare lika koji je stajao iza bass pojacala.

 

a da, i munky peva pratece icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dadoh priliku ovom albumu i jedina svetlija tachka ( i to samo iz djitra aspekta ) je politics

 

sve ostalo no.gif

 

koliko su pretili head-u da ce se usrati kad bude chuo ovo, ochekivao sam da cu i ja odraditi tu povrarnu radnju...

 

Ovako serem koliko se smejem kad chujem neku pesmu.

 

definitivno sam ih prezalio. Ostaje mi da se drogiram sa prva 4 albuma i da se NADAM da ce u nekoj blizoj/daljoj buducnosti napraviti neshto shto valja ili se raspasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebo pas mater. Ako volis 2, 5, 35 albuma nekakve muzike ne znaci da je ta osoba koja je to napravila sad ultimativni car i da treba da volim i sve sledece.

Bole me kurac sta su uradili sa sobom. Tako je kako je. Volim taj bend, volim stare albume i za to sam i isla da ih vidim. Ako su raspali i smoreni to je njihova stvar, bole me. A ja odo da slusam APC musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam, odmah nakon TALITM sam znao da to vise nije to, tako da od ovog albuma nisam ocekivao nista posebno. Slusacu i dalje prvih 5 albuma, a za dalji tok rada me bas briga jer znam da ce biti sve losiji i losiji dok se konacno ne raspadnu....

 

NIN musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...