Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

,8. 3. 2006, 03:22] mada meni je feget jedna od naj pesama laugh.gif

nasao si se, a? icon_razz.gif

 

respect za avatar, nikad je jaci icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

@ivan slazem se sa drugom grillovcem, ali warn nece biti dovoljan.

 

@alita doci ce i taj dan kada ce debeli skontati da je virus of life nikad jaca pesma, onda ce je pustati svaki put i gubiti se gore u onom svom svinjcu kao na limp bizkit sad na rokanju (obucare ce znati na sta mislim).

 

meni su ok starije stvari korna, ali faget stvarno nije za rokanje. vise bi bila lies ili ball tongue...

Edited by ^Suicide Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

KoRn nema vise sta da trazi na nu-metal sceni, ostace mi samo secanje na pesme kao sto su BLIND, BALL TONGUE, ALONE I BRAKE, CLOWN, It's ON, JUSTIN, TWIST i sve ostale pesme za koje tvrdite da su sranje itd.

Kazem ostace samo secanje jer John i ekipa nema sanse da ponovo naprave takve pesme.Pogledajte samo spot BLIND i uporedite ga sa nekom pesmom sa novog albuma npr. Twisted Transistor...u sta su se pretvorili.

Blind pesmu su napravili dok jos nisu bili iskvareni tako reci zaludjeni koliko ce para zaraditi, u sta ih je pretvorio budjavi Sony no.gif

Realno gledano bend je prso-ali ostaje nam da slusamo samo ostatke onoga sto je KoRn nekad bio i time da se zadovoljimo no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je vama sta ste se primili,nikad niste culi za te pesme .... a kao nesto tu u forumu KoRn-a, nema KoRn vise pravih fanova.Samo izlizane metalce no.gif no.gif no.gif no.gif i u cemu sam ja to preterao... icon_confused.gif

Nevidim razlog da me prozivate, ako cemo da se prozivamo samo recite....ali odmah sam video da skoro niko od vas nije u ovom forumu za sto voli da slusa korn, nego eto tako da bi pljuvali prave fonove koje ovde zalutaju KlINKE nedokazane, pun mi vas je kurac. mrred.gif icon_twisted.gif evotigana.gif mrred.gif icon_twisted.gif

 

JD, pitam se šta sad kažeš na ovakve svoje izjave.......

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...