Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Nije bilo onako kako sam ochekivala da ce biti,

ali nije ni bilo loshe. :)

Bila sam u,tipa 15-16 redu.

Jonathan se ok chuo,

gitare su se jedva chule..

bass je changrljao mnogo glasno,

kontakt sa publikom osrednji...

Zao mi je sto nisu svirali Clown,Faget i A.D.I.D.A.S....;/

Svaki pokusaj provlachenja novijih stvari je fejlovao,jer se publika nije toliko lozila kad su iste nailazile..

U globalu,drago mi je sto sam bila...:]

Treba videti Korn uzivo!

 

 

:pivopije:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je zanimljivo videti ih uzivo i mogu reci da kidaju iako mi je sa danasnje distance bend poprilicno smesan mada imaju nekih dobrih pesama moram da priznam jbg....slusali su se jako davno pre 12-13 godina sa moje strane i tada su zvucali veoma interesantno kao novonastala pojava a sada nekako to vise nema smeka i bedno je sto ne mogu da kazem i za Deftones recimo koje ljudi obicno vole da trpaju u slican kosh iako nemaju veze jedni sa drugima izuzev da su se pojavili u neko slicno vreme....

neko je trazio set listu...mislim da je bila identicna kao ova iz Francuske

 

1. Intro From the Untitled album

2. Right Now

3. Chi

4. Did My Time

5. Thoughtless

6. Falling Away From Me

7. Coming Undone / We Will Rock You now only playing the brigde of We Will Rock You

8. Shoots and Ladders (bagpipes intro)

9. Helmet In The Bush

10. Here to Stay

11. Fake / One

12. Freak On A Leash

13. Y'All Want a Single

14. Somebody Someone

 

Encore:

 

1. Blind

2. Got the Life

3. Another Brick in the Wall

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

11. Fake / One

 

Ово је било к'о кад јебеш, а не свршиш.

Нисам био, већ пратио путем малих екрана у ситне сате, али атмосфера је била паклена. Свака част онима који су присуствовали.

И оне бакље. :red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači, razbili su totalno, ukaljali smo se u blatu k'o svinje, skakali k'o iste, oderali i grla i ruke, ono je spektakl kakvom do sada još nisam prisustvovao, i dalje sam pun utisaka! :da: :da: :da:

 

Jedino mi je krivo što osim već pomenutih ADIDAS, Good God, Faget ili čak Clown, nisu ubacili Make Me Bad u setlist, ali da ne grešim dušu, odsvirali su svinjski, sećaću se ovoga dok god sam živ. A bio sam skeptičan pre koncerta da će tezgariti i odraditi svirku preko kurca, ali su me razuverili totalno, nemam više reči kojima bih opisao koliko su predobar utisak ostavili na mene. To je to. :pivopije:

 

Btw, onaj intro za Right Now je tako zarazan... (L)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji koncert na exitu ikada....kod mene je zauzeo poziciju iznad billy idola, slayer-a i soulfly-a! Sad moze da prica ko sta hoce, ali su definitivno objasnili neke stvari! Novi aranzmani i novi bubnjar....ma jenbanje keve, jaci su nego ikad i tu nema vise sta da se diskutuje;)! Toliko ;):rockdevil:

 

 

 

"jako dobar cert. bubnjar Slipknota - bubnjar Korna 0:5 fazon".

 

Slazem se :pivopije::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar, al ne za KoRn, tu ipak moras malo znati kad je dosta sa glupim prelazima ala Slayer i kako se gruva na jumpu. Uspeo je da zasere dva jumpa.

 

Apsolutno tacno! Decko je cirkuzant, al 'ajd sad..inace, ocekivao sam tezgaranje, kad ono buuuuuuuummmm..sve kad se sabere,mozda najbolji cert na kom sam bio..respect za Helmet in the Bush i Fake :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...