Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

On to kaze kao deftoner, iliti suparnik KoRn-a! icon_da.gif

Ne bre...ja to kazem kao racionalno bice... korn posle drugog albuma suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuux najvece govno ikadaa....eventualno neka naprave kompilaciju ok pesam od 3 do poslednjeg albuma... i stuff... laugh.gif ....znaci goooooooooooooooooooovno.... (prim.aut. prva dva savrsenstvo...) ali ostalo goooooooooooooooooooooooovno...a ovaj mali budjavi klinac...treba da zna malo vise stvari sta ja slusam pa do onda sere... da li ja volim nu ili ne.... mogu da se kladim da slusam mnoooogo vise nu bendova nego sto je on uopste cuo da postoje...tako da psssssssssssst ! mail... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.... koju? ph34r.gif

Sve su za davanje, osim JEDNE! icon_wink.gif

 

Btw. zasto ne volis ostale Kukuruz albume? icon_mrgreen.gif

koju god das naravno....ne pipam zabranjeno voce...

 

zato sto su bre cista komercijala...isiljeni su ... mada ima kul pesmica...dok su prva dva savrsenstvo...jednostvano se osecala atsmosfera...a ostali cdovi...su neki shit hitici... katastrofa... izgubili su se skroz... icon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis, ja volim kukuruz, bio prvi bio sesti.. ph34r.gif

Naravno, mislio sam na povrce...

HAHAHAHAHA.......... kako sam smesan......... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Get it? Kukuruz...

 

...no...

 

..ok... it's not funny anymore... icon_sad.gif

 

I... kukuruz..... SAK!!!!!!! biggrin.gif

 

Yea nigga..... biggrin.giflaugh.gificon_rockdevil.gifpukeface.gif

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti si glup .... icon_da.gif da nisi ne bi stavio ovo kao kvit... sam stiv haris je 10000x bolji od korna...da ne govorimo o mejdenima.... jadno...zaista jadno.... icon_da.gif

laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

yeeeeeeaaaaaah right!!!

pridruzi se onda istomisljenicima na forumu "mesto za muzicare" gde 90% ljudi tvrdi da je on najbolji bassista yeeah!!

a ja nemam nista protiv mejdena kao grupe nego me samo on kao pojedinac nervira...

a to je vec druga prica... icon_mrgreen.gif

a ti se ne izletji toliko jer ne znas nista o meni-- ja sam to napisao zato sto znam da sviras u Tacit-u, stoga su mi tvoji postovi kontradiktorni...

ne uzbudjuj se toliko... icon_confused.gif

 

 

 

i.. ovaj

fuck steve harris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necemo vise, ako se ne tice benda...

Mislim, sve je ovo lepo spamovanje, ali eventualno ce doci kraj tako sto ce nam upasti ostali guzati moderatori i pobrisati sve... i eventualno banovati! icon_da.gif

Ne mislim na DDT-a, nego ostale.. icon_da.gif

Ok, ok, necjemo vishe, samo ti nemoj da se nervirash icon_da.gificon_mrgreen.gif

 

Meni je KoIn skroz dovoljan... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

yeeeeeeaaaaaah right!!!

pridruzi se onda istomisljenicima na forumu "mesto za muzicare" gde 90% ljudi tvrdi da je on najbolji bassista yeeah!!

a ja nemam nista protiv mejdena kao grupe nego me samo on kao pojedinac nervira...

a to je vec druga prica... icon_mrgreen.gif

a ti se ne izletji toliko jer ne znas nista o meni-- ja sam to napisao zato sto znam da sviras u Tacit-u, stoga su mi tvoji postovi kontradiktorni...

ne uzbudjuj se toliko... icon_confused.gif

 

 

 

i.. ovaj

fuck steve harris

ne brate...mejdeni su zakon...a stiv haris samo igra do jaja fudbal... i tako... icon_da.gificon_da.gif a sto se tice mojih postovva oni su SVIMA kontradiktorni... cak i meni laugh.giflaugh.giflaugh.gif ... i ne sviram u TACITU... ne zovemo se tako vise... :PPPPP icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...