Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

dRunken_munKy i HIValicious - opusteno :wink: . Bata Duki sve resava po kratkom postupku 8)

 

Od sada balavurdiju i bagru koja laje po ovom forumu ka**m u zdrav razum. Prvo preko net-a, a kada ih upoznam i uzivo 8) . Prijatno.

 

I da, koRn gotiva biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

preslusao sam ceo album i konacni utisci nisu preterano razliciti od prvih... jedino sto je dobro su par zanimljivih riffova i to je sve. nema deonica u kojima dominira dave ili fieldy (ili njih dvojica zajedno). generalno album je skroz tipican nu metal album, koji bi mi se svideo da ga je neki drugi bend izdao, a ne KoRn. jonathanove glasovne mogucnosti su se mnogo smanjile. moze da pevusi ko devojcica ili da se dernja gore od corey-a i to je to. nego jebiga nije covek kriv sto je ostario.

ebi ga...

bese jednom jedan KoRn...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fla DDT!! smile.gif

Nego, Sasha, pomisli samo koliko je Jon odrao glas pevajuci stare pesme ... wink.gif

Mozda je iskrzao glasne zice smile.gif

Videces, na kraju ce ti se svideti ma sta rekao, jer je album sigurno vrdji od Untouchablesa,..

Stavio bih ga po tvrdoci u rang sa iSsuesom ili ( mozda) Leaderom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam album par puta i sasvim mi OK zvuci i kako ga vremenom sto vise slusam, vise mi se svidja.

 

Naravno, kao sto su svi uocili, nije to ono kao sto je nekad bilo, ali nije lose.

Produkcija je najpribliznija Untouchables-u i to mi se nesvidja...pre svega bubnjevi mi bas lose zvuce...bas bubanj se nekad ni necuje, a i ostatak ima neki jadan zvuk, dok bi gitare sa druge strane mogle vise da reze!!!

 

Moj favorit sa ovog albuma je "Break Some Off" biggrin.gif

 

Inace, to sto su kao omatorili ih uopste ne opravdava!!!

Samo poslusajte novi Machine Head!!!

A i ovi iz Metallice su stariji po 10-ak godina, pa su snimili tvrdji album, a da o Slayer-u i ne pricam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se bash svidja... kao shto rekoh... Count on me... jako dobra pesma... i ona sa gajdama... zaboravih koja je.

Inace, spot jeste odvratan, umobolan... stomak mi se prevrnuo... mada, sad sam se kao i navikao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nemoj ti ces da mi kazes tongue.gif ... jedna stvar... oni su napravili toliko sakacenja u spotu da treba stomak da ti se prevrne...kao sto kaze kolega tongue.gif medjutim MORBIDA koja je zastupljena u tulu i MORBIDA u kornu (pricamo o novom albumu - tacnije spotu ) ne mogu da se p0rede naravno jer korn to radi smesno i neosmisljeno...a tul radi sa smislom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nemoj ti ces da mi kazes tongue.gif ... jedna stvar... oni su napravili toliko sakacenja u spotu da treba stomak da ti se prevrne...kao sto kaze kolega tongue.gif medjutim MORBIDA koja je zastupljena u tulu i MORBIDA u kornu (pricamo o novom albumu - tacnije spotu ) ne mogu da se p0rede naravno jer korn to radi smesno i neosmisljeno...a tul radi sa smislom...

 

Znas pametni decko ja mislim da si se ti popeo na vrh kurca i onima koji ga nemaju a posebno nama na ovom forumu.......Nego ne razumem kako mozes nekog da prozivas na neki fight kad uopste nemas pojma da li taj neko moze da te iztrese iz gaca... ili jednosatavno pomisli kad bi se skupili

svi oni kojima kenjas......

 

Korn uopste nije hteo da se poredi sa Tool-om i ko si ti sad da to odjednom poredis...i nesto zakljucujes..... a kladim se da album nisi cuo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

s obzirom da je meni ovo poslednja poruka na ovom forumu ( jer sam odavno prestala da se bavim decom i ljudima sa supljinom i bez drustva koji kenjaju na netu ) ja cu je iskoristiti tako sto cu vas prosvetliti....tj prosvetliti izgubljenu dusu kakva je u deftonera. TOOL nijedan svoj spot nije napravio u nameri da bude morbidan. sto je uradio smoreni korn za right now . svi tool spotovi su totalna umetnost izrasla iz depresije i nezadovoljstva koja ponekad ( kao u prison sex ) moze da ima mnogo dublju poruku. Decko sedni i malo se vise bavi muzikom ili nemoj diskutovati na tebi stranim temama .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas pametni decko ja mislim da si se ti popeo na vrh kurca i onima koji ga nemaju a posebno nama na ovom forumu.......Nego ne razumem kako mozes nekog da prozivas na neki fight kad uopste nemas pojma da li taj neko moze da te iztrese iz gaca... ili jednosatavno pomisli kad bi se skupili

svi oni kojima kenjas......

