Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Smarao je dok je bio ziv, a sad su za to zaduzeni njegovi fanovi, pogotovo oni koji se poistovecuju s njim.

 

Da ne idemo u dalji offtopic, pricalo se malopre o pesmama sa untouchables. Pored Alone I Break, meni su naj hollow life i no one's there (i tekstovi i pesme, sranje sto ne postoje spotovi) musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja obozavam sve te "masne" untouchables pesme.....I'm Hiding, no one's there, hollow life, alone I break, kao i hating....

ne znam nekako su...tuzne...jbga.....

sa novog mi je recimo na taj fazon tearjerker.....volim korn nazovi balade...(mislim iako nisu)....ma lupetam...ne obazirite se....mnogo mi znace te pesme i meni su balade......

al sam se ukenjo sad...

njah....

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bre, treba ti lična samo a bilo bi lepo da imaš i index ali nije neophodno...

Na Rokanje nikad ne dođe 5 ljudi, uvek nas ima puno i uvek je super muzika i provod. A ti povedi druga ili drugaricu pa dođi, nećeš zažaliti, kad već voliš nu kao što pričaš...

 

Ovo se odnosi na post koji si editovao i pitanje koje si pitao, da ne bude da pričam sama sa sobom...

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ natasha...njah...nemam pojma zastokoristim...to je ono kad ostanem bez teksta pa naprosto njah...bolje milon puta nego da koristim raspale izraze tipa sherovanje, forvardovanje i slicno....

sto se issues albuma tice i pesme no way....jedno vreme mi je tekst te pesme bio ispisan svuda po sobi ali je prekreceno....jbga,....nemam vise 15 godiina....

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je vama sta ste se primili,nikad niste culi za te pesme .... a kao nesto tu u forumu KoRn-a, nema KoRn vise pravih fanova.Samo izlizane metalce no.gifno.gifno.gifno.gif i u cemu sam ja to preterao... icon_confused.gif

alo... pa procitaj svoj post opet pre ego sto seres tako...

odakle ti da mi ne znamo te pesme? Svi ih imamo, samo sto je cnjenica da imaju mnogo bolje... a tvojim ponasanjem se vidi da se fektujes i trudis da ispadnes trOO. Ok, volis KoRn, al daj iskuliraj nas majke ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevidim razlog da me prozivate, ako cemo da se prozivamo samo recite....ali odmah sam video da skoro niko od vas nije u ovom forumu za sto voli da slusa korn, nego eto tako da bi pljuvali prave fonove koje ovde zalutaju KlINKE nedokazane, pun mi vas je kurac. mrred.gificon_twisted.gifevotigana.gifmrred.gificon_twisted.gif

sinak, pogledaj profile pre nego sto seres... vrsjaci smo icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...