Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

jel cuo neko l.a.p.d.? :? :wink: u slucaju da neko ne zna, to je bend koji su jos pre mnogo mnogo godina sastavili dave, munky, fieldy i neki morales biggrin.gifa: :wink: ne lice uopste na KoRn, vise vuku na hc, ali neki cudni hc 8) a ima i dzeza smile.gif cak i saxomofon u jednoj pesmi 8) i na kraju disca ima par remixova a.d.i.d.a.s.-a, good god-a i all in the family-a...sve u svemu - ok 8)

 

Hahaha slusao sam ja u umro od smjeha kakvi su to likovi bili. smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Do kraja ljeta izlazi novi Korn album 8O Vracaju se korjenima i gajdama.

To je dobro i lose.Dobro je sto ja volim vise stari Korn a lose je sto su poceli da mjenjaju zvuk a vratili se starom jer ce prodati vise albuma.

Uglavnom kako god bude to ce biti album godine :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do kraja ljeta izlazi novi Korn album 8O Vracaju se korjenima i gajdama.

To je dobro i lose.Dobro je sto ja volim vise stari Korn a lose je sto su poceli da mjenjaju zvuk a vratili se starom jer ce prodati vise albuma.

Uglavnom kako god bude to ce biti album godine :mrgreen:

Ma ako album izadje do kraja godine bice dobro biggrin.gifa:

 

Ja ipak glasam za Chimaira-in novi album biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ev mene vraih se (nazalost) iz Barselone i takoooo

Bas je fino bilo.

Hm za one koje bi mozda interresovalo , 20 juna u barsi nastupaju metallica, linkin park i stone sour,

Pa kud ne odoh tamo mesec i par dana kasnije :cry::cry::cry:

 

ali ipak je bilo dobro, nasao sam dosta stvari o korn-u tamo tako da ono hehe bas mi je bilo fino biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam ja jedan do jaja KoRn duks u Bg na nekom tipu, sa velikim K napred i valjda pozadi, uz naravno ispisano KoRn manjim slovima i sa gomilom malih k uzduzno na oba rukava, samao sto u felix-u takav nemoze da se nadje...kao imali smo nekad, ali nestalo.... :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Korn prsten.Kao sto rece macak iz crtanog filma "Now I've seen everything" , izvadi pistolj i opali.BOOOM.

Ili Devil iz Cow and Chiken "UUuuuu, a chiken soot.I allways wanted that,NOw I can DIE happy"ja cu da kazem UUuu a Korn ring now I can DIE happy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne zeli neko mozda kojim slucajem da kupi originalni "Follow the Leader", ako ga moja seka jos uvek ima. Zaboravio sam i cenu ... a i ovome je mesto na "Berzi" ali rek'o kada je za fanove KoRn-a biggrin.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...