Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Interests  music (metal, electronic)

                    computers

                    fantasy

                    SF

                    BDSM

                    rubberism

                    role playing

                    fetish photo art

                    the nightlife

                    etc...

 

da li "etc" podrazumeva i:

strapon

goldenshower

bukakking

 

i ostale divne gadosti? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

JD seven mi lici na onaj tip iskompleksirane male utvare koja koja samo svoje misljenje zna da postuje i nicije drugo sto je apsolutno jadno.Iako si mozda stariji od mene, ti definitivno moras da prerastes fazu jonathana davisa iz spota clown, posto po svemu sudeci se osecas, ili bolje reci poistovecujes sa klincima koje napaceni americki ragbisti biju zato sto nisu cool...cemu to...odrasti i prestani vise da prosipas pamet ko izdrkotinu jer ti bas i ne ide...uh sad se iznervirah...

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='8. 3. 2006, 21:25'] pa problem je sto se korn nije okrenuo za 180 stepeni (Djoganijevih 360 icon_smile.gif ) svirajuci pesme tipa Right Now...to shto se produkcija menjala godinama uopshte nema veze sa 'iskrenoscu' pesama

po mom mishljenju, momci su tragali za boljim zvukom, a dal su ga nasli ili ne je sasvim drugo pitanje i totalno je subjektivne prirode

 

reci mi molim te JD, posto si ti expert, po cemu se to textovi i "iskrenost" pesama sa Untouchables-a i Take a look in the mirror idejno razlikuju od textova sa starijih albuma?

sta ih to odaje tu da su se prodali? posto ja ne kapiram...

 

recimo na pesama tipa Twisted transistor je ocigledan zaokret

al po meni je to nedostatak inspiracije

presusili su...

Pa dobro slozio bi se s tobom da su tragali za boljim zvukom, ali ga sigurno nisu nasli! Vec ih je muzicka sceni vratila unazad, za sve je kriv budjavi sony...nisu oni krivi uveren sam da nisu ni sami svesni koliko su se promenili od Untouchables albuma, danasnje pesme jd i ekipe mogu se porediti sa limp b.

Ali nije poenta u tome, ja mislim da su izgubili onaj gnev, bes, zelju za iskazivanjem, kreativnoscu koju su imali i drzali u svojim rukama sve do Take a look in the mirror albuma. Da nepricam o ovom danasnjem sranju...Untouchables album je po mom misljenju veoma dobar album, zasto?

Neznam cini mi se da sam citao neki post ili sl. gde lik kaze da je neki gitarista napravio pesmu da kada je puste na radio svima se svidi i onome stu nikad nije slusao tu vrstu mjuze.

E KoRn je pravi taj album iz srce i nije mario koliko ce para zaraditi, koliko ce spotova izdati za taj album itd.To je pravi korn taj album otkriva njih u pravom svetlu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

JD, pricas ko da si neki ortak koji pijucka pivo sa njima i znash koja im je namera prilikom komponovanja svake od pesama, sto je smesno

 

ja slushajuci Right Now itekako mogu da osetim bes o kom ti pricas, i itekako mogu da zapazim muzicku konstrukciju iz tih "starih" vremena koje si spomenuo, a sto je zvuk gitare masniji u odnosu na period kad su snimili Clown ili Ball tongue...shta sad...kakve veze ima? riffovi su totalno kornovski, bubanj sabija, textovi sa slicnom poentom...ja to tako cujem

kazem ti...subjektivan dozivljaj... i nista vise

zato mi je cela ta prica o "prodavanju" smesna

 

a izlazak Twisted-a je kraj jedne ere

mozda se desi da ponovo nadju inspiraciju, ali sumnjam...

odsvirali su oni svoje

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='8. 3. 2006, 20:55'] + ko kaze da tu nema i dalje onog gneva odbacenih srednjoskolaca koji su tako ne cool outsider-i da ih svi sutiraju u dupe. tih stvari se secas do kraja zivota. LOL. do duse nisam cuo ovaj novi.

