Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Dragi JD Sjedam,

 

ajde dosta vise, pocetnicke greske pravis i dalje, iako smo ti ukazali na njih i dali ti vremena da se adaptiras. Ok je, dokazao si da nemas sta drugo raditi u zivotu, i da si maloletan, ali nas iskreno zabole. icon_mrtav.gif

Takodje, totalno je GAY da imas 3 naloga, kao podrska samom sebi ili sta je - ne znam, ali je GAY, i to u neprihvatljivom smislu ovog foruma.

I da ne sirim filozofiju dalje, a ima je jos, skraticu i zavrsicu pricu sa time da postoje chat kanali preko raznih medija, pa idi tamo i ostavljaj nepotrebne i 'bit-protracive' komentare/citate, jer je ocigledno da zelis pricu, ali pogresnu za ovo mesto.

 

Niko te ne mrzi kao sto si pre rekao i nije u pitanju grupna neka sprdacina u stilu podjebavanja, vec smaras i spamujes totalno nepotrebno, i NISI smesan.

 

Rekoh nasiroko ovo - dakleM ili se unormali ili cemo pokrenuti krivican postupak protiv tebe, pravilnik 3.3. icon_da.gif

 

P.S. Nema teski' osJecanja.

 

Hint: Moras da se malo bolje upoznas kroz normalnu diskusiju sa nekim da bi zasluzio da te mi shvatimo/pratimo o cemu pricas.

 

:camuga_je_rIJekao_svoje_aman_BA: :bosanac_sam_samo_kad_sajberisem:

 

Ko ne slusa Satyricon i Arch Enemy taj ne zna sta je mJetal! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif :cure_sokovi_na_pjevacicu_VitHinTemptejSHna:

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest srbija_za_ceo_svet

 

 

 

 

E hteo sam prvo sve da vas pozdravim i da vas sve oteram u lepu pizdu materinu i to sve sledece:

1.Alita

2.dRunken_munKy

3.^Suicide Pony^

4.NorthWind

5.Natasha!

6.Primeval_JAH_Guardian

7.JD Seven

8.Slave To Moonlight

9.milosrdni andjeo

10.Lord of Metal

11.niking

A posebno bih hteo odredjenima da se obratim i to po stavkama:

pod:

1.koja bre Alita kurceva elita.

onda

2.koja bre Natasha! ma natasa je jedna obicna kurva koja ono kao slusa metal a licno znam da slusa narodnjake ma kako te nije sram da ovde varas kurvo jedna zgadila si mi se!

 

onda pod

 

3.e a ti JD Seven nemoj vise da kenjas nemas pojma sta je muzika!

 

onda:

 

4. a ovaj tek milosrdni andjeo koji bre milosrdni DJOKA sta je bre pederu jedan!

 

onda:

5. a koji bre Lord of Metal ma to je karlj izgubljenog djoke alo bre pederu!

 

 

a sad za kraj samo da se izrazim kako ja znam ma debili jedni "NARODNJACI SU ZAKON" A ZA VAS NEMAM STA VISE DA KAZEM DODJE MI DA SE ISPOVRACAM NA SVE VAS!!!

pukeface.gif

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

user posted imageuser posted image

Edited by srbija_za_ceo_svet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...