Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

jel ovo nesto official, nigde nista o izdanju... mena13suvari, sta kazes?

 

Имам Дејвида на Фејсбуку, нема ни речи о овоме! Баш ћу да преслушам па да вам јавим. Пре неки дан је опет правио контраверзе и сада је тај пост обрисан, а баш сам хтео да ухватим "скриншот" да вам покажем (сетио сам вас се, хехе). Углавном, неки фан га је питао о сукобу са Кори Тејлором (тако се ваљда зове) и целе те прозивке како је Дејвид позер, рекламира Армани или шта већ. Каже он на то "јесте, говорио је он свашта, а онда смо кренули на турнеју и они су нам били предгрупа и првог дана турнеје сам му рекао да зачепи или ћу га пребити на шта је он спустио главу и рекао `ОК`". Извињавао се итд. Фанови су направили добру поенту - са Дејвидом у бенду они су свирали после Слипнота, сада Корн отвара концерт за њих, а не воле ни нови имиџ Брајана "Хед" Велча.

 

Ево, фанови су то урадили хехе :)

 

CMECbDzUAAArlv4.jpg

 

 

Ево и најновијег. Редовно му фанови каче овакве ствари а он једва чека да одговори.

 

54l84.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Овај албум који је из неког разлога потписан као "David Silveria" је глупост, а мале су шансе да је он свирао бубањ ту.

 

Што се тиче овог твита Кори Тејлора, хаха. У то време он је био нико и ништа а Дејвид члан најпопуларнијег бенда на свету, баш зато га је и прозивао, да неко уопште чује за њих а не само да их оптужују да су покрали костиме од Mushroomheada. 100% је тачно ово што је рекао Дејвид. Не само што је физички јачи од њега, него је у то време био и далеко богатији, са обезбеђењем тако да је тог лузера поставио на своје место. Уосталом, ево слика из тог периода па ви видите ко је био ко:

2pt1ht1.jpg

 

Лузер са Нокијом 3310 и Мановор мајицом.

 

zw010i.jpg

 

А ево и зашто Кори мрзи Дејвида. Покупи му све рибе! Није ни чудо да је Кори био тежак алкос, шта му је друго остало...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno.

 

Mena Suvari u Silverijinom cmaru gluvari.

 

Mena Suvari u Silverijinom cmaru gluvari.

 

Јбт, па не потписујем се као "Мена Сувари" зато што се ложим на мушкарце. Заправо је обрнуто, корисници таквог сугестивног, инфатилног и крајње неоригиналног "хумора" (типа "Тарзанија" - "глувари", човече `80-е су готове, помирите се!) су најчешће "closet" хомосексуалци који тиме покушавају себе да "излече", али најчешће неуспешно.

 

Друго, пошто је ово топик о Корну а ја претпостављам да смо сви овде фанови, мени је невероватно да је оволики степен глувих људи који не чују колико се овај Реј Лузер не уклапа и док још људи свирају и треба да се инсистира да се Дејвид врати у бенд. Исто као и Хед док је био изван бенда, ствар једноставно не функционише.

 

Треће, пошто пратим Дејвида на Фејсу већ две-три године, прочитао сам доста његових статуса и коментара, лик је цар, нема код њега ово-оно, човек јасно каже шта мисли, наравно да сам на његовој страни.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda se Rej ne uklapa iz sentimentalnih razloga, možda iz muzičkih, ali ništa ne vredi okupljanje sa Dejvidom koji bljuje otrov preko svojih postova kao zmija. Pratio sam ga i ja na FBu i kasnije obrisao jer naprosto njegovi postovi i prezentacija su prepuni ogorčenosti i negativne energije i hvatanja za gluposti. Za čoveka njegovih godina, ne treba mu to sranje. Mislim, kad ja ne mogu da čitam i gledam to, ovi iz Korna su tek u fazonu da iskuliraju. Šta god da su mu uradili, ne deluje nimalo prijatno ni sa njegove strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Јбт, па не потписујем се као "Мена Сувари" зато што се ложим на мушкарце. Заправо је обрнуто, корисници таквог сугестивног, инфатилног и крајње неоригиналног "хумора" (типа "Тарзанија" - "глувари", човече `80-е су готове, помирите се!) су најчешће "closet" хомосексуалци који тиме покушавају себе да "излече", али најчешће неуспешно.

 

Друго, пошто је ово топик о Корну а ја претпостављам да смо сви овде фанови, мени је невероватно да је оволики степен глувих људи који не чују колико се овај Реј Лузер не уклапа и док још људи свирају и треба да се инсистира да се Дејвид врати у бенд. Исто као и Хед док је био изван бенда, ствар једноставно не функционише.

 

Треће, пошто пратим Дејвида на Фејсу већ две-три године, прочитао сам доста његових статуса и коментара, лик је цар, нема код њега ово-оно, човек јасно каже шта мисли, наравно да сам на његовој страни.

 

Sine, ja ne drkam na svaku njegovu rec ili zamah palice vec ti. Drugo ispade kao da si ti jedini poznavalac muzike a mi kompletni moroni. Jesi ti sultan nu metala?

 

Nek smo svi ovde latentni homosi al ti ga pretera. Naravno da 80-te jos traju, old school nikad neće umrete.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбт, па не потписујем се као "Мена Сувари" зато што се ложим на мушкарце. Заправо је обрнуто, корисници таквог сугестивног, инфатилног и крајње неоригиналног "хумора" (типа "Тарзанија" - "глувари", човече `80-е су готове, помирите се!) су најчешће "closet" хомосексуалци који тиме покушавају себе да "излече", али најчешће неуспешно.

 

Друго, пошто је ово топик о Корну а ја претпостављам да смо сви овде фанови, мени је невероватно да је оволики степен глувих људи који не чују колико се овај Реј Лузер не уклапа и док још људи свирају и треба да се инсистира да се Дејвид врати у бенд. Исто као и Хед док је био изван бенда, ствар једноставно не функционише.

 

Треће, пошто пратим Дејвида на Фејсу већ две-три године, прочитао сам доста његових статуса и коментара, лик је цар, нема код њега ово-оно, човек јасно каже шта мисли, наравно да сам на његовој страни.

I ti si nasao kome da se pravdas, decko je bre lud 100% :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...