niko ne kaze da nema, naprotiv. To me i smara. Imaju jebenih 40 leta i jos seru o traumama iz osnovne no.gif

 

 

 

@ostali:

 

Iskulirajte idiota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='8. 3. 2006, 21:56'] JD, pricas ko da si neki ortak koji pijucka pivo sa njima i znash koja im je namera prilikom komponovanja svake od pesama, sto je smesno

 

ja slushajuci Right Now itekako mogu da osetim bes o kom ti pricas, i itekako mogu da zapazim muzicku konstrukciju iz tih "starih" vremena koje si spomenuo, a sto je zvuk gitare masniji u odnosu na period kad su snimili Clown ili Ball tongue...shta sad...kakve veze ima? riffovi su totalno kornovski, bubanj sabija, textovi sa slicnom poentom...ja to tako cujem

kazem ti...subjektivan dozivljaj... i nista vise

zato mi je cela ta prica o "prodavanju" smesna

 

a izlazak Twisted-a je kraj jedne ere

mozda se desi da ponovo nadju inspiraciju, ali sumnjam...

odsvirali su oni svoje

Pa neznam ali ja tako to dozivljavam...

aj pustio sam RN da vidim o cemu pricas, dobro kad malo obratim paznju ima tu tih riffova, ali mi KoRn vise lici na sebe u pesmama BLINd, BALL TONGUE,

JUSTIN, ALONE I BRAKe da nesmaram dalje icon_biggrin.gif sa pesmama icon_mrgreen.gif

Dobro neko ce reci to je stvar ukusa mhihi.gif ili mozda neceg drugog 233.gif necu da pricam, da se nebi ponovo uvredili neki icon_biggrin.gif

 

 

 

Dobro si zapazio slicnosti, pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

KoRn vise nije mracan, a to je ono nasta smo se mi fegeti palili i dozivljavali svoje prve mokre snove uz... icon_sad.gif

 

Gdi je taj mrak sada? Gdi je psihodelija, BA? icon_sad.gif :gledamo_u_nebo_ko_clanovi_May_Rezultata: Gdi je cudna muzika ta? :dzonatane_penzionisi_se_ili_promeni_pravac_muzike_BA:

Share this post


Link to post
Share on other sites

JD seven mi lici na onaj tip iskompleksirane male utvare koja koja samo svoje misljenje zna da postuje i nicije drugo sto je apsolutno jadno.Iako si mozda stariji od mene, ti definitivno moras da prerastes fazu jonathana davisa iz spota clown, posto po svemu sudeci se osecas, ili bolje reci poistovecujes sa klincima koje napaceni americki ragbisti biju zato sto nisu cool...cemu to...odrasti i prestani vise da prosipas pamet ko izdrkotinu jer ti bas i ne ide...uh sad se iznervirah...

Nema to nikakve veze sa spotom Clown, ja ocu da kazem da korn nije ono sto je bio nije vise bas taj korn iz tog spota,nego je nesto trece...mrzi me da pisem

Bend je posedovao veliki potencijal u jednom pravcu a zatim se pretvorio u maskotu...sony-a

zasto tada nisu pravili fegetsku mjuzu, e pa zato sto ih nije interosovalo koliko ce para uzeti...

no.gif

I nisam ja za tebe mala utvara koja uvazava samo svoje misljenje..to sto se moje misljenje razlikuje nemora da znaci da sam neki nedorasli klinac ,i pazi kako se izrazavas mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti ces nekome da kazes kako da se izrazava icon_rolleyes.gificon_smile.gif

