Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

znaci, kasnili su sat vremena sa koncertom. Al da kazes ok. Onda su stimovali instrumente 100 godina... I napokon kad su poceli da sviraju, prekidali su na svakih 20 min jer nesto nije dobro namesteno.

 

Dobro Davis nije trazio da mu djoku namestaju, jebem mu mater wallbash.gif

 

Prosto, nekako su ga samo otaljali. Nije bilo nikakve snage, nikakvog kontakta sa publikom, izgledalo je preko volje i smoreno... A i lose su svirali, iskreno...

 

Potpuni shit... violent.gif

 

 

Najgore je sto je mene na kraju neki lik raspizdio martinkom u glavu pa sam ocigledno imala blazi potres mozga... Povracala sam celu noc posle no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sranje, a bas sam kukala sto nisam isla na taj cert..... mada isla bi opet samo da cujem makar i 3 stare pesme.

jonathan jeste malo drkos, imam snimak gde mu lik pomaze da navuce carapu, a i voze ga kolima do gajbe, on jadamn ne moze da vozi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

moramo, da znas

Chino wub.gif

 

 

najjace mi je sto sam gledala filmic gde on prica publici na cert-u kako on od njih muze kintu i kako i voli samo za pare i tako nesto, mrtav pijan, a publika jos odusevljeno urla icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, znaci ovaj retard jd7 me iz dana u dan iznova odusevljava svojom glupavoscu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

imam neki osecaj da ce se sad bez blama ukljuciti u novu diskusiju o kornu sa potpuno promenjenim stavovima.

 

@obucare zvezde su cudo, a? icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

whoopsey! kasnim 4 strane. icon_redface.gif

 

@4: nisam izvalio onaj citat iz mog profila na pocetku 106:e. i: ne. etc, podrazumeva sve cega se nisam setio ili ne zelim da podelim sa ostatkom yuma. icon_razz.gificon_biggrin.gif ja nisam u grind fazonu po tom pitanju. laugh.gif

 

a sto se tice onog citata koji je jd7 bacio, meni je do jaja johnathanov stav i uopste ideja korn brand. ne bi bili ni prvi ni poslednji bend koji dodaju "r". ako nista cokev je makar iskren i daje cool argumente. zajebite menadzere, kad mogu i sami, a da pritom zarade vise kesha i naplacuju manje za usluge i proizvode. naravno ako imaju sta da ponude i to rade bez kicha. znaci: koRn treshe i after shave ne dolaze u obzir. takav vashar mogu da postignu samo kiss i harley davidson, a ja imam poverenja da ovi imaju makar malo vise stila :-P

 

JD7 is batman. icon_smile.gif pojela maca tastaturu?

Edited by [MechanicalAnimaL]

Share this post


Link to post
Share on other sites

So what, bilo mi je dosadno icon_biggrin.gif a ti pony pizdo mala nemoj da seres, tu kao foliras se nesto majmunoglava budalo nemas ti pojma o kornu nista samo seres offtopic no.gif

mad.gif  osecam da si cuo za jedan album i onda kao, jao kako su extra bend svidjaju mi se....i posle pola sata pusti seku laugh.gif

ti bas neces da umres? smrad tvojih postova oseca se kao lesh izbacen na djubriste u sred leta na 40*C. nema tog nicka koji ce te sakriti. icon_da.gif

Edited by [MechanicalAnimaL]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...