Korn uopste nije hteo da se poredi sa Tool-om i ko si ti sad da to odjednom poredis...i nesto zakljucujes..... a kladim se da album nisi cuo....

 

prvo decko ti si se meni popeo na kurac...drugo nisam nikoga prozivao na fajt prvenstveno jer su sve deca koju mogu da bijem i dok spavam... a to nije poenta a cak i da prozovem nekoga ko moze da me istrese iz gaca nisam picka kao ti...a koliko ima onih kojima kenjam ima ih 1% u odnosu onima kojima ne kenjema... to su isti ljudi samo vise poruka decko...

 

rekao sam da nisam poredio korn sa tulom nego mi je to prvo palo na pamet kao morbidnost...pa A perfect circle novi je strasniji 10000x od ovog shit spota od korna....

 

a album sam cuo ... i dao komentar...izgubio si opkladu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

s obzirom da je meni ovo poslednja poruka na ovom forumu ( jer sam odavno prestala da se bavim decom i ljudima sa supljinom i bez drustva koji kenjaju na netu ) ja cu je iskoristiti tako sto cu vas prosvetliti....tj prosvetliti izgubljenu dusu kakva je u deftonera. TOOL nijedan svoj spot nije napravio u nameri da bude morbidan. sto je uradio smoreni korn za right now . svi tool spotovi su totalna umetnost izrasla iz depresije i nezadovoljstva koja ponekad ( kao u prison sex ) moze da ima mnogo dublju poruku. Decko sedni i malo se vise bavi muzikom ili nemoj diskutovati na tebi stranim temama .

 

o hvala ti sto si me prosvetlila... ne znam sta bih bez tebe....

 

a sada :

 

1: ja nisam klinac kao ti...

2:nisam ni rekao da je tul pravio spotove da budu morbidni...oni to jednostavno jesu...

3:korn je uradio to zbog para...

4: ne seri da tulovi spotovi imaju "dublju" poruku - hvala ovo nisam znao c c c c ....

5:idem ja da se bavim muzikom nista ne znam,.... sad.gif ne zasluzujem da zivim... meni je ovo strana tema ... bacicu sve moje cdove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zashto svaki odgovor prerasta u prepiranje, pretnju i ostalo?!

 

Koliko mi se cini ja sam spomenuo Tul i morbidnost spotova...

Meni su, eto, Tulovi spotovi umobolni, recimo da ono NORMALAN covek nije mogao da zamisli... TO sam poredio sa novim spotom Korna... uzas!

 

Stomak mi se stvarno prevrnuo par puta posle prvog gledanja spota!

 

Ako je neshto umobolnije od Tula... to je ovo.

 

 

Pretnje ostavite za neko drugo mesto.

 

Ovaj net je za kukavice... svi mogu da kazu shta god zele... u stvarnom zivotu 90% ljudi ne stoji iza onog shto napishu na NETU!

 

Manite se pretnji!!!

 

 

Jbte... ovo je KORN topik!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1: ja nisam klinac kao ti...

5:idem ja da se bavim muzikom nista ne znam,.... sad.gif ne zasluzujem da zivim... meni je ovo strana tema ... bacicu sve moje cdove...

 

hehe, desdemona nije klinac............desdemona je zensko! biggrin.gif

okej idi baci cdove QPI UMESTO NJIH PLOCHE!!!!!!!!!!!!! smile.gif

i nemojte se vise svadjati, na koj' god temi ti da se pojavis neko se prepucava..................dobro, uglavnom s tobom smile.gif

mojne brate.......................................

ide i seje smrt >:)

PEACE!!!!

 

(taj koji se DERE peace, je nesto zasigurno pobrkao.........mir je odsustvo rata, samim tim bez dreke, a ako je tako onda to postaje poprilicno kontradiktorno i moze se protumaciti dvojako, naime sto bi rek'o Roert Plant "...cause you know sometimes words have two meanings..."...........ja prso' ajd zdravo!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAA ko ima novi machine head?!?!?!?!??!

.....daj daj daj   ko ima ko ima....i odakle ti???

cuo sam 3 pesme i do jaja su......

 

 

P.S.

MORATE DA PRIZNATE DA TALITM BOLJI NEGO STO STE OCEKIVALI!!!!

Ti preslusao tri pesme, a ja vec tri puta preslusao ceo album!!! biggrin.gif

 

Odakle mi? E pa to je tajna :mrgreen:

 

Inace, da ponovim da mi je novi KoRn album sasvim OK...donekle neuspesan pokusaj da se vrati stari zvuk, ali ni ovako nije lose!

 

Ya'll Want a Single je bas gotivna pesma, sa pri tom nikad debilnijim vokalnim pocetkom...

A spot za Right Now je bas ljaks...da su to isto uradili sa nekom pravom osobom....e to bi bilo vec nesto... :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...