 

ispravka, mozda tada nisu umeli da zgrcu pare icon_smile.gif

 

pa sta sto su se prodali? jel im dobro? Ocigledno jeste. Jel ih boli kurac ka to sta neko od nas misli? ne. So fucking what onda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pocetak propasti "umetnosti" je bilo samo manekenstvo u adidasu ("korn adidas linija"), mtv-ev konkurs za issues cover i jos par slicnih sranja. vremenom su clanovi poceli da stare, johnatan je otisao u 3 picke materine od kad je sisao sa speeda i natovio se, traume iz srednje skolice i propacenog detinjstva su ocigledno nestale, te su tekstovi izgubili "korn fazon" i dobili dominantnu notu neke trule sad&lonely filozofije (da ne kazem patetike) i sranja o mrznji i slicnim glupostima, dok je vokal oslabio i pao daleko ispod nekadasnjeg. na untouchables (koji gotivim bez obzira na sve) i talitm su im ostali jedino famozni rifovi, koje su takodje izgubili odlaskom heada iz benda. sad su sranje, nemaju skoro nista od onog na sta su se fanovi nekad lozili i bice sranje nadalje sta god pravili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to znamo  mhihi.gif

 

uopste mi nije jasa taj shit. Ako je hteo da se leci, brate sto nije otisao u instituciju... Ovako ti progaju maglu i jedan fanatizam iskorenjujes drugim  no.gif

 

lozi me ovaj intelektualni aspekt.... icon_smile.gif

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko ne kaze da nema, naprotiv. To me i smara. Imaju jebenih 40 leta i jos seru o traumama iz osnovne  no.gif

 

 

 

@ostali:

 

Iskulirajte idiota.

1. Lik nije idiot

2. Pa to i jeste sustina postojanja tog banda. uopste ne ocekujem da oni i pisu textove o bilo cemu drugom...sad je debeli JD kao neki frajer sa rdo kesa, ali sto bih ja slusao pesmu o tome? Da to hocu, slusao bih Xzibita...ne ocekujem od Korna veliki text. Nisu oni Mudvayne. Chad je pesnik za jd-a...

I jos jedna stvar: svi su u fazonu,volimo stari Korn i te stare highschool price, a ovo novo nije ni za kurac. Pa njima je vreme proslo i teme su se promenile. A vi ste ostali u glavama jos uvek u srednjoj skoli???Neslusam Korn. A bio mi je No1 band. Dok su neki ovde imali 11-12 godina...

Edited by NorthWind

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam, nikad se nisam lozio na te high school tekstove, vise sam se lozio na korn zbog pesama kao sto su daddy, mr rogers, kill you...svidjalo mi se to johnatanovo ludilo i bes kojih vise nema...ne kazem da treba da bude ludak ceo zivot,samo je bio gotivniji dok je bio ludak icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@JD :

kakve veze ima SONY sa svim sranjima koja su oni pravili? u tom sluchaju, idi i slushaj epic rec. i immortal rec. grupe poshto, po tvom mishljenju, izdavachke kuce sviraju

U slucaju tako profitabilnog banda, da, izdavacke kuce sviraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KORN frontman Jonathan Davis has responded to criticism of the group's references to the "KORN brand" in recent interviews in relation to their new record contract, as well as a recently announced deal with a tour promoter, which allow both companies to participate in much more of KORN's income than just record and ticket sales.

 

In a recent interview with Launch Radio Networks, Davis explained why KORN changed the way they handled their business: "We felt it was time for us to step up and try and do something different. We've always been a band about being different, so we decided to try and do these different kind of deals to become partners with these people. The whole reason we did the whole deal is about, we're thinking about the long term and trying to build the KORN brand, and bring these people on board to help us do that."

 

After a number of KORN fans expressed their concern on the band's official message board that KORN were "selling out" by placing more of a focus on their business dealings and less on their art, Davis came on the board and offered the following response:

 

"All I have to say is we did this deal all for the money — yes, the money. The money we have saved all of you from these old companies that rip you all off. Look at iTunes — gave you four songs and a video for $1.99. Hmmm, name one signed band that can set their own price on the web. We can. We don't charge $80 for a concert ticket when we could if we wanted, and our upcoming summer tour will freak you out how low the ticket prices will be. We did these deals because everyone wins — us, the companies we work with, and all of our fans. So if I call KORN a brand, who the fuck cares? This brand is working very hard to write great music and bring you amazing shows that don't cost you all a shitload of money.

 

"I can't believe the bullshit I read on this thread. We have never thought of you guys as people we should take advantage of, so I'm done venting.

Edited by JD Seven

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...