Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Cho'ek je rekao istinu od sustinske vaznosti za ciklicne tokove energija kroz ovaj svIJet, koja nas povezuje kroz EMP polje, i ondaK nas vodi u neke nove krajeve kosmosa, i vidimo zvIJezde oko sebe i lebdimo, bolan! Bjethore, imaj milosti! icon_uhoh.gif

Iliti ukratko, ko shisha one koji se sami sjebavaju i droZiraju! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cho'ek je rekao istinu od sustinske vaznosti za ciklicne tokove energija kroz ovaj svIJet, koja nas povezuje kroz EMP polje, i ondaK nas vodi u neke nove krajeve kosmosa, i vidimo zvIJezde oko sebe

Iliti ukratko, ko shisha one koji se sami sjebavaju i droZiraju! icon_da.gif

icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

 

Pa frizer!!!

 

Vidim da si OPENMAJNDIT vrlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem cemu hejt?

Sta sa oupenmajndnoscu?

Zbun'La si me ba! icon_confused.gif Objasni.

Tako si i ti mene zbunio tvojim postom, zvezdama, vaseljenom itd. i nije hejt nego je mad, kao ovo ono ja polud'la kao ono fol kontash!

 

Openmajndit zbog ovoga:"rekao istinu od sustinske vaznosti za ciklicne tokove energija kroz ovaj svIJet, koja nas povezuje kroz EMP polje, i ondaK nas vodi u neke nove krajeve kosmosa, i vidimo zvIJezde oko sebe i lebdimo, bolan!" icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije svak bolan odrastao u kuci se primernim roditeljima, sa dosta para, sa prilikom da se obrazuje....

 

neki su se mucili u dJetinstvu, imali tezhak zhivot, pa ih navatala droga, ali su sve vreme svoj talenat razvijali, i kako posle da ti ne bude zao? nije svako imao istu startnu poziciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako sam ima' potencijala da bude sve glatko i slatko, odrastao sam radeci tesko na placu i gradeci dvorac ceo zivot... I sada ponekad mogu da odem na gradjevinu i cepam, umesto da se foliram i pisam uz juzni vJetar...

I ja sam se mucio dugo, pa nisam se droZirao (iako ne poricem shooting u vene)... Treba obraditi toliko devojaka... ovaj vocki i povrcki.... ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako sam ima' potencijala da bude sve glatko i slatko, odrastao sam radeci tesko na placu i gradeci dvorac ceo zivot... I sada ponekad mogu da odem na gradjevinu i cepam, umesto da se foliram i pisam uz juzni vJetar...

I ja sam se mucio dugo, pa nisam se droZirao (iako ne poricem shooting u vene)... Treba obraditi toliko devojaka... ovaj vocki i povrcki.... ph34r.gif

Mi bar znamo sta je zivot. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koga da mi bude zao? Debila koji ne znaju sta ce od para pa crknu drogirajuci se. Ima mnogo ljudi kojih mi je zao a ne rok zvezda, boli me uvo za njih.

ja samo htedoh reci da to sto se neko drogira ne mora da bude zato sto ne zna sta ce od para, deca se navuku na drogu, i posle kad odrastu ne mogu da se skinu, a pocnu sa drogom jer ih sjebu drustvo i sjebani roditelji, dok su jos uvek deca.

 

meni je takvih ljudi zao...

 

P.S. svaka cast onima koji nisu imali savrseno odrastanje a nisu se odali porocima, ali nije isto kad dete iz primerne porodice umre od droge, i kad je cjale alkos koji bije i kevu dete, a keva kurva...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije svak bolan odrastao u kuci se primernim roditeljima, sa dosta para, sa prilikom da se obrazuje....

 

neki su se mucili u dJetinstvu, imali tezhak zhivot, pa ih navatala droga, ali su sve vreme svoj talenat razvijali, i kako posle da ti ne bude zao? nije svako imao istu startnu poziciju

E jarane matereti, nemoj me vise braniti, molim te!!! icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

According to Rolling Stone magazine, KORN has included keyboardist Zac Baird in the recording process for its eighth studio album.

 

"Everybody counted us down and out and said what we do is dead," KORN frontman Jonathan Davis said. "[On our last record, 2005's 'See You on the Other Side'] I think we proved to people that it's not, and now we're totally ready to knock it out of the park."

 

The band hit a Los Angeles studio in early October to begin work on the disc, which it hopes to release next spring.

 

"I'll probably pull a lot from my near-death experience," Davis said of his brush this year with a rare immune disease that left him with a platelet count close to zero.

 

"Dude, that affected me a lot. I'm all about my family now — it makes you reprioritize."

 

Pop producers The Matrix, who worked on "See You on the Other Side", will return for the new project. And the band is including a keyboardist in the writing process for the first time.

 

He's doing really cool melodies and very ambient stuff too," Davis told Rolling Stone.

 

In the meantime Davis is planning his first solo tour, which will combine acoustic takes on KORN obscurities with cover songs (PRINCE's "Erotic City").

 

"It's not going to be like a KORN show, but I think it will be a fun night," he said.

---------------------

vala skeptična sam... ako će biti kao zadnji onda je shit icon_spava.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma shta se palite, te klavijature cje da prave neke weird melodijice sa istripovanim zvukom - kao shto je radio Head svojevremeno na gitari

eventualno ce popunjavati shupljine nekim zvukovima

ali svakako to nece biti sympho zvuk nightwisha icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...