Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

hahaha, menasuvari da se oglasi

 

Па то је стара вест. Није он ни за Трампа толико колико је генерално републиканац и презире Хилари и Обаму (ко и сваки нормалан човек). Човек је из Калифорније, воли аутомобиле и оружје, нема ту много мудрости.

 

Ако некога занима од новости - снимио је пар обрада, биће то ускоро на интернету, такође свира на неком добротворном концерту као гост (са још неким познатим музичарима) и најављује неки пројекат али не жели да каже о чему је реч. Скоро сигурно се договара неки нови бенд, једва чекам. Реј Лузер се прописно обрукао у овој новој Faith No More обради што је на оном ђубрету од компилације. Треба га законом забранити, Дејвид закон!

Edited by Chicken Little 420
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Па то је стара вест. Није он ни за Трампа толико колико је генерално републиканац и презире Хилари и Обаму (ко и сваки нормалан човек). Човек је из Калифорније, воли аутомобиле и оружје, нема ту много мудрости.

 

Ако некога занима од новости - снимио је пар обрада, биће то ускоро на интернету, такође свира на неком добротворном концерту као гост (са још неким познатим музичарима) и најављује неки пројекат али не жели да каже о чему је реч. Скоро сигурно се договара неки нови бенд, једва чекам. Реј Лузер се прописно обрукао у овој новој Faith No More обради што је на оном ђубрету од компилације. Треба га законом забранити, Дејвид закон!

 

pitanje je ko je i svirao bubanj na toj obradi, koliko ja znam, ta pesma je snimljena ranije, tek je sad objavljena. bila je spremna za album s obradama koji nikad nije ni zavrsen, ili tako nesto... pored nje, samo je izasla i fight the power, a tu kapiram da je JD svirao bubanj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Снимају они обраде све време, ова ми баш звучи као Реј Лузер. Ево Дејвида са оног наступа што сам вам рекао, пратим га на Фејсу али нисам приметио да је баш овако претерао са хемијом и теретаном.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ulXA6VUABkE&feature=youtu.be

 

Нема још снимака са самог концерта, ту је био и Фред Дурст између осталих.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Колико само мрзим Кори Тејлора и Slipknot, њихови фанови су ближи и сличнији дизелашима него металцима, него обично немају толико пара и храбрости да буду криминалци. Али то на страну, ово лоше копирање спотова у стилу Toola је поприлично јадно. Сама песма и није лоша осим овог кретена али добро.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Živi cica u ubeđenju da su metalci manja stoka, zanimljivo

Takođe živi u ubeđenju da su dizelaši kriminalci i da ti trebaju muda da budeš kriminalac

 

Tf did I just read

 

Pa to čak nije ni cica od 13 godina, nego neki tupavi lik

 

hmhm, na koga li mi to liči

Edited by Хавочка
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem zašto toliko kroz fanove ocenjuješ (voliš/mrziš) muziku? Metalika ti smeta zbog zadrtih fanova, Slipknot zbog fanova siledžija, pa je li to Korn ima najbolje, najpametnije fanove/ljude na planeti?

 

То је повезано једно са другим. Фанови Аце Лукаса су готово увек 100% идиоти, значи не металци који се "спрдају" већ они што иду у кафане и концерте. Слипнот има цео тај вајб "аутсајдера" и лузера, моронске песме попут 555-666, people=shit и сличне. Моментално су ме одбили, чак и када сам био клинац којем је битно само да "грува гитара". Они и Pantera су ми посебно одвратни, мада и они слепци, Lamb of God такође ту спадају. Навео бих и Godsmack,али они су превише јадни да би их уопште сматрао бендом.

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реално... Прилично досадно. Добро је што су гитаре у првом плану, то и јесте најбољи део албума. Остали јако слабо, текстови песама након "Untitleda" су у тоталном каналу. Мало ме нервирају ови "велики" и мелодични рефрени. Мада, након оних силних синглова и нисам очекивао неко изненађење, прошло је њихово.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...