Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Hi hi hi... Ko bi rekao da ce najveci fanovi KoRn-a, oni koji su se lozili na njih, oni koji su mrko gledali one koji ih ne slusaju, oni koji su bili po raznoraznim tribute bendovima onoliko, sad reci kako ih ne slusaju... Raspadi jedni!!! Eto sta ste! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Cast izuzecima (kojih je ovde jako malo). Ja ih i dalje volim i bole me sta mislite o tome... Svoj sam covek... Haha i dalje ne mogu da verujem - mora da vam je bila zesce jaka ta ljubav kad ih ovako napustate... Sramote!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

no.gif

 

to o cemu pricas je zaslepljeni fanatizam. Ne hvala. Nikad.

 

 

 

Ja ih prva pljujem sad. Trebali su da se raspadnu - to ponavljam svakih malo. Al ih i dalje jako volim. I odvojila bih poslednju banku da odem da ih vidim.

 

Ljubav se ne ogleda u podrzavanju bilo cega sto naprave. Ako smime album gde sve vreme samo prde, oces li i dalje biti takav "fan" i ponosno i to obozavati? no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta priča ovaj lik...? icon_confused.gif Brate niko ih ne napušta, neznam o čemu govoriš. Samo kažemo kako nam se album ne sviđa i to je sve. Ono prošlo sve ostaje da su keva. A i nemora svaki jebeni album da mi se svidi. Tvoj je problem ako voliš Korn zbog toga što je Korn-mnogo dobar i poznat bend, ali neki ga slusaju zbog muzike i poente a mislim da su je s novim albumom izgubili. To je kao Metallica. Zadnji album je shit najgori ali Metallica je Metallica zbog ranijih albuma i niko mi nece reci da sam manji fan ako ne volim zadnji album a pri tom sve prethodne obozavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hi hi hi... Ko bi rekao da ce najveci fanovi KoRn-a, oni koji su se lozili na njih, oni koji su mrko gledali one koji ih ne slusaju, oni koji su bili po raznoraznim tribute bendovima onoliko, sad reci kako ih ne slusaju... Raspadi jedni!!! Eto sta ste! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Cast izuzecima (kojih je ovde jako malo). Ja ih i dalje volim i bole me sta mislite o tome... Svoj sam covek... Haha i dalje ne mogu da verujem - mora da vam je bila zesce jaka ta ljubav kad ih ovako napustate... Sramote!!!

@Alita & Natasha!

 

ma ovo je prozivanje munky-ja koji je nekad svirao u Nork-u, nije ni bilo vama upuceno, post je napisan u opstem tonu da bi zvucao ozbiljnije icon_smile.gif

 

 

ali ovo sto ste joj odgovorile vazi i za njega - te pesme koje je svirao on i dalje voli i slusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

ispade da su se svi iscimali osim mene icon_smile.gif

 

ovaj... prochitaj par mojih postova na (valjda) proshloj strani, pa prichaj da li ih vishe ne slusham

 

ne mora da se slusha samo aktuelno, jel' tako?

 

ono shto sam rekao, ponovicu :

 

napravili su posle issues-a jedan solidan album, ali nije bio po mom ukusu, jedan da probaju da se vrate korenima, ali im nije neshto uspelo, i jedan bezidejni na kom nisam utvrdio postojanje ni jedne pesme koja mi se dopala. Pokushavao sam u vishe navrata da slusham taj album

 

moram li da slusham ta tri albuma? Staro i dalje slusham i sechem vene. Kad naprave neshto dobro, seci cu vene i na to. Ovo sad je totalno sivilo

 

da napomenem : nisam otishao na njihov koncert jer tada nisam imao para

 

evo mog mishljenja i necu vishe da se pravdam

Edited by dRunken_munKy

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam digipack sa dvd dodatkom, a i obichan TALITM

 

to je bilo lozenje do koske, a onda... nekako me smorilo posle 10-ak slushanja i brzo sam vratio staru plejlistu icon_smile.gif

 

zivio old skool

Wow musik20.gif

 

Hm, ne znam zašto je ljudima TALITM loš. Nije kao stari albumi ali ima dobrih pesama poput: Play me, I'm done, Everything I'v known, Here it comes again, Lets do this now, Right now, Break some off.. Najgora mi je Did my time.Meni je baš ok album...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Francuskog?...U jebote; dalekooooooooooooo bre za 1 cd.

 

Čini mi se da bi trebalo da ima u Mordoru original Korn. Ali ko zna koliko košta... Da imam original ne bi smela u stub da ga stavim u strahu da ga ne oštetim ph34r.gif , bolje ovako